Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

MyStart Toolbar šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Sau 2021

parašė Alice Woods - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Išsamus „MyStart” įrankių juostos aprašas

MyStart įrankių juostos įdiegimas

„MyStart” įrankių juosta — tai nepatikimas naršyklės plėtinys, kuris gali patekti į sistemą įdiegiant įvairias nemokamas programas ir pakeisti numatytuosius nustatymus ar peradresuoti į kenkėjiškus puslapius. Šis plėtinys nustato naršyklės pagrindinį puslapį į Mystart.com ir siūlo naudoti abejotino patikimumo paieškos sistemą.

Šios aplikacijos kūrėjas „Visicom Media Inc.” apibūdina ją taip: „tai – naršyklės plėtinys, kuris suteikia patogią prieigą prie jūsų mėgiamiausių socialinių tinklų, tokių kaip Facebook, Twitter, Flickr, Youtube, MySpace ir Linkedln”.

Nors apibūdinimas ir skamba patraukiai, realiame gyvenime ši programa dėl savo neigiamų savybių jau yra priskirta prie naršyklės „užgrobėjų” (angl. browser hijacker) ir potencialiai nepageidaujamų aplikacijų (angl. PUP) kategorijos. Saugumo specialistai teigia, jog įprastam vartotojui ši įrankių juosta yra visiškai nenaudinga.

Rekomenduojame pašalinti šį plėtinį naudojant ReimageIntego ar panašią anti-virusinę programą dėl šių priežasčių:

 1. MyStart” plinta siūlomas kaip papildomas plėtinys parsisiunčiant kitas nemokamas programas. Deja, daugelis vartotojų nežino kaip jo atsisakyti ir jis patenka į kompiuterio sistemą be žinios ar sutikimo.
 2. Naršyklės „grobikas” automatiškai pakeičia naršyklės nustatymus neįspėdamas vartotojo.
 3. Kenkėjiška įrankių juosta, siūloma www.mystart.com, pateikia nekokybiškus Yahoo paieškos rezultatus, kuriuose gausu įtartinų reklamų. Reklamos gali peradresuoti į ypatingai pavojingus pašalinius puslapius.
 4. Virusas neleidžia pakeisti naršyklės nustatymų, kol nėra visiškai pašalinamas iš kompiuterio sistemos.

Jei jūs parsisiuntėte šią įrankių juostą, ji pakeis jūsų pagrindinį puslapį į www.mystart.com, kuriame Yahoo yra jūsų numatytoji paieškos sistema. Iš pradžių tai gali atrodyti naudinga, tačiau turėtumėte prisiminti, kad negalite visapusiškai pasitikėti šia paieškos sistema. Siūlome apsvarstyti, ar šie nustatymai jums yra tikrai naudingi.

„MyStart” virusas pateikia pakeistus paieškos rezultatus, kuriuose mėginamos reklamuoti trečiųjų šalių internetinės svetainės ir tokiu būdu keliami jų reitingai. Kai gaunate užklausos rezultatus, turėtumėte atkreipti dėmesį į naršyklės kortelės pavadinimą. Joje rašoma: „Visicom Yahoo Search Results”, todėl galime jus patikinti, kad tai nėra oficialūs Yahoo paieškos rezultatai.

Šis paieškos tiekėjas turi galimybę pateikti įvairias remėjų internetinių puslapių nuorodas, kurios peradresuoja vartotojus į nesaugias svetaines ir sukelia riziką kompiuteriui „užsikrėsti” įvairių tipų virusais.

Norime atkreipti dėmesį į tai, jog kompanijos, kuriančios šią kenkėjišką programą (Visicom Media Inc.) neturėtumėte painioti su „VisiCom Systems Inc“, kuri yra legali kompanija, neturinti jokių sąsajų su virusais ar jo platinimu.

Norėtume įspėti, jog potencialiai nepageidaujamos programos (angl. PUPs) renka paieškos laukelyje suvedamą informaciją, kuri gali atskleisti jūsų asmeninius duomenis ir būti panaudota įvairiems tikslams. Pavyzdžiui, jei suvedėte savo elektroninio pašto adresą į paieškos sistemą, vėliau galite sulaukti nepageidaujamų reklaminių pasiūlymų ar kitų abejotinų žinučių (angl. spam).

