Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Safesurfs.net viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Rgs 2017 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Naudinga informacija apie Safesurfs.net virusą

Safesurfs.net virus

Nors Safesurfs.net viruso pavadinimas skamba patikimai, tačiau gražiai skambančiais žodžiais neverta pasitikėti. Kibernetinio saugumo specialistai šią programą laiko „potencialiai kenkėjiška” ir priskiria „naršyklių užgrobėjų“ kategorijai. Ši programa gali patekti į kompiuterį kartu su kita programine įranga, kurią vartotojas parsisiunčia ir instaliuoja į savo kompiuterį nemokamai.

Vos patekęs į kompiuterį, Safesurfs.net užgrobia interneto naršykles ir pakeičia pagrindinio paieškos puslapio, naujo lango ir pradžios puslapio nustatymus į safesurfs.net. Dar vena iš priežasčių, kodėl nepatariame naudotis šia paieškos sistema, yra ta, jog tarp jos paieškos rezultatų rasite daug reklaminio turinio.

Taigi, jūsų paieškos sesijos gali pailgėti, o jūs galite atsidurti galimai pavojingose svetainėse. Beje, besinaudodamas užkrėsta naršykle, jūs taip pat galite susidurti su daugeliu iššokančių reklamų ir banerių, kurie skelbia apie specialius pasiūlymus ir nuolaidas.

Paspaudę tokias reklamas vartotojai taip pat gali būti nukreipiami į potencialiai pavojingas svetaines, kuriose jų laukia ne nuolaidos, o pavojingi virusai, galintys rimtai užkrėsti kompiuterius.

Norėdami užtikrinti savo kompiuterio saugumą, vartotojai turėtų kuo skubiau pašalinti safesurfs.net virusą. Tai padaryti galima į pagalbą pasitelkiant profesionalias antivirusines programas, kaip pavyzdžiui Reimage, kurios greitai ir efektyviai ištrina virusus ir visus jų komponentus.

Netikėti nukreipimai į nepageidaujamus tinklalapius bei didelis erzinančių ir nepatikimų reklamų kiekis yra tik viena šio naršyklės užgrobėjo keliama problema. Ši potencialiai pavojinga programa taip pat gali rinkti informaciją apie savo vartotojus.

Programa nerenka asmenis identifikuojančių duomenų, tačiau gali rinkti informaciją, susijusią su vartotojų naršymo internete įpročiais: kokiuose tinklalapiuose jie lankosi, kokius paieškos raktažodžius naudoja, koks jų kompiuterio IP adresas ir pan.

Tokia surinkta informacija padeda programų kūrėjams charakterizuoti vartotoją ir pateikti jo poreikius ar lūkesčius atitinkančią personalizuotą reklamą. Vis dėlto, niekas negali garantuoti, kad informacija apie vartotojus nebus perduota partneriams, kurie gali turėti ir kitokių tikslų.

Nenorėdami rizikuoti savo duomenų saugumu ar leisti potencialiai pavojingų programų kūrėjams užsidirbti, kuo skubiau atsikratykite Safesurfs viruso.

Safesurfs.net virus
Safesurfs.net virusas

Platinimo būdai

Daugelis kompiuterių naudotojų mano, kad pakanka įsidiegti antivirusinę programą ir ji apsaugos nuo visų virusų, tačiau tai nėra visiška tiesa. Antivirusinės programos padeda sumažinti virusų įsibrovimo tikimybę ir ištrinti kompiuteryje jau esančias kompiuterines infekcijas, tačiau visiškai apsaugoti kompiuterį yra jo savininiko darbas.

Anksčiau minėjome, kad šis virusas plinta kartu su kita programine įranga. Taigi, jeigu neseniai įdiegėte naują programą ir pastebėjote nepageidaujamus pakeitimus savo naršyklėje, greičiausiai kartu įsileidote ir safesurfs.net virusą.

Potencialiai pavojingų programų kūrėjai kuo puikiausiai žino, kad daugelis kompiuterių vartotojų neskiria daug dėmesio instaliavimo procesui. Dėl šios priežasties naršyklių užgrobėjai, adware tipo ir kitos potencialiai pavojingos programos yra paslepiamos po „Advanced“ arba „Custom“ instaliavimo nustatymais.

Vartotojai retai renkasi šiuos nustatymus, tačiau tai yra vienintelis būdas apsisaugoti nuo parazitų. Pasirinkę „Advanced”/ „Custom“ nustatymus, galėsite išvysti visas jums siūlomas įdiegti papildomas programas. Nužymėkite jas ir tęskite instaliavimą.

Be to, jeigu norite būti visiškai įsitikinę, kad jūsų įdiegiama programinė įranga yra patikima, perskaitykite jos Privatumo politiką ir kitus susijusius dokumentus.

Ištrinkite safesurfs.net kontroliuojančią programą

Šios potencialiai pavojingos programos pašalinimas įveikiamas net ir mažai patyrusiems kompiuterių naudotojams. Jeigu virusų šalinimo idėja jums kelia šiurpą, pasirinkite aiškų ir paprastą automatinį Safesurfs.net viruso pašalinimo būdą – virusu atsikratyti galėsite pasinaudoję patikima antivirusine programa.

Vis dėlto, jeigu virusų šalinimas pasitelkiant papildomą programinę įrangą jums nepriimtinas ir jaučiatės turintis pakankamai žinių tai padaryti savarankiškai – jūs galite pašalinti safesurfs.net virusą rankiniu būdu. Norėdami jums padėti, žemiau pateikėme detalias instrukcijas, kaip ištrinti virusą rankiniu būdu.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Safesurfs.net viruso pašalinimas:

Ištrinkite Safesurfs.net iš Windows sistemų

Tam, jog pašalintumėte Safesurfs.net virusą, nepakaks išdiegti įtartinai atrodančias programas. Privalėsite sutvarkyti naršyklės atvėrimo piktogramų nustatymus. Instrukcijos, kurias paruošė mūsų komanda, turėtų padėti jums susitvarkyti su šia užduotimi.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Safesurfs.net ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Safesurfs.net ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite Safesurfs.net iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite Safesurfs.net iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Safesurfs.net bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Safesurfs.net iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Safesurfs.net ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Safesurfs.net šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Safesurfs.net virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Safesurfs.net iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Safesurfs.net iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Safesurfs.net ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Safesurfs.net šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Safesurfs.net iš Google Chrome

Iš Chrome naršyklės privalote pašalinti susijusius plėtinius, galimai laikančius minėtąjį puslapį jūsų numatytuoju pradžios puslapiu.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Safesurfs.net ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Safesurfs.net pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Safesurfs.net iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Safesurfs.net bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Safesurfs.net pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-safesurfs-net-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Safesurfs.net virus