Sudėtingumo skalė:  
  (70/100)

This website has been blocked for you šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Lie 2019

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Malware

„This website has been blocked for you” yra priėjimą prie Google.com, Paypal.com ir kitų šaltinių blokuojantis virusas

This website has been blocked for you

„This website has been blocked for you” yra apgaulingas pranešimas, kuris pasrodo kai virusu užkrėsti vartotojai bando prieiti prie tokių populiarių svetainių kaip Google.com, PayPal.com, Amazon.com, YouTube.com, ar eBay.com. Taip nutinka dėl to, kad kompiuterinis virusas, kuris įsiskverbė apgaulės būdu, gali modifikuoti „Host” failą, esantį Windows operacinėje sistemoje.

Tokiu būdu, vietoje originalaus turinio, kuris turėtų pasirodyti vos tik apsilankius šiose populiariose svetainėse, žmonės mato „This website has been blocked for you” žinutę, kuri skatina paspausti „Click here to unblock” („Paspausk, kad atidarytum”) mygtuką. Vos tik spustelėję, vartotojai yra nukreipiami į 184.22.81.15 IP adresą, kur jie yra skatinami atlikti įvairias apklausas ir užpildyti laukelius savo asmeniniais duomenimis.

Pavadinimas This website has been blocked for you
Tipas  Apgaulingas pranešimas (angl. „Scam”)
Kategorija  Kompiuterinis virusas
IP peradresavimas  184.22.81.15
Viruso tikslas  Priversti lankytojus užpilyti netikras anketas savo asmeniais duomenimis bei užsiregistruoti Premium SMS žinučių gavimo funkciją, kuri yra mokama
Veikimo principas „Host” failo modifikavimas Windows operacinėje sistemoje
Pavojai Tapatybės vagystė, pinigų praradimas, kitų virusų instaliacija
Pašalinimas Naudokite antivirusinę programą Reimage Reimage Cleaner Intego

„This website has been blocked for you” apgaulingas pranešimas gali suklaidinti ne vieną, – jis tikina, kad paskirties svetainė buvo užblokuota dėl tariamai „įtartino” vartotojo elgesio, kitaip tariant, yra prašoma, kad būtų įrodyta, kad jis/ji nėra botas.

„This website has been blocked for you” virusas bando įtikinti žmones štai šiuo apgaulingu tekstu:

This website has been blocked for you!

This website has been blocked because of your recent activity. Your actions have been marked as spam bot like, to visit this website again follow instructions on the left. This is made for security reasons. Please take your time to go through the verification process to restore you access to blocked websites, thank you for your time!

Click here to unblock

Vos tik paspaudus ant mygtuko, vartotjai yra siunčiami į iš anksto pasirinktas bei kibernetinių nusikaltėlių sukurtas svetaines, kur jų yra prašoma įvesti savo informaciją; pavyzdžiui, mobiliojo telefono numerį. Naudojantis ja, kenkėjai gali užregistruoti lankytojus „Premium” žinučių gavimo paslaugai gauti, kuri yra mokama (kaina gali skirtis, tačiau žmonės gauna žinutes kas savaitę ir kiekviena iš jų kainuoja apie penkis Amerikos dolerius).

Norint pašalinti „This website has been blocked for you” inicijuotas SMS žinutes, reikia susisiekti su savo telefono ryšio operatoriumi. Taip galima prarasti nemažą pinigų sumą, nes vartotojai ne iš karto supranta, kad paslauga nėra nemokama. Be to, kadangi šis kompiuterinis virusas modifikuoja sisteminius failus, jis taip pat gali automatiškai atsiųsti kitų kenkėjiškų programų ir jas instaliuoti. Dėl to, „This website has been blocked for you” virusas gali:

 • Instaliuoti kitas „malware” programas;
 • Sekti ir registruoti asnmeninę bei kompiuterinę informaciją;
 • Išnaudoti kompiuteriu resursus cryptocurrency skaitmeninei valiutai išgauti;
 • Modifikuoti jau instaliuotas programas bei jų parametrus;
 • Prijungti komiuterinę sistemą prie „botnet”.