Galiausiai, jūsų suvesta asmeninė informaciją gali būti prieinama „MyStart” darbuotojams, todėl jei vertinate savo privatumą, siūlome atsisakyti šios įrankių juostos arba pasirinkti patikimą plėtinį.

Ekspertai teigia, jog šis virusas aktyviai puola kompiuterių vartotojus Kinijoje. Mūsų komanda siūlo apsilankyti wubingdu.cn svetainėje, kurioje informacija apie šia kenkėjiška programą yra pateikiama kinų kalba.

MyStart įrankių juostaMyStart įrankių juosta yra Visicom Media, Inc. kompanijos sukurta programa, dažniausiai prieš vartotojo valią pakeičianti numatytuosius interneto naršyklės nustatymus ir vartotojui pateikianti įtartinus mystart.com paieškos puslapio generuojamus rezultatus.

Išvengti potencialiai nepageidaujamų programų atakos nėra sunku

Nėra sunku išvengti potencialiai nepageidaujamų aplikacijų – svarbiausia suprasti kaip jos plinta. Jūs esate atsakingi už savo saugumą, todėl norint apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų tereikia šiek tiek pasidomėti jų platinimo metodais ir atidžiai sekti programų įdiegimo procesus.

Visada atkreipkite dėmesį į privatumo politiką, vartotojo licencijos sutartis, komentatus ir atsiliepimus prieinamus internete. Tokiu būdu sužinosite apie papildomas programas, siūlomas įdiegti kartu, ir jų neigiamas savybes, jei tokių yra.

Taip pat, pasirinkite išplėstinį (angl. Advanced or Custom) įdiegimo procesą ir atsisakykite siūlymų įdiegti nepažįstamas aplikacijas ar modifikuoti jūsų esamus naršyklės nustatymus. Jei jūsų kompiuteryje jau egzistuoja šis naršyklės užgrobėjas, nedelsiant jį pašalinkite.

MyStart.com viruso pašalinimas

Norėdami apsisaugoti nuo jūsų peradresavimo į nepatikimas svetaines, panaikinkite MyStart virusą, kai tik pastebėjote pakitusius naršyklės nustatymus. Ši kenkėjiška programa padeda slapčia įdiegti kitas nepatikimas aplikacijas į jūsų kompiuterį ir atlieka nenaudingus pakeitimus jūsų naršyklės nustatymuose, todėl apsvarstykite kokį pašalinimo metodą pasirinksite.

Jūs galite naudotis pašalinimo instrukcijomis apačioje arba įsigyti anti-virusinę programą. Mūsų specialistai siūlo ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes. Įdiegus vieną iš šių sistemų, leiskite jai atidžiai peržvelgti jūsų kompiuterio failus ir pašalinti visas kenkėjiškas programas.

Mūsų rekomenduojamos antivirusinės sistemos nesudėtingai aptinka visus esamus virusus ir saugiai juos pašalina.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis MyStart Toolbar pašalinimas:

Ištrinkite MyStart Toolbar iš Windows sistemų

You should uninstall all Visicom Media Inc. related entries to complete MyStart Toolbar removal on your computer. We recommend you to find Toolbar Cleaner, Anti-phishing Domain Advisor, and similar entries.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite MyStart Toolbar ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite MyStart Toolbar ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite MyStart Toolbar iš Mac OS X sistemos

Jei norite pašalinti MyStart įrankių juostą ir apsisaugoti nuo panašių programų ateityje, siūlome išdiegti šias programas: Toolbar Cleaner, Anti-phishing Domain Advisor ir kitas su „Visicom Media Inc.“ susijusias programas.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite MyStart Toolbar bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite MyStart Toolbar iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite MyStart Toolbar ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte MyStart Toolbar šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite MyStart Toolbar iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite MyStart Toolbar ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite MyStart Toolbar šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite MyStart Toolbar iš Google Chrome

Ištrinkite MyStart virusą iš Chrome sekdami žemiau pateiktas instrukcijas.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite MyStart Toolbar ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite MyStart Toolbar pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite MyStart Toolbar iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite MyStart Toolbar bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite MyStart Toolbar pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti MyStart Toolbar registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mystart-toolbar.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie MyStart Toolbar