Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Help_help_help virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Ransomware

Kas slepiasi po Help_help_help viruso pavadinimu?

Jei jūsų kompiuteryje pasirodė Help_help_help virusas, turime jums blogų žinių – jūs tuoj pat negalėsite atidaryti nė vieno savo kompiuterinėje sistemoje saugomo failo, nes kiekvienas iš jų bus užšifruotas. Help_help_help virusas priklauso „ransomware“ kategorijai, kuriai priklausantys virusai siekia išvilioti iš savo aukų pinigus. Paprastai tokie virusai užkrečia kompiuterį, užblokuoja failus ir reikalauja sumokėti 100 – 500 dolerių išpirkas. Priešingu atveju jie sunaikina aukai reikalingą skaičių kombinaciją. Help_help_help virusą taip pat galima pavadinti viena iš Cerber viruso versijų. Jei jums dar neteko girdėti šio viruso pavadinimo, turėtumėte prisiminti, jog jis yra laikomas viena iš pavojingiausių šių laikų kompiuterinių infekcijų. Cerber kūrėjai jau ne kartą atnaujino savo virusą, todėl kompiuterių ekspertai nebuvo nustebinti greta užšifruotų failų pastebėję naujus, Help_help_help, failų plėtinius. Įtariama, jog šio viruso platinimui sukčiai pradėjo naudoti Nemucod trojos arklį, kuris ženkliai padidina viruso plitimo greitį. Vis dėlto, nepaisant to, kad Cerber virusas yra aktyviai platinamas bei nuolat atnaujinamas, būdas jį įveikti tikrai egzistuoja. Toliau straipsnyje pateiksime išsamų gidą, kuris jums padės išvengti šios kompiuterinės infekcijos bei paaiškis, ką daryti ja užsikrėtus. Jeigu jums reikia pašalinti Help_help_help virusą, negaiškite brangaus laiko bandydami suvokti kas atsitiko. Kad išgelbėtumėte bent jau dalį savo failų, turite pašalinti šią pavojingą programą iš savo kompiuterio. Tam naudokite Reimage arba SpyHunterCombo Cleaner.

Anot kompiuterių ekspertų, Internete plinta penkios skirtingos Cerber versijos. Visos jos veikia beveik identiškai ir pagrindinis dalykas, kuo viena Cerber versija skiriasi nuo kitos, yra failų plėtiniai, kurie yra prirašomi prie kiekvieno užblokuoto failo. Dėl to vienos aukos mato .cerber failo plėtinį, kitos – .cerber3, .HELP_HELP_HELP ir kitus plėtinius. Kai kurios šio viruso versijos gali „kalbėti“ su savo aukomis – vos tik tampa aktyvios, jos pradeda groti iš anksto numatytą balso pranešimą. Failų užšifravimui šis virusas paprastai naudoja RSA 2048 užšifravimo būdą, kuris sumažina aukos šansus atkurti duomenis alternatyvių metodų pagalba iki minimumo. Jeigu esate užsikrėtęs šiuo virusu, savo kompiuterio ekrane surasite ir * HELP_HELP_HELP*.hta failą, kuris yra naudojamas informuoti auką apie ją ištikusią situaciją. 

Kaip aš galiu užsikrėsti?

Kurstomi savo godumo, viruso kūrėjai naudoja net kelias skirtingas jo platinimo technikas. Vis dėlto, populiariausia yra laikoma su melagingais el. laiškais susijusi technika, kuri siekia priversti auką į kompiuterį atsisiųsti JavaScript ar PDF formato failą. Žinoma, šis failas yra instaliacinis HELP_HELP_HELP viruso failas, kuris paprastai yra pristatomas kaip ataskaita, sąskaita, išrašas ar kitas svarbus dokumentas galintis pakurstyti aukos smalsumą. Pasenusi programinė įranga taip pat gali būti panaudota viruso atsiuntimui į jūsų kompiuterį, todėl nenumokite ranka į jums siūlomus atnaujinimus. Be to, buvo atskleista ir tai, jog Cerber viruso kūrėjai sukūrė „affiliate“ sistemą, kuri leidžia bet kam platinti šį virusą ir taip užsidirbti pinigų. Vis dėlto, nesigundykite tokiais pasiūlymais, nes tokie pinigų uždirbimo metodai yra nelegalūs.

Kaip pašalinti HELP_HELP_HELP virusą?

Jeigu jūsų kompiuteryje pasirodė HELP_HELP_HELP virusas, prisiminkite, jog laikas yra labai svarbus veiksnys, kuris gali padėti jums išgelbėti dalį failų. Negaiškite savo laiko ir kuo greičiau ištrinkite šį virusą iš savo kompiuterio, nes tik taip jūs galite nutraukti šios infekcijos veikimą. Tam naudokite Reimage. Kai atsisiųsite šią programą, nepamirškite jos atnaujinti ir peleiskite pilną sistemos skenavimą. Jei jums kyla kokių nors problemų su HELP_HELP_HELP pašalinimu, sekite toliau rodomas instrukcijas, kurios jums padės užblokuoti šią Cerber viruso versiją. Galiausiai, pereikite prie duomenų iššifravimo, kuris yra taip pat paaiškitas žemiau esančiose instrukcijose.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Help_help_help viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Help_help_help naudojant Safe Mode with Networking

Jei Help_help_help virusas blokuoja jūsų antivirusinę programą, perkraukite savo kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir pabandykite dar kartą paleisti programą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Help_help_help šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Help_help_help pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Help_help_help naudojant System Restore

Jei pirmas metodas jums nepadėjo, pabandykite System Restore metodą ir tęskite help_help_help viruso pašalinimą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Help_help_help pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Help_help_help sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Help_help_help. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jei Help_help_help užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Kaip naudoti Data Recovery Pro failų iššifravimui?

Norėdami iššifruoti Help_help_help viruso blokuojamus failus, išbandykite Data Recovery Pro. Tam jums reikės pakartoti šiuos žingsnius:

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus Help_help_help viruso;
 • Atkurkite juos.

Išbandykite Shadow Explorer užblokuotų failų iššifravimui

Help_help_help virusas kolkas neištrina atsarginių failų kopijų, taigi jūs galite išbandyti juos atstatyti Shadow Explorer programos pagalba.

 • Parsisiųskite Shadow Explorer (http://shadowexplorer.com/);
 • Sekdami Shadow Explorer diegimo vedlio nurodymus, įrašykite šią programą į savo kompiuterį;
 • Paleiskite programą ir atverkite viršutiniame kairiajame kampe esantį išskleidžiamąjį meniu. Peržiūrėkite, kokių aplankų ten yra;
 • Dešiniuoju pelės klavišu paspauskite ant aplanko, kurį norite atkurti, ir spauskite “Export”. Taip pat galite nurodyti, kur norite jį išsaugoti.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Help_help_help prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunterCombo Cleaner arba Malwarebytes Malwarebytes.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-help_help_help-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Help_help_help ransomware virus