Sudėtingumo skalė:  
  (58/100)

Twitter viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Spa 2020 atnaujinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Malware

Twitter virusas – dar viena į socialinius tinklus nusitaikiusi kompiuterinė infekcija

Twitter virus

Twitter virusas yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri pradėjo ypač aktyviai plisti Internete. Jei tik šis virusas sugeba užkrėsti žmogaus Twitter paskyrą, jis pradeda siuntinėti jo draugams šimtus skirtingų pranešimų.

Siekdami atkreipti žmonių dėmesį, šie pranešimai naudoja dėmesį traukiančias frazes, pavyzdžiui „O dieve, aš negaliu patikėti tuo!“ (angl. OMG I can’t believe that) arba „O dieve, žiūrėk ką jie sako apie tave!“ (angl. OMG look what they’re saying about you).

Po šokiruojančios frazės toliau seka nuoroda, kuri paprastai veda auką į visai su ja nesusijusią svetainę. Perspėjame, jog tokios svetainės gali būti itin pavojingos. Jūs galite atsidurti tiek sukčiams priklausančioje svetainėje, kuri yra naudojama išvilioti vartotojų asmeninę informaciją, tiek ir virusais užkrėstame puslapyje.

Jei norite išvengti Twitter viruso, jūs privalote ignoruoti visas žinutes, kurios bandys jus sudominti šiame tinkle. Jei gavote pranešimą nuo žmogaus, kuri jam akivaizdžiai nepriklauso, ignoruokite jį. Jei spustelėjote ant iš niekur pasirodžiusios nuorodos, kuo greičiau patikrinkite savo kompiuterį su Reimage Reimage Cleaner Intego. Be to, kreipkitės į melagingą pranešimą siuntusį asmenį ir perspėkite jį, kad jo Twitter paskyra gali būti užkrėsta. 

Twitter virusTwitter virusas

Twitter virusas plinta kaip legalus pranešimas. 3 ženklai, kurie jums padės jį atpažinti

Twitter virusas plinta savo padirbtų pranešimų pagalba. Siekdami apsaugoti save, jūs turite ignoruoti visus įtartinai atrodančius pranešimus, kurie paprastai perspėja savo aukas apie šokiruojančias naujienas, neįtikėtinas nuolaidas, išmaniųjų telefonų laimėjimus ir panašius dalykus.

Sakydami „ignoruoti“, mes turime omenyje niekada nespausti ant melagingų nuorodų, kurias jūs taip pat galite surasti šiuose pranešimuose. Beje, nesuvedinėkite savo asmeninių duomenų vien tik dėl to, kad kažkas jums žada naujausią iPhone ar panašų prizą. Paprastai tokios apgavystės yra naudojamos išvilioti iš žmonių asmeninę informaciją ir vėliau panaudoti ją pinigų pasisavinimui.

Jei manote, jog jūsų Twitter paskyra jau yra užkrėsta ir jūs buvote įtrauktas/a į šio viruso platinimą, nieko nelaukite ir susisiekite su Twitter atstovais. Beje, patikrinkite kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinkite iš jo visus pavojingus įrašus. Visos Twitter viruso pašalinimo instrukcijos yra pateiktos žemiau.

Twitter viruso pašalinimas

Jei manote, kad jūsų Twitte rpaskyra buvo užkrėsta viruso, atlikite šiuos veiksmus:

 • Pakeiskite savo Twitter slaptažodį.
 • Prisijunkite prie savo Twitter paskyros ir panaikinkite bet kokias įtartinai atrodančias žinutes.
 • Galiausiai, patikrinkite kompiuterį su atnaujinta antivirusine ir įsitikinkite, kad jame nėra pavojingų failų. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Twitter virusas ekrano nuotrauka
Twitter virusas ekrano nuotrauka

Rankinis Twitter viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Twitter naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Twitter šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Twitter pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Twitter naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Twitter pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Twitter sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Twitter prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-twitter-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Twitter virus