Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Search.ma-cmf.com viruso šalinimas (Atnaujintos instrukcijos) - Lap 2016 atnaujinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Search.ma-cmf.com virusas ir jo keliami pavojai

Vartotojai, kurie netikėtai aptinka Search.ma-cmf.com virusą net nenumano, kad šis patikimai atrodantis tinklalapis gali kelti kokią nors grėsmę kompiuteriams ar privatumui. Įprastai, jie toliau naudojasi šia nepatikima paieškos sistema, kadangi jie net nepagalvoja apie būtinybę sugrįžti prie patikimų Google, Yahoo ar Bing sistemų. Būtent šioje vietoje vartotojai ir daro didžiausią klaidą. Search.ma-cmf.com naršyklės užgrobėjas neturi net menkiausio tikslo pateikti tinkamus ir aktualius paieškos rezultatus. Jis pakeičia Google Chrome ir Mozilla Firefox naršyklių numatytąjį pradžios puslapį naujos kortelės adresą tam, kad galėtų pateikti partnerių reklamas ir kitą komercinį turinį. Šios reklamos įprastai parodomos tarp paieškos rezultatų ir atrodo patikimos bei saugios, tačiau iš tiesų nemaža dalis jų gali nukreipti į pavojingus tinklalapius. Būkite atsargūs, kadangi galite atsidurti tokiame tinklalapyje, kuriame prašoma pateikti asmeninę informaciją, įdiegti keistas programas ar failus, kurie gali pažeisti jūsų kompiuterio sistemą. Atsidūrus įtartiname tinklalapyje patariame ko greičiau iš jo išeiti, o susidūrę su netikėtais peradresavimais (angl. redirects) nenumokite į juos ranka. Tikėtina, kad naršyklės užgrobėjas pateko į jūsų kompiuterį, tad turite kuo greičiau pašalinti Search.ma-cmf.com, naudodamiesi straipsnio pabaigoje pateiktomis instrukcijomis arba tiesiog nuskenuodami kompiuterį antivirusine programa Reimage Reimage Cleaner Intego.

Search.ma-cmf.com virusas pakeičia numatytąją paieškos sistemą

Search.ma-cmf.com virusas taip pat leidžia partneriams sužinoti apie jūsų naršymo įpročius ir juos panaudoti rinkos tyrimams. Įprastai jiems pakanka žinoti jūsų paieškos užklausas, dažniausiai lankomus tinklalapius, naršymo istoriją, IP adresą ir kitą panašią informaciją, kuri leidžia išsiaiškinti jūsų interesus. Remiantis šiais duomenimis jie gali pateikti dar daugiau reklamų. Tačiau laiku atliktas Search.ma-cmf.com pašalinimas leis išvengti asmeninių duomenų nutekinimo ar netgi tapatybės vagystės.

Kaip šis naršyklės užgrobėjas atsidūrė jūsų kompiuteryje?

Jeigu naršyklėje matote Search.ma-cmf.com tinklalapį, greičiausiai neturite jokio suprato kada ir kaip jis čia pateko. Dažniausiai naršyklės užgrobėjai plinta kartu su kitomis programomis, pavyzdžiui, žaidimais, failų konvertavimo, vaizdo įrašų peržiūrėjimo ir kitomis programomis. Įdiegdami iš interneto parsiųstą programą visuomet pasirinkite išplėstinius „Custom“ arba „Advanced“ nustatymus, kadangi jie leidžia atsisakyti jums siūlomų papildomų programų. Tuo tarpu rekomenduoji „Default“ ar „Standard“ nustatymai to padaryti neleidžia. Nepamirškite to kitą kartą įdiegdami programą, tačiau niekada neskubinkite šio proceso tik spausdami „Next“ mygtuko. Atidžiai stebėkite visą programos įdiegimo procesą, kad išvengtumėte tokių nepageidaujamų aplikacijų kaip Search.ma-cmf.com.

Search.ma-cmf.com pašalinimo metodai

Kai Search.ma-cmf.com virusas įsibrauna į kompiuterį, vartotojai greitai pastebi, kad naršyklė elgiasi keistai. Tačiau nėra jokio reikalo stengtis priprasti prie reklamų, peradresavimų ar kitų nepatogumų, kadangi pašalinti Search.ma-cmf.com naršyklės užgrobėją nėra sunku. Tai padaryti galite tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu. Abi pašalinimo galimybės yra efektyvios, tačiau mes patariame pasirinkti automatinį metodą. Antivirusinės programos geba greitai ir lengvai surasti bei pašalinti naršyklės užgrobėją kartu su visais jo komponentais. Tačiau jeigu manote, kad su naršyklės užgrobėju jums pavyks susidoroti be antivirusinės programos pagalbos, straipsnio pabaigoje rasite instrukcijas, kurios paaiškins, kaip turi būti atliekamas Search.ma-cmf.com pašalinimas.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Search.ma-cmf.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Search.ma-cmf.com iš Windows sistemų

Naudodamiesi žemiau pateiktomis instrukcijomis pašalinkite visas programas, kurios gali būti susijusios su naršyklės užgrobėju arba SaferBrowser. Patariame surikiuoti įdiegtų programų sąrašą pagal įdiegimo datą, o tuomet galėsite lengvai ištrinti visas nepageidaujamas aplikacijas. Pašalinę visas programas, nepamirškite pasirūpinti užkrėstomis naršyklėmis.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Search.ma-cmf.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Search.ma-cmf.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite Search.ma-cmf.com iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite Search.ma-cmf.com iš Mac OS X sistemos

Greičiausiai jums nepavyks rasti jokių aplikacijų, kurios gali būti susijusios su Search.ma-cmf.com virusu, tačiau mes vistiek patariame patikrinti aplikacijų sąrašą ir įsitikinti, kad nei viena programa nėra susijusi su SaferBrowser.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Search.ma-cmf.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Search.ma-cmf.com iš Internet Explorer (IE)

Ištrinkite visus naršyklės plėtinius, kurie gali būti susiję su SaferBrowser arba Search.ma-cmf.com.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Search.ma-cmf.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Search.ma-cmf.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Search.ma-cmf.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Search.ma-cmf.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Search.ma-cmf.com iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite visus naršyklės plėtinius, kurie susiję su SaferBrowser.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Search.ma-cmf.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Search.ma-cmf.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Search.ma-cmf.com iš Google Chrome

Chrome nustatymuose raskite neseniai įdiegtų plėtinių sąrašą ir pašalinkite visas keistas aplikacijas.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Search.ma-cmf.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Search.ma-cmf.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Search.ma-cmf.com iš Safari

Išvalykite Safari naršyklę nuo nežinomų plėtinių taip, kaip parodyta žemiau pateiktose instrukcijose.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Search.ma-cmf.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Search.ma-cmf.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-search-ma-cmf-com-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Search.ma-cmf.com virus