Sudėtingumo skalė:  
  (79/100)

This website has been blocked for you. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

„This website has been blocked for you“ yra labai erzinanti programa, kuri blokuoja Amazon, eBay, Facebook, Google, Youtube ir panašias svetaines. Vietoje jų, žmogus mato tik melagingą pranešimą, kuris sako, kad neseniai buvo pastebėta kaip vykdo internete neleistinas veiklas ir dėl jis buvo užblokuotas. Vis dėl to, jūs niekuomet neturėtumėte tikėti šiuo pranešimu, nes jis yra naudojamas užkrėsti kompiuterį daug rimtesniais virusais. Be to, „This website has been blocked for you“ siekia priversti žmones sudalyvauti netikroje apklausoje, kuri prašo įvesti asmeninius duomenis, pavyzdžiui telefono numerį, adresą ir panašiai. Žinoma jūs niekada neturėtumėte atskleisti tokios informacijos. Vos tik pastebėsite šį ar labai į jį panašų Please fill in the survey in order to close this application pranešimą savo kompiuteryje, turėtumėte kuo greičiau jį patikrinti su antivirusine programa.

Kaip „This website has been blocked for you“ užkrečia kompiuterius?

„This website has been blocked for you“ įspėjimas pasirodo, kai kompiuteris yra užkrečiamas pavojingu virusu, kuris pakeičia HOSTS failo parametrus ir prideda savo nustatymus. To pasekoje, kiekvieną kartą, kai žmogus įveda kokios nors el. svetainės adresą, jis pamato tokį pranešimą:

This website has been blocked for you!
This website has been blocked because of your recent activity. Your actions have been marked as spam bot like, to visit this website again follow instructions on the left. This is made for security reasons. Please take your time to go through the verification process to restore you access to blocked websites, thank you for your time!
Click here to unblock

Paspaudus ‘unblock’ mygtuką, jūsų bus paprašyta patvirtinti, kad jūs esate žmogus. Toliau puslapis prašo telefono numerio ir slaptai užžymi varnelę, kuri sako kad sutinkate mokėti $5 per savaitę už kažkokią paslaugą. Prašome ignoruoti „This website has been blocked for you“ pranešimą, nes jis naudojamas pinigų viliojimu! Jūs niekada neturėtumėte atskleisti savo telefono numerio arba kitos informacijos tokiuose puslapiuose, nes tai gali sukelti jums daug rimtesnių problemų.

Kaip pašalinti „This website has been blocked for you“?

Siekiant pašalinti „This website has been blocked for you“ virusą, turite patikrinti jį su antivirusine programa. Pavyzdžiui, pabandykite patikrinti kompiuterį su Malwarebytes Malwarebytes ar Reimage. Kartais šis virusas blokuoja teisėtas programas, tačiau to galima išvengti. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pasileis, pradėkite spaudinėti F8. Dabar pažymėkite ‘Safe Mode with networking’ ir dar kartą bandykite paleisti savo antivirusinę.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą This website has been blocked for you šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
This website has been blocked for you pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant This website has been blocked for you (2013-11-28)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant This website has been blocked for you (2013-11-28)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant This website has been blocked for you (2013-11-28)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant This website has been blocked for you (2013-11-28)
This website has been blocked for you ekrano nuotrauka
This website has been blocked for you ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-this-website-has-been-blocked-for-you.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis