Sudėtingumo skalė:  
  (92/100)

Opentoyou@india.com viruso šalinimas (Lengvos pašalinimo instrukcijos)

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Ransomware

Ką svarbu žinoti užsikrėtus išpirkos reikalaujančiu Opentoyou@india.com virusu?

Opentoyou@india.com virusas, trumpiau vadinamas tiesiog OpenToYou, internete pasirodė 2017-ųjų metų pradžioje. Ekspertai išsiaiškino, jog programa parašyta Delphi programavimo kalba ir failų šifravimui naudoja sudėtingą RC4 algoritmą. Duomenų šifravimo metu, virusas pakeičia originalius failų pavadinimus prie kiekvieno jų pridėdamas .-opentoyou@india.com plėtinį. Pavyzdžiui, jeigu originalus failo pavadinimas yra “dokumentas.txt”, po viruso atakos jis bus pakeistas į “dokumentas.txt.-opentoyou@india.com”. Be šių įprastinių savybių, virusas taip pat sunaikina atsargines sistemos duomenų kopijas, vadinamąsias Volume Shadow Copies, ir atima iš aukų bet kokį šansą atkurti prarastus duomenis. Galiausiai, įvykdęs visus minėtus procesus, OpenToYou į kompiuterį atsiunčia išpirkos raštelį, kuriame aukoms trumpai nurodoma dėl duomenų atrakinimo kreiptis nurodytu elektroniniu paštu (šiuo atveju opentoyou@india.com). Taigi, kitaip nei daugelis tokio tipo programų, kaip pavyzdžiui Spora ar Cerber, Opentoyou@india.com kūrėjai nėra iškalbingi ir nė nesiruošia detaliai aiškinti kaip užkoduotus duomenis atrakinti.

Deja, tačiau pagrindinis nusikaltėlių tikslas pasipelnyti užgožia viską, tad maldavimai grąžinti duomenis gražiuoju tikrai nepadės. Už jų atrakinimą turėsite pakloti nemažą sumelę — nuo 500 iki 1500 dolerių Bitcoin valiuta. Būtent tokį mokėjimo principą programišiai renkasi privatumo sumetimais, kadangi pervedimai Bitcoin sistemoje lieka anonimiški. Jei ir jūs pakliuvote į OpenToYou viruso pinkles, nė nebandykite kontaktuoti su nusikaltėliais ir kuo greičiau pašalinkite šį kenkėją iš savo kompiuterio pasitelkdami patikimą programinę įrangą, kaip pavyzdžiui Reimage ar SpyHunterCombo Cleaner. Tuomet galėsite pasinaudoti virusų ekspertų sukurta, nemokama dešifravimo programa. Šios programos atsisiuntimo nuorodą rasite straipsnio apačioje.

Kaip aš užsikrėčiau šiuo virusu?

Atsakyti į šį klausimą nėra paprasta, kadangi yra daug būdų kaip ransomware tipo virusai gali plisti internete. Tačiau neabejotina, jog Opentoyou@india.com ar kitos kenkėjiškos programos visada lengviau pateks į antivirusinėmis programomis neapsaugotus kompiuterius. Todėl svarbu tokią įrangą įsigyti ir įsitikinti jog kompiuteryje visuomet veikia naujausia jos versiją. Be to, nepamirškite atnaujinti ir kitų aplikacijų bei programų esančių kompiuteryje, kitaip virusai gali pasinaudoti pasenusios programinės įrangos trūkumais ir patekti į sistemą. Opentoyou@india.com virusas taip pat gali patenką į kompiuterius elektroninių laiškų pagalba. Tiesa, tokiai tendencijai leidžia egzistuoti patys vartotojai, kurie vis dar negalvodami atidarinėja iš nežinomų siuntėjų gautus laiškus bei siunčiasi prie jų prisegtus failus.

Opentoyou@india.com šalinimas:

Jei Opentoyou@india.com virusas jau kompiuteryje ir jūsų duomenys užrakinti, viskas ką galite padaryti tai pašalinti Opentoyou@india.com iš kompiuterio antivirusinių įrankių pagalba ir atkurti duomenis OpenToYou dešifravimo įrankio pagalba. Platesnės instrukcijos kaip tai padaryti pateikiamos straipsnio apačioje. Neskubėkite ir atidžiai sekite nurodytus žingsnius tam kad išvengtumėte papildomų nemalonumų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Opentoyou@india.com viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Opentoyou@india.com naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Opentoyou@india.com šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Opentoyou@india.com pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Opentoyou@india.com naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Opentoyou@india.com pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Opentoyou@india.com sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Opentoyou@india.com. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Yra du pagrindiniai būdai atkurti duomenis po Opentoyou@india.com atakos. Tam galite naudoti nemokamą failų dešifravimo programą arba atkurti failus iš savo turimų atsarginių duomenų kopijų.

Jei Opentoyou@india.com užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Atsisiųskite OpenToYou dešifravimo programą

Virusų ekspertai išanalizavę OpenToYou viruso pavyzdį pagaliau rado būdą apeiti kenkėjišką programos kodą ir atkurti duomenis nemokamai. OpenToYou atkodavimo įrankį atsisiųsite paspaudę šią nuorodą.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Opentoyou@india.com prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunterCombo Cleaner arba Malwarebytes Malwarebytes.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-opentoyouindia-com-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Opentoyou@india.com ransomware virus