Sudėtingumo skalė:  
  (70/100)

This website has been blocked for you šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Lie 2019

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Malware

„This website has been blocked for you” yra priėjimą prie Google.com, Paypal.com ir kitų šaltinių blokuojantis virusas

This website has been blocked for you

„This website has been blocked for you” yra apgaulingas pranešimas, kuris pasrodo kai virusu užkrėsti vartotojai bando prieiti prie tokių populiarių svetainių kaip Google.com, PayPal.com, Amazon.com, YouTube.com, ar eBay.com. Taip nutinka dėl to, kad kompiuterinis virusas, kuris įsiskverbė apgaulės būdu, gali modifikuoti „Host” failą, esantį Windows operacinėje sistemoje.

Tokiu būdu, vietoje originalaus turinio, kuris turėtų pasirodyti vos tik apsilankius šiose populiariose svetainėse, žmonės mato „This website has been blocked for you” žinutę, kuri skatina paspausti „Click here to unblock” („Paspausk, kad atidarytum”) mygtuką. Vos tik spustelėję, vartotojai yra nukreipiami į 184.22.81.15 IP adresą, kur jie yra skatinami atlikti įvairias apklausas ir užpildyti laukelius savo asmeniniais duomenimis.

Pavadinimas This website has been blocked for you
Tipas  Apgaulingas pranešimas (angl. „Scam”)
Kategorija  Kompiuterinis virusas
IP peradresavimas  184.22.81.15
Viruso tikslas  Priversti lankytojus užpilyti netikras anketas savo asmeniais duomenimis bei užsiregistruoti Premium SMS žinučių gavimo funkciją, kuri yra mokama
Veikimo principas „Host” failo modifikavimas Windows operacinėje sistemoje
Pavojai Tapatybės vagystė, pinigų praradimas, kitų virusų instaliacija
Pašalinimas Naudokite antivirusinę programą Reimage

„This website has been blocked for you” apgaulingas pranešimas gali suklaidinti ne vieną, – jis tikina, kad paskirties svetainė buvo užblokuota dėl tariamai „įtartino” vartotojo elgesio, kitaip tariant, yra prašoma, kad būtų įrodyta, kad jis/ji nėra botas.

„This website has been blocked for you” virusas bando įtikinti žmones štai šiuo apgaulingu tekstu:

This website has been blocked for you!

This website has been blocked because of your recent activity. Your actions have been marked as spam bot like, to visit this website again follow instructions on the left. This is made for security reasons. Please take your time to go through the verification process to restore you access to blocked websites, thank you for your time!

Click here to unblock

Vos tik paspaudus ant mygtuko, vartotjai yra siunčiami į iš anksto pasirinktas bei kibernetinių nusikaltėlių sukurtas svetaines, kur jų yra prašoma įvesti savo informaciją; pavyzdžiui, mobiliojo telefono numerį. Naudojantis ja, kenkėjai gali užregistruoti lankytojus „Premium” žinučių gavimo paslaugai gauti, kuri yra mokama (kaina gali skirtis, tačiau žmonės gauna žinutes kas savaitę ir kiekviena iš jų kainuoja apie penkis Amerikos dolerius).

Norint pašalinti „This website has been blocked for you” inicijuotas SMS žinutes, reikia susisiekti su savo telefono ryšio operatoriumi. Taip galima prarasti nemažą pinigų sumą, nes vartotojai ne iš karto supranta, kad paslauga nėra nemokama. Be to, kadangi šis kompiuterinis virusas modifikuoja sisteminius failus, jis taip pat gali automatiškai atsiųsti kitų kenkėjiškų programų ir jas instaliuoti. Dėl to, „This website has been blocked for you” virusas gali:

 • Instaliuoti kitas „malware” programas;
 • Sekti ir registruoti asnmeninę bei kompiuterinę informaciją;
 • Išnaudoti kompiuteriu resursus cryptocurrency skaitmeninei valiutai išgauti;
 • Modifikuoti jau instaliuotas programas bei jų parametrus;
 • Prijungti komiuterinę sistemą prie „botnet”.

This website has been blocked for you

Be to, kad ši kompiuterinė infekcija neleis Jums apsilankyti tak tikrose svetainėse, ji taip pas pasižymi kitomis savybėmis, kurios gali pakaenkti Jūsų bei kompiuterio saugumui. Visų pirma, laikykitės atokiau nuo fikcinio pranešimo ir niekada nepildykite jokių anketų. Taipogi, Jums reikia kuo greičiau pašalinti „This website has been blocked for you” virusą iš kompiuterio.

„This website has been blocked for you” pašalinimas neturįtų būti sudėtingas – Jums teks įsiinstaliuoti antivirusinę programą. Mes siūlome Reimage, tačiau gali būti naudojamos ir kitos patikimos saugumo aplikacijos.

Virusų platinimo metodai ir būdai nuo jų apsisaugoti

IT saugumo ekspertai iš NoVirus.uk aiškina, kad kompiuterinės infekcijos gali įsibrauti vartotojui nepastebint. Nepaisant to, dauguma atvejų rodo, kad vartotojas pats kažkur suklydo, t.y., jo/jos veiksmų pasekoje virusas įsprūdo į kompiuterinę sistemą. Neatsingagas elgesys naršant internetą, nepakankamo dėmesio skyrimas naujų programų instaliacijai, neatsargus „spam” elektroninių laiškų atidarymas bei nelaiku atnaujinta operacinė sistema yra tik kelios priežastys, dėl kurių virusas galėjo patenkti į Jūsų kompiuterį.

Būkite atidūs kai naudojatės kompiuteriu, kuris yra prijungtas prie interneto. Neskubėkite, kai diegiate naujas programas – visada pasirinkite „Advanced”/„Custom” parametrus ir atsisakykite visų nereikalingų, Jums siūlomų, programų. Taip pat įdiekite antivirusinę programą ir visada atnaujinkite savo Windows operacinę sistemą kai saugumo atnaujinimai yra prieinami.

This website has been blocked for you

„This website has been blocked for you” viruso pašalinimas

Siekiant pašalinti „This website has been blocked for you“ virusą, turite paleisti pilną sistemos skenavimą su anti-malware programa. Pavyzdžiui, pabandykite patikrinti kompiuterį su SpyHunter 5Combo Cleaner ar Reimage. Kartais šis virusas blokuoja teisėtas programas, todėl jei jūsų apsaugos programos neveikia, pabandykite perkrauti kompiuterį saugiuoju režimu. Ši funkcija gali būti pasiekama pasirinkus „Safe Mode with networking“ kompiuterinį režimą – galite rasti pilnas instrukcijas šio straipsnio pabaigoje.

„This website has been blocked for you“ pašalinimas taip pat gali būti atliktas rankiniu būdu, tačiau mes nerekomenduojame šios opcijos, kadangi tai yra pakankamai sudėtingas procesas ir tik specialistai gali jį atlikti.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis This website has been blocked for you pašalinimas:

Kaip ištrinti This website has been blocked for you naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: This website has been blocked for you šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite This website has been blocked for you pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti This website has been blocked for you naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš This website has been blocked for you pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog This website has been blocked for you sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip This website has been blocked for you prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-this-website-has-been-blocked-for-you.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


 1. Why do i see this page šalinimas sako:
  kovo 27th, 2013 at 2:56 pm

  […] klausimus, dažniausiai susijusius su asmeninie jų informacija. Jūs galbūt jau girdėjote apie This website has been blocked for you ar Please fill in the survey in order to close this application virusus, kurie taip […]

Jūsų nuomonė apie This website has been blocked for you