Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Istatic.eshopcomp.com reklamų šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Adware

Ar jūsų kompiuteris užkrėstas Istatic.eshopcomp.com virusu? Sužinokite apie jį daugiau:

Istatic.eshopcomp.com ads

Istatic.eshopcomp.com yra internetinių reklamų serverio pavadinimas, iš kurio kompiuterių vartotojams siunčiamos įkyrios reklamos. Jei pastebėjote, jog jums naršant internete ekrane nuolat pasirodo Istatic.eshopcomp.com reklamos, tai reiškia, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas Istatic.eshopcomp.com viruso.

Tai nėra kenkėjiška programa, tačiau ji yra priskiriama reklaminių (angl. adware) bei potencialiai nepageidaujamų programų kategorijoms. Dažniausiai ji plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis, tad jei neatsakingai įrašysite nemokamą programą, kuri bus papildyta Istatic.eshopcomp.com vykdomuoju failu, šios įkyrios reklamos ims nuolat rodytis ekrane ir trukdyti jums ramiai naršyti internete.

Kai tik virusas atsiduria sistemoje, jis pradeda rodyti reklamas, kurios paprastai pasirodo iššokančiuosiuose naršyklės languose arba atsiveria naujuose skirtukuose. Be to, šios reklamos gali pasirodyti reklamjuosčių pavidalu arba būti integruotos į tam tikras teksto vietas jūsų pamėgtuose internetiniuose puslapiuose.

Kai kurios Istatic.eshopcomp.com reklamos jums teiks patraukliai atrodančius apsipirkinėjimo internete pasiūlymus, siūlys paslaugas ar produktus, jų kainų palyginimus skirtingose parduotuvėse, be to, siūlys jums užsiregistruoti neaiškiuose internetiniuose puslapiuose.

Be to, šios reklamos gali pasiūlyti jums atsisiųsti bei į kompiuterį įdiegti įvairias programėles ar jų naujinius. Nerekomenduoti sutikti su tokiais pasiūlymais ar spausti ant Istatic.eshopcomp.com reklamų – tai pavojinga.

Atminkite, jog Istatic.eshopcomp.com reklaminė programa skirta reklamuoti partnerių puslapius, o mainais už tai gauti pinigus. Todėl yra didelė tikimybė, jog paspaudus ant Istatic.eshopcomp.com reklamos būsite nukreiptas į pavojingus internetinius puslapius. Akivaizdu, jog tokiomis reklamomis pasitikėti neverta.

Paspaudus ant Istatic.eshopcomp.com reklamų galite būti nukreipti į visiškai su ta reklama nesusijusius puslapius. Atminkite, jog nepatikimi internetiniai puslapiai dažnai siūlo vartotojams patraukliai atrodantį turinį, tačiau paspaudus ant užkrėstos nuorodos arba parsisiuntę užkrėstą failą galite stipriai pakenkti savo kompiuteriui. Ypač pavojinga įdiegti trečiųjų šalių siūlomus Java arba Flash Player atnaujinimus – šie failai dažniausiai būna užkrėsti.

Jei Istatic.eshopcomp.com reklamos nuolat pasirodo jūsų ekrane, siūlome nedelsiant pašalinti Istatic.eshopcomp.com virusą iš savo kompiuterio. Tai galite padaryti su antivirusinės programos pagalba, pavyzdžiui, su ReimageIntego.

Istatic.eshopcomp.com adsIstatic.eshopcomp.com reklamos

Kaip Istatic.eshopcomp.com programa pateko į jūsų kompiuterį, jei jūs jos neparsisiuntėte?

Trumpai tariant, Istatic.eshopcomp.com plinta su kitomis nemokamomis programomis. Vartotojai patys to nežinodami sutinka įdiegti papildomas programas tuo atveju, jei pasirenka programą įdiegti pasirinkus Default arba Standard nustatymus.

Deja, šie nustatymai NĖRA saugūs, todėl jei nenorite kompiuteryje rasti nežinomų programėlių, įrašydami naujas programas rinkitės Advanced arba Custom nustatymus. Būtent šie nustatymai jums leis pasirinkti, kurias papildomas programas įrašyti, o kurių – ne.

Jeigu norite pašalinti Istatic.eshopcomp.com virusą, tai padaryti galite bet kurios patikimos antivirusinės programos pagalba. Mūsų atrinktos programos yra pateiktos žemiau. Nenorite įdiegti antivirusinės programos? Tuomet pašalinkite Istatic.eshopcomp.com patys toliau parodytų instrukcijų pagalba. 

Istatic.eshopcomp.com pašalinimo eiga

Instrukcijos, kaip ištrinti Istatic.eshopcomp.com virusą yra pateiktos po šiuo straipsniu. Neskubėkite, ir perskaitykite jas itin atidžiai – esame tikri, jog nenorite kompiuteryje palikti jokių su šia potencialiai nepageidaujama programa susijusių failų.

Jei ši nepageidaujama programa pateko į kompiuterį, gali būti, jog jūsų kompiuteris nėra pakankamai gerai apsaugotas nuo virusų. Todėl rekomenduojame į jį įdiegti patikimą antivirusinę bei antišnipinėjimo programą.

Nors reklaminės programos nėra kenkėjiškos, šiuo metu turėtumėte itin susirūpinti savo kompiuterio bei jame saugomų failų apsauga, nes šiuo metu sparčiai plinta itin kenkėjiškos programos, pavyzdžiui, failus užkoduojantys ir išpirkos reikalaujantys virusai. Tokiam virusui patekus į kompiuterį, failų atgauti praktiškai neįmanoma. Todėl itin svarbu kompiuterį apsaugoti iš anksto.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Istatic.eshopcomp.com reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Istatic.eshopcomp.com iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Istatic.eshopcomp.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Istatic.eshopcomp.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Istatic.eshopcomp.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Istatic.eshopcomp.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Istatic.eshopcomp.com reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Istatic.eshopcomp.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Istatic.eshopcomp.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Istatic.eshopcomp.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Istatic.eshopcomp.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Istatic.eshopcomp.com iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Istatic.eshopcomp.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Istatic.eshopcomp.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Istatic.eshopcomp.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Istatic.eshopcomp.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Istatic.eshopcomp.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Istatic.eshopcomp.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-istatic-eshopcomp-com-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Istatic.eshopcomp.com ads