Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Chromesearch.win viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

ChromeSearch.win – melaginga svetainė, neturinti nieko bendro su jūsų privatumo Internete pagerinimu

Chromesearch.win virus illustration

Chromesearch.win yra browser hijacker tipo virusas, kuris prisistato kaip vartotojų privatumą itin sauganti paieškos svetainė. Deja, bet ji buvo pastebėta veikiant visiškai priešingai: vos tik Chromesearch.win virusas atsiduria sistemoje, jis pradeda sekti savo auką ir kaupti specifinę informaciją. Dažniausiai tai būna vartotojo prisijungimo duomenys, kompiuterio IP adresas ir pan. 

Chromesearch.win priklauso gana didelei naršyklės užgrobėjų grupei, kurie visi naudoja Google Chrome išvaizdą ir sukelia įspūdį, kad būtent ši kompanija yra jų kūrėja. Pirmieji virusai pasirodė dar 2017-ųjų rudenį ir buvo kuriami pagal tą patį šabloną. Jei netyčia susidursite su Chromesearch.today, Clean My Chrome ar Cleanserp, būkite itin atsargūs ir kuo greičiau pašalinkite šiuos virusus iš savo kompiuterio, nes jų visų kūrėjas yra ne Google, bet Chrome Search.

Kai tik ChromeSearch.win atsiduria sistemoje, virusas gali inicijuoti eilę skirtingų veiksmų, pvz:

 • Nustatyti http://chromesearch.win/ puslapį vietoje nuolatinio paieškos puslapio, naujo skirtuko ar pradžios puslapio;
 • Užblokuoti vartotoją nuo bet kokių naršyklės nustatymų pakeitimų;
 • Naudoti įvairius sekimo būdus ir taip kaupti apie vartotoją įvairią informaciją; 
 • Rodyti įvairiausias reklamas, kurios paprastai yra parenkamos pagal nelegaliai kaupiamą informaciją;
 • Peradresuoti vartotojo naršyklę į trečiųjų šalių svetaines.

Kaip supratote, nepaisant to, kad ši svetainė gali sekti savo vartotojus ir kaupti su tuo susijusią informaciją, ji taip pat gali rodyti komercines reklamas ir peradresuoti savo auką į jai reikalingas svetaines. Šios reklamos svetainėse paprastai yra pridedamos naudojant „virtualųjį sluoksnį“, todėl jų savininkai apie jas nė nenutuokia.

Privalome jus perspėti, kad ChromeSearch.win sukeliamos reklamos gali būti pavojingos, nes svetainės į kurias jos peradresuoja savo vartotojus, nėra atidžiai patikrinamos. Jeigu pasidomėtumėte, kas yra sakoma šio puslapio privatumo politikoje, pamatytumėte, kad jos kūrėjai neprisiima jokios atsakomybės už savo sukeliamus peradresavimus ir kitas veiklas. .

Kad ir kaip įtikinamai atrodo ši svetainė, mes jums rekomenduojame kuo greičiau pašalinti Chromesearch.win virusą iš savo kompiuterio. Tam rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą, pvz. ReimageIntego.  Jeigu norite pašalinti šį virusą rankiniu būdu, naudokite žemiau pateiktas rekomendacijas.

Chromesearch.win imageChromesearch.win virusas

Kaip jau minėjome, ChromeSearch win savo pristato kaip žmonių privatumą gerbianti paieškos svetainė. Visgi, savo privatumo politikoje ji teigia priešingai:

When you explicit provide us with your personal information whether or not on our request such as your name, e-mail and / or address, Chrome Search will save this information. If you choose to refuse to provide the information or to remove the information, the possibility exist that you are limited in the use of the services of the Website.

Nėra jokios abejonės, kad jūs privalote vengti šio viruso. Kompiuterių apsaugos expertai iš Prancūzijos ir kitų šalių jau paskelbė apie savo rekomendacijas, kurios teigia, jog kuo greičiau ši programa bus pašalina iš sistemos, tuo mažiau problemų ji sukels. Jei pamatėte šį puslapį savo naršyklėje, nedvejokite ir pradėkite Chromesearch.win pašalinimą.

Potencialiai nepageidaujamų programų prevencija 

Nėra jokios paslapties, kad virusų kūrėjai stengiasi surasti vis naujų būdų, galinčių padėti jiems kuo efektyviau platinti savo virusus. Vienas iš šių metodų angliškai yra žinomas kaip bundling. Šis metodas leidžia programų kūrėjams paslėpti įtartinas priedus savo programose ir taip uždirbti šiek tiek pinigų.

Laimei, jūs galite pamatyti šiuos priedus prieš jiems patenkant į kompiuterį. Tam jums reikėtų vengti Recommended arba Quick programos įrašymo būdo ir vietoje jo rinktis Custom or Advanced nustatymus. Jų dėka, jūs pamatysite visus programoje esančius priedus ir galėsite nužymėti varnelę nuo tų, kurie jums atrodo nereikalingi. Šiuo atveju, mes rekomenduojame nužymėti visas varneles ir taip užkirsti kelią visoms šioms programoms. 

Lengviausias Chromesearch.win viruso pašalinimo būdas

Jeigu svarstote, kaip pašalinti Chromesearch.win iš savo kompiuterio, tam galite rinktis automatinį ir rankinį pašalinimą. Pirmuoju atveju jums teks įsirašyti vieną iš žemiau pateiktų programų ir, su jos pagalba, patikrinti sistemą. Ši procedūra yra itin lengva, nes taip jūs šį virusą pašalinsite vieno mygtuko paspaudimu.

Beje, jūs taip pat galite pasinaudoti rankiniu pašalinimo būdu. Šiuo atveju jums reikia atidžiai sekti žemiau pateiktas instrukcijas ir ištrinti šį naršyklės užgobėją iš kiekvienos naršyklės atskirai.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Chromesearch.win virusas ekrano nuotrauka
Chromesearch.win virusas ekrano nuotraukaChromesearch.win virusas ekrano nuotraukaChromesearch.win virusas ekrano nuotrauka
Chromesearch.win virusas ekrano nuotrauka

Rankinis Chromesearch.win viruso pašalinimas:

Ištrinkite Chromesearch.win iš Windows sistemų

Kad pašalintumėte virusą iš Windows operacinės sistemos, sekite žemiau jums duotas instrukcijas:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Chromesearch.win ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Chromesearch.win ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Chromesearch.win iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Chromesearch.win bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Chromesearch.win iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Chromesearch.win ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Chromesearch.win šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Chromesearch.win virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Chromesearch.win iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Chromesearch.win iš Mozilla Firefox (FF)

Kad pašalintumėte Chromesearch.win iš Firefox naršyklės, jums reikia ištrinti iš jos visus nepageidaujamus priedus. Tam naudokite žemiau pateiktas instrukcijas:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Chromesearch.win ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Chromesearch.win šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Chromesearch.win iš Google Chrome

Google Chrome naršyklės užgrobėjas gali būti pašalintas iš kompiuterio pašalinant visus įtartinus naršyklės priedus. Beje, jūs taip pat turėtumėte iš naujo nustatyti Google Chrome, kad visiškai pašalintumėte Chrome Search iš sistemos.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Chromesearch.win ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Chromesearch.win pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Chromesearch.win iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Chromesearch.win bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Chromesearch.win pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Chromesearch.win registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-chromesearch-win-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Chromesearch.win virus