Sudėtingumo skalė:  
  (58/100)

MSN virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

MSN virus (arba MSN virusas) yra pavojingas Trojos arklys, kuris savo platinimui naudoja MSN Messenger platformą. Galima teigti, kad šis virusas siekia patekti į jūsų MSN kontaktų sąrašą ir vėliau išsiųsti užkrėstą pranešimą visiems jūsų draugams ir taip padidinti savo išplitimo lygį. Jei jūs buvote apgautas ir atsisiuntėte MSN virusą į savo kompiuterį, jūs turite ne tik paleisti pilną sistemos skenavimą su atnaujinta anti-spyware, bet taip pat ir pakeisti MSN messenger slaptažodį. Žinoma, jei jūs naudojate tą patį slaptažodį kitose paskyrose ar socialiniuose tinkluose, jūs taip pat turėtumėte juos pakeitsi naujais, nes virusas gali bandyti juos perimti

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI MSN VIRUSU?

MSN virusas infekuoja kompiuterius per padirbtą žinutę, kuri pasirodo aukos pokalbio su draugu metu. Atrodydama tarsi buvo siųsta vieno iš vartotojo kontaktų, ši kenkėjiška žinutė paprastai teigia „à ¢ â“ ¬Å is that u on that photo“ ir turi įtrauktą nuorodą, vedančią į ‘lollypics’, „picture-database99“ ar panašius puslapius. Turėkite omenyje, kad tokie nuorodų pavadinimai yra naudojami tik tam, kad pasinaudoti aukos smalsumu ir suvilioti ją spustelėti ant jos. Be to, jums gali būti siūloma atsisiųsti kenkėjišką photo656.pif failą, kuris aktyvuoja virusą kai tik yra atsiunčiamas į kompiuterį. Kai kompiuteris yra užkrėstas MSN virusu, jis pradeda siuntinėti jo kopijas kitiems MSN Messenger Kontaktams. Prašome ignoruoti kiekvieną klaidinantį pranešimą, kuris pasirodo per jūsų ir jūsų draugo pokalbį. Be to, pašalinkite MSN virusą kuo skubiau, nes jis gali kėsintis pavogti jūsų asmeninę informaciją ir bankininkystės duomenis.

KAIP PAŠALINTI MSN VIRUSĄ?

Jei norite visiškai pašalinti MSN virusą iš savo kompiuterio, turėtumėte naudoti automatizuotą anti-spyware programa ir pamiršti apie šalinimą rankiniu būdu, nes tokie virusai mutuoja ir naudoja skirtingus failų vardus skirtinguose kompiuteriuose. Pabandykite naudoti Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Reimage jei norite sėkmingai pašalinti šią grėsmingą programą iš kompiuterio. Nepamirškite atnaujinti šių programų ir paleisti pilną sistemos skenavimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-msn-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. inde sako:
    liepos 19th, 2013 at 9:51 am

    Laba diena,įsijungiau kompiuterį ir iškart atsirado MSN.Kaip man jį ištrinti? Lauksiu Jūsų pagalbos.Aš naudoju Windows XP.

  2. Jūratė sako:
    liepos 22nd, 2013 at 8:25 pm

    Prašau padėkit susigaudyt. Neseniai įsijungiant skype gavau žinutę, jog reikia atnaujinti skype parametrus. Tą ir padariau. Bet po to įsijungus Mozila Firefox išmeta msn.com langą. Ar čia virusas? Kaip jį pašalinti? Dar pastoviai iššoka maža lentelė. Ją vis užveriu. Prašau padėkit susigaudyt.

Jūsų nuomonė apie MSN virus