Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Locky decrypter šalinimas (Lengvos pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

Ar verta pasitikėti Locky decrypter įrankiu?

Jeigu tapote Locky viruso auka, turbūt svarstote, ar nevertėtų pasinaudoti Locky decrypter šifravimo įrankiu, tam, kad atgautumėte savo failus. Primename, jog Locky virusas yra nauja, ransomware-tipo kenkėjiška programa, sėjanti paniką visame pasaulyje. Šis virusas plinta elektroniniais laiškais, prisegto ZIP dokumento pavidalu. Šiame suglaustame faile siunčiami užkrėsti Word arba JavaScript dokumentai. Atidarius šiuos dokumentus, virusas aktyvuojamas ir pradeda skenuoti sistemą, ieškodamas įvairių failų, kuriuos aptikęs, užšifruoja RSA-2048 arba AES-128 tipo algoritmais. Užšifruotų dokumentų įprastiniai plėtiniai yra pakeičiami į .locky. Tai reiškia, kad šis failas yra užrakintas. Taip pat, kiekviename aplanke, kuriame yra Locky užrakintų failų, sukuriamas tekstinis dokumentas, pavadinimu _Locky_recover_instructions.txt. Šiame dokumente, viruso aukai paaiškinama, jog dabar, visi kompiuteryje esantys failai yra užrakinti, ir nėra jokių galimybių juos atrakinti, neturint specialaus šifro rakto, galinčio iškoduoti RSA-2048 ir AES-128 algoritmus. Tame pačiame pranešime, šios kenkėjiškos programos kūrėjai siūlo jums “sprendimą” – galite įsigyti Locky decrypter įrankį, kuris neva turėtų padėti jums atrakinti užšifruotus dokumentus. Viskas, ką turite padaryti, tai prisijungti prie anoniminio Tor tinklo ir nusipirkti šią programą sukčių nurodytame puslapyje. Ar norite susigrąžinti savo failus turėsite nuspręsti greitai, nes jei nenusipirksite Locky decrypter per septynias dienas nuo viruso atsiradimo kompiuteryje, už šifro rakto atsiuntimą po nurodyto laikotarpio gali tekti mokėti dvigubai daugiau. Tai galima pavadinti tikru šantažu.

Deja, bet nemažai vartotojų tokį pasiūlymą priima, norėdami kuo greičiau atgauti savo dokumentus. Tačiau mes nerekomenduojame bandyti Locky decrypter programos įsigyti, nes, vis dėlto, ją perkate iš kibernetinių sukčių, todėl nėra jokių garantijų, jog sumokėję pinigus šį produktą iš tiesų gausite. Tuo labiau, net jei sukčiai ir atsiųs jums žadėtąją programą, ji gali būti tiesiog nefunkcionali. Todėl, jei jūsų kompiuteris jau užkrėstas Locky virusu, protingesnis variantas būtų tiesiog jį ištrinti, negu bandyti išsipirkti savo dokumentus tokiais nepatikrintais būdais. Sumokėdami sukčiams, jūs paprasčiausiai juos paremsite ir prisidėsite prie kitų, galbūt dar pavojingesnių programų kūrimo. Jeigu apsisprendėte panaikinti Locky iš savo kompiuterio, galite tai padaryti naudodami patikimą Reimage Reimage Cleaner Intego antivirusinę sistemą.

Locky decrypter

Kaip šis įrankis platinamas?

Vos atidarę jau minėtą išpirkos raštelį, pastebėsite keletą nuorodų į tinklapius, kuriuose galite įsigyti Locky decrypter programą. Svarbu paminėti, jog šį šifravimo įrankį galima atsisiųsti iš svetainių, kurios pasiekiamos tik per anoniminį Tor tinklą, mėgstamą įvairių kibernetinių nusikaltėlių bei programišių. Dėl šios priežasties, lankytis tokiuose puslapiuose yra ypač pavojinga. Be to, negalite būti tikri, jog Locky išpirkos raštelyje pateikiamos nuorodos nenukreips jūsų į kitus kenkėjiškus puslapius, kuriuose galite tik dar labiau užkrėsti savo kompiuterį įvairiais virusais ar Trojos arkliais. Mes patariame pašalinti Locky virusą iš savo kompiuterio, jam nespėjus sukelti dar didesnių problemų.

Kaip galėčiau panaikinti Locky decrypter iš savo kompiuterio?

Kaip jau minėjome, Locky decrypter įrankio funkcionalumas yra labai abejotinas. Tačiau, net jeigu jau įsigijote šią programą ir jums pavyko atrakinti failus, vistiek turėtumėte pasirūpinti Locky decrypter ir paties Locky viruso panaikinu iš savo kompiuterio. Yra trys pagrindiniai žingsniai, kurių dėka galite sėkmingai panaikinti šį virusą iš savo kompiuterio. Pirmiausia, turėtumėte įsigyti, ar atnaujinti jau turimą, antivirusinę sistemą. Tuomet, atjunkite kompiuterį nuo interneto tinklo, nes tai gali padėti sumažinti Locky procesų, vykdomų jūsų kompiuteryje, efektyvumą. Galiausiai, atlikite išsamią savo sistemos analizę naudodami antivirusinę sistemą, kuri aptiks ir pašalins Locky virusą ir su juo susijusius komponentus iš jūsų kompiuterio. Jeigu negalite paleisti antivirusinės sistemos ar susiduriate su kitomis problemomis, daugiau informacijos apie šio viruso panaikinimą galite rasti išsamesniame mūsų paruoštame Locky viruso panaikinimo gide (jei mėgstate skaityti anglų kalba, galite peržvelgti Locky viruso pašalinimo patarimus ir angliškame mūsų puslapio variante).

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Locky decrypter pašalinimas:

Kaip ištrinti Locky decrypter naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Locky decrypter šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Locky decrypter pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Locky decrypter naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Locky decrypter pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Locky decrypter sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Locky decrypter prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-locky-decrypter.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Locky decrypter