Sudėtingumo skalė:  
  (58/100)

Twitter viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Rgs 2019 atnaujinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Malware

Twitter virusas – dar viena į socialinius tinklus nusitaikiusi kompiuterinė infekcija

Twitter virus

Twitter virusas yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri pradėjo ypač aktyviai plisti Internete. Jei tik šis virusas sugeba užkrėsti žmogaus Twitter paskyrą, jis pradeda siuntinėti jo draugams šimtus skirtingų pranešimų.

Siekdami atkreipti žmonių dėmesį, šie pranešimai naudoja dėmesį traukiančias frazes, pavyzdžiui „O dieve, aš negaliu patikėti tuo!“ (angl. OMG I can’t believe that) arba „O dieve, žiūrėk ką jie sako apie tave!“ (angl. OMG look what they’re saying about you).

Po šokiruojančios frazės toliau seka nuoroda, kuri paprastai veda auką į visai su ja nesusijusią svetainę. Perspėjame, jog tokios svetainės gali būti itin pavojingos. Jūs galite atsidurti tiek sukčiams priklausančioje svetainėje, kuri yra naudojama išvilioti vartotojų asmeninę informaciją, tiek ir virusais užkrėstame puslapyje.

Jei norite išvengti Twitter viruso, jūs privalote ignoruoti visas žinutes, kurios bandys jus sudominti šiame tinkle. Jei gavote pranešimą nuo žmogaus, kuri jam akivaizdžiai nepriklauso, ignoruokite jį. Jei spustelėjote ant iš niekur pasirodžiusios nuorodos, kuo greičiau patikrinkite savo kompiuterį su Reimage. Be to, kreipkitės į melagingą pranešimą siuntusį asmenį ir perspėkite jį, kad jo Twitter paskyra gali būti užkrėsta. 

Twitter virus
Twitter virusas

Twitter virusas plinta kaip legalus pranešimas. 3 ženklai, kurie jums padės jį atpažinti

Twitter virusas plinta savo padirbtų pranešimų pagalba. Siekdami apsaugoti save, jūs turite ignoruoti visus įtartinai atrodančius pranešimus, kurie paprastai perspėja savo aukas apie šokiruojančias naujienas, neįtikėtinas nuolaidas, išmaniųjų telefonų laimėjimus ir panašius dalykus.

Sakydami „ignoruoti“, mes turime omenyje niekada nespausti ant melagingų nuorodų, kurias jūs taip pat galite surasti šiuose pranešimuose. Beje, nesuvedinėkite savo asmeninių duomenų vien tik dėl to, kad kažkas jums žada naujausią iPhone ar panašų prizą. Paprastai tokios apgavystės yra naudojamos išvilioti iš žmonių asmeninę informaciją ir vėliau panaudoti ją pinigų pasisavinimui.

Jei manote, jog jūsų Twitter paskyra jau yra užkrėsta ir jūs buvote įtrauktas/a į šio viruso platinimą, nieko nelaukite ir susisiekite su Twitter atstovais. Beje, patikrinkite kompiuterį su antivirusine programa ir pašalinkite iš jo visus pavojingus įrašus. Visos Twitter viruso pašalinimo instrukcijos yra pateiktos žemiau.

Twitter viruso pašalinimas

Jei manote, kad jūsų Twitte rpaskyra buvo užkrėsta viruso, atlikite šiuos veiksmus:

 • Pakeiskite savo Twitter slaptažodį.
 • Prisijunkite prie savo Twitter paskyros ir panaikinkite bet kokias įtartinai atrodančias žinutes.
 • Galiausiai, patikrinkite kompiuterį su atnaujinta antivirusine ir įsitikinkite, kad jame nėra pavojingų failų. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage arba SpyHunter 5Combo Cleaner.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Twitter virusas ekrano nuotrauka
Twitter virusas ekrano nuotrauka

Rankinis Twitter viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Twitter naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Twitter šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Twitter pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Twitter naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Twitter pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Twitter sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Twitter prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-twitter-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Twitter virus