ByteFence peradresavimo pašalinimas (Nemokamos instrukcijos) - Sau 2021 atnaujinimas
Kas yra ByteFence?
ByteFence programa yra Byte Technologies kompanijos produktas. Ši programa dažnai yra pristatoma kaip patikima antivirusinė, kuri gali pašalinti įvairius kompiuterinius virusus, pavojingas programas bei kitas su kompiuteriu susijusias problemas. Vis dėlto, nepaisant to, jog ši programa yra legali, ji gali jūsų kompiuteryje pasirodyti iš niekur. Taip yra dėlto, nes ji yra gana aktyviai platinama kaip papildomas kitų programų priedas.
Beje, anot dalies kompiuterių ekspertų, Bytefence priklauso ne tik potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai, bet ir naršyklės užgrobėjams (angliškai ši kategorija yra vadinama „browser hijackers“). Ši išvada buvo padaryta po to, kai buvo pastebėte, jog ByteDefence yra linkusi pakeisti vartotojo pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine) į search.bytefence.com. Šiuo metu ši svetainė nėra aktyvi.
Dėl pastovių vartotojų skundų mes nusprendėme parašyti straipsnį apie ByteFence pašalinimą iš kompiuterio. Nors tai ir nėra kompiuterinė infekcija, su šia programa reikia elgtis atsargiai.
Ar galima pasitikėti ByteFence?
Deja, ByteFence nėra viena iš patikimiausių antivirusinių programų. Nors ji ir yra teisiškai legali, Internete jūs galite surasti daugybę patikimesnių programų, tokių kaip ReimageIntego, kurios iš tiesų veikia. Kompiuterių saugumo ekspertai teigia, jog ByteFence priklauso potencialiai nepageidaujamų programų grupei dėl šių priežasčių:
- Nesąžiningi programos platinimo būdai. ByteFence gali plisti prisegta prie kitų nemokamų programų, pavyzdžiui, PDF kūrimo programų, audio/video leistuvų, programų, skirtų tvarkyti atsisiuntimams (angl. download managers).
- Gebėjimas savavališkai keisti naršyklės nustatymus. Kuomet ByteFence patenka į vartotojo kompiuterį, ji įrašo naršyklės papildinį į kiekvieną Interneto naršyklę, kurią jūs turite savo kompiuteryje – Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ir t.t. Be to, ši programa gali pakeisti jūsų pagrindinį naršyklės puslapį, numatytą paieškos sistemą, naujo skirtuko numatytąjį puslapį ir t.t. Dažniausiai ši programa visur įdiegia Search.bytefence.com puslapį. Nesvarbu, jog ši paieškos sistema teigia, jog jums bus pateikti Yahoo paieškos sistemos rezultatai, iš tiesų ByteFence šiuos paieškos rezultatus papildys nukreipiančiosiomis nuorodomis, kurios dažniausiai jus nukreips į nepatikimus puslapius.
- Galimybė sekti vartotojo veiklą internete. Vos tik jūs sutiksite įrašyti ByteFence programą ir leisite jai pakeisti jūsų naršyklės pagrindinį puslapį, ši programa taip pat gaus prieigą prie tokių duomenų, kaip naršymo istorija, paieškose naudoti raktažodžiai ir t.t.
Nors ByteFence programa nėra kenksminga, vis tiek rekomenduojame ją pašalinti, nes kitaip jums grės pavojus atsitiktinai užkrėsti kompiuterį, jei netyčia būsite nukreiptas į nepatikimus ByteFence rėmėjų puslapius. Todėl siūlome įrašyti ReimageIntego antivirusinę programą ir pašalinti ByteFence.
Kaip aš galėjau įrašyti šią programą į savo kompiuterį?
Kaip ir minėjome, galite ByteFence atsisiųsti ir jos oficialaus puslapio. Ši programa veikia panašiai, kaip AVG antivirusinė – jos abi gali pakeisti tam tikrus interneto naršyklių nustatymus. Deja, jei ištrinsite ByteFence programą, nepašalinsite Search.bytefence.com viruso – kaip jį pašalinti, paaiškinsime vėliau.
Atminkite, jog tokių nepageidaujamų programėlių įrašymo galite išvengti pasirinkdami sudėtingesnius (angl. advanced/custom) programų įdiegimo nustatymus. Tuomet jums tereikės nuimti varneles nuo sutikimų įrašyti papildomas programėles.
Kaip pašalinti šią nepageidaujamą programą?
ByteFence programos bei naršyklės papildinio galite atsikratydami ištrindami šias programas su keletu antivirusinių programų arba išinstaliuodami ją rankiniu būdu. Tam naudokite mūsų ekspertų sukurtas pašalinimo instrukcijas, kurias rasite po šiuo straipsniu.
Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.
Rankinis ByteFence peradresavimų pašalinimas:
Ištrinkite ByteFence iš Windows sistemų
-
Spustelėkite Start → Control Panel → Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
-
Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
-
Išinstaliuokite ByteFence ir su šia programa susijusias programas
Suraskite ByteFence ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas. -
Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Ištrinkite ByteFence iš Mac OS X sistemos
-
Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.
-
Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite ByteFence bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.
Ištrinkite ByteFence peradresavimus iš Microsoft Edge
Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)
- Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
- Spustelėkite Settings.
-
Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data.
-
Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear.
-
Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager.
- Processes lange suraskite Microsoft Edge.
-
Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius.
-
Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite
Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)
Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.
- Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
- Raskite kompiuteryje šį aplanką:
C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
-
Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete.
- Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
-
Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite
- Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
ir spauskite Enter.Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti ByteFence iš Microsoft Edge naršyklės.
Ištrinkite ByteFence iš Mozilla Firefox (FF)
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons → Extensions. -
Čia suraskite ByteFence ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
-
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. -
Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite ByteFence šalinimą.
Ištrinkite ByteFence iš Google Chrome
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools → Extensions. -
Dabar pasirinkite ByteFence ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
-
Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings → Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
-
Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
-
Atstatykite Google Chrome nustatymus
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings. -
Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
-
Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite ByteFence pašalinimą.
Ištrinkite ByteFence iš Safari
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. -
Čia pasirinkite Extensions ir suraskite ByteFence bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
-
Atstatykite Safari nustatymus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... -
Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite ByteFence pašalinimą.
Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti ByteFence registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.
Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte
Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.
Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.
Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų.
Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis
Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą.
Jūsų nuomonė apie ByteFence redirect
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.