DNS-Locker reklamų šalinimas (Pašalinimo instrukcijos)
Kas yra DNS-Locker?
DNS-Locker yra dar viena adware grupei priklausanti programa, kompiuterių saugumo ekspertų įvardinama kaip potencialiai nepageidaujama programa. Iš tiesų tai nėra naujai atsiradusi programa. Tai greičiau DNS Unlocker, DNS Unblocker ir DNS Keeper programų klonas. Sprendžiant iš programos pavadinimo, DNS-Locker turėtų skirtis nuo minėtų programų, nes ši programa turėtų suteikti vartotojams galimybę užblokuoti nepageidaujamą turinį. Tačiau nei užblokavimas, nei atblokavimas nepadarys šios programos geresne. Taip yra dėl to, jog ši programa priklauso adware tipui, o tai reiškia, jog ši programą siųs jums begales įvairaus reklaminio turinio (iššokančiųjų langų, reklamų puslapių paraštėse, nukreipiančiųjų nuorodų tekste ir pan.), kurios dažniausiai nukreips jus į nepatikimas internetines svetaines. DNS-Locker programa turi galimybę stebėti jūsų veiklą internete, todėl sugeneruos jums patraukliai atrodančias reklamas, kurios vilios jus ant jų paspausti.
Jei savo naršyklėje pastebėjote įtartinai atrodančias reklamas su tokiais užrašais kaip „Ads by DNS-Locker”, „Powered by DNS-Locker”, „DNS-Locker Ads” ir panašiai, nemanykite, jog šios reklamos jums rodomos kartu su puslapiu, kuriame lankotės. Iš tiesų šias reklamas jums siunčia DNS-Locker programa. Tai akivaizdus ženklas, jog šioji programa jau pateko į jūsų kompiuterį ir ėmėsi savos veiklos. Nors ši programa ir nėra laikoma kenksmingu virusu, jis suprogramuota taip, jog nuolat rodytų užsakytas reklamas ją savo kompiuteryje turinčiam asmeniui. Turėkite omenyje, jog jūs nežinpte, kas užsakė šias dažniausiai klaidinančias reklamas, todėl negalite būti tikri, ar paspaudus ant jų būsite nukreipti į saugų puslapį. Todėl skatiname kaip įmanoma labiau vengti DNS-Locker reklamų. Be to, nepamirškite, jog tokios reklaminės programos gali kaupti informacij apie jūsų lankomas svetaines ir netgi duomenis, kurias jūs įvedate jose,tad jei nenorite, jog jūsų privati informacija pasiektų trečiųjų šalių kompanijas, kuo greičiau pašalinkite DNS-Locker programą. Tai lengvai padarysite, jei pasinaudotite ReimageIntego pagalba.
Kaip DNS-Locker pateko į mano kompiuterį?
DNS-Locker yra viena tų programėlių, kurios patenka į vartotojo kompiuterį be įspėjimo, tačiau neabejojame, jog jūs netrukus pastebėsite šios programos veiklą – jūsų naršyklė bus užpildyta nuolat atsirandančiomis reklamomis, kurios lėtins arba net stabdys jūsų veiklą, nukreips jus į neaiškias svetaines bei vykdys kitokią neaiškią veiklą, kurios nepastebėjote anksčiau. Žinoma, jūs imsite ieškoti tokių požymių atsiradimo priežasties ir domėsitės, kaip tokias problemas pašalinti. Turėtumėte žinoti, jog štai tokios nepageidaujamos programos yra platinamos susiejimo būdu(angl. bundling), o šis būdas leidžia sujungti nepageidaujamas programas kartu su viena arba keliomis patikimomis programomis į vieną failą, ir greičiausiai jūs nė nepastebėsite, kuomet pats leidote šioms programoms įsitvirtinti jūsų kompiuteryje. Nors toks marketingo metodas nėra nelegalus, nemokamų programų parsisiuntimai tampa rizikingi. Jei norite užkirsti kelią nepageidaujamoms programoms, turite rinktis sudėtingesnius įrašymo nustatymus (angl. Custom/advanced) ir nuimti varneles nuo visų eilučių, kuriose rašoma, jog sutinkate su papildomos programinės įrangos įrašymu. Kitu atveju ( jei rinksitės numatytuosius (angl. default) nustatymus), DNS-Locker programa lengvai ir nepastebimai pateks į jūsų sistemą.
DNS-Locker DUK:
Klausimas: Ką daryti, jei klaidinančios „Ads by DNS-Locker“ reklamos nuolat pasirodo mano ekrane? Dažnai jos užpildo daugiau nei pusę ekrano, o tuomet tampa sudėtinga naršyti. Tai erzina. Padėkite išspęsti šią problemą!
Atsakymas: DNS-Locker reklamos pasirodo tik tokiu atveju, jei jūsų sistema yra užkrėsta DNS-Locker virusu. Jei norite išnaikinti šias nepageidaujamas reklamas, pasirodančias jūsų ekrane, privalote pašalinti jas iššaukiančią adware programą. Sekite mūsų instrukcijas žemiau, jei norite padaryti tai patys, arba pasinaudokite antivirusinės programos pagalba.
Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.
Rankinis DNS-Locker reklamų pašalinimas:
Ištrinkite DNS-Locker iš Windows sistemų
-
Spustelėkite Start → Control Panel → Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
-
Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
-
Išinstaliuokite DNS-Locker ir su šia programa susijusias programas
Suraskite DNS-Locker ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas. -
Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Ištrinkite DNS-Locker iš Mac OS X sistemos
-
Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.
-
Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite DNS-Locker bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.
Ištrinkite DNS-Locker reklamas iš Microsoft Edge
Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)
- Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
- Spustelėkite Settings.
-
Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data.
-
Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear.
-
Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager.
- Processes lange suraskite Microsoft Edge.
-
Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius.
-
Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite
Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)
Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.
- Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
- Raskite kompiuteryje šį aplanką:
C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
-
Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete.
- Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
-
Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite
- Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
ir spauskite Enter.Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti DNS-Locker iš Microsoft Edge naršyklės.
Ištrinkite DNS-Locker iš Mozilla Firefox (FF)
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons → Extensions. -
Čia suraskite DNS-Locker ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
-
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. -
Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite DNS-Locker šalinimą.
Ištrinkite DNS-Locker iš Google Chrome
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools → Extensions. -
Dabar pasirinkite DNS-Locker ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
-
Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings → Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
-
Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
-
Atstatykite Google Chrome nustatymus
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings. -
Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
-
Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite DNS-Locker pašalinimą.
Ištrinkite DNS-Locker iš Safari
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. -
Čia pasirinkite Extensions ir suraskite DNS-Locker bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
-
Atstatykite Safari nustatymus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... -
Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite DNS-Locker pašalinimą.
Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti DNS-Locker registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.
Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu
Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.
Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.
Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis
Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą.
Jūsų nuomonė apie Ads by DNS-Locker
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.