This website has been blocked for you

Be to, kad ši kompiuterinė infekcija neleis Jums apsilankyti tak tikrose svetainėse, ji taip pas pasižymi kitomis savybėmis, kurios gali pakaenkti Jūsų bei kompiuterio saugumui. Visų pirma, laikykitės atokiau nuo fikcinio pranešimo ir niekada nepildykite jokių anketų. Taipogi, Jums reikia kuo greičiau pašalinti „This website has been blocked for you” virusą iš kompiuterio.

„This website has been blocked for you” pašalinimas neturįtų būti sudėtingas – Jums teks įsiinstaliuoti antivirusinę programą. Mes siūlome Reimage Reimage Cleaner Intego, tačiau gali būti naudojamos ir kitos patikimos saugumo aplikacijos.

Virusų platinimo metodai ir būdai nuo jų apsisaugoti

IT saugumo ekspertai iš NoVirus.uk aiškina, kad kompiuterinės infekcijos gali įsibrauti vartotojui nepastebint. Nepaisant to, dauguma atvejų rodo, kad vartotojas pats kažkur suklydo, t.y., jo/jos veiksmų pasekoje virusas įsprūdo į kompiuterinę sistemą. Neatsingagas elgesys naršant internetą, nepakankamo dėmesio skyrimas naujų programų instaliacijai, neatsargus „spam” elektroninių laiškų atidarymas bei nelaiku atnaujinta operacinė sistema yra tik kelios priežastys, dėl kurių virusas galėjo patenkti į Jūsų kompiuterį.

Būkite atidūs kai naudojatės kompiuteriu, kuris yra prijungtas prie interneto. Neskubėkite, kai diegiate naujas programas – visada pasirinkite „Advanced”/„Custom” parametrus ir atsisakykite visų nereikalingų, Jums siūlomų, programų. Taip pat įdiekite antivirusinę programą ir visada atnaujinkite savo Windows operacinę sistemą kai saugumo atnaujinimai yra prieinami.

This website has been blocked for you

„This website has been blocked for you” viruso pašalinimas

Siekiant pašalinti „This website has been blocked for you“ virusą, turite paleisti pilną sistemos skenavimą su anti-malware programa. Pavyzdžiui, pabandykite patikrinti kompiuterį su SpyHunter 5Combo Cleaner ar Reimage Reimage Cleaner Intego. Kartais šis virusas blokuoja teisėtas programas, todėl jei jūsų apsaugos programos neveikia, pabandykite perkrauti kompiuterį saugiuoju režimu. Ši funkcija gali būti pasiekama pasirinkus „Safe Mode with networking“ kompiuterinį režimą – galite rasti pilnas instrukcijas šio straipsnio pabaigoje.

„This website has been blocked for you“ pašalinimas taip pat gali būti atliktas rankiniu būdu, tačiau mes nerekomenduojame šios opcijos, kadangi tai yra pakankamai sudėtingas procesas ir tik specialistai gali jį atlikti.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis This website has been blocked for you pašalinimas:

Kaip ištrinti This website has been blocked for you naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: This website has been blocked for you šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite This website has been blocked for you pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti This website has been blocked for you naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš This website has been blocked for you pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog This website has been blocked for you sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip This website has been blocked for you prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-this-website-has-been-blocked-for-you.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

 1. Why do i see this page šalinimas sako:
  27 kovo, 2013 at 2:56 pm

  […] klausimus, dažniausiai susijusius su asmeninie jų informacija. Jūs galbūt jau girdėjote apie This website has been blocked for you ar Please fill in the survey in order to close this application virusus, kurie taip […]

Jūsų nuomonė apie This website has been blocked for you