Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Akamaihd šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Adware

Akamaihd yra turinio sistema, kuria naudojasi kibernetinių kenkėjų kūrėjai, kurie platina tiek naršyklės užgrobėjus tiek adware-tipo programas

Akamaihd sukelti pokyčiaiAkamaihd keičia pagrindinius naršyklės nustatymus, kad galėtų nukreipti lankytojus į reklamines svetaines. Akamaihd – kenkėjas, kuris gali stipriai paveikti sistemos darbą ir greitį kai tik pasirodo kompiuteryje nes keičia nustatymus naršyklėje ir paties kompiuterio sistemoje. Pati sistema yra naudojama kaip patikimas būdas serverių apkrovimui mažinti. Facebook ir Steam platformos naudojasi tokia paslauga, bet tipiški interneto vartotojai skundžiasi problemomis, kurias sukelia freefiremobile-a.akamaihd.net, searchinterneat-a.akamaihd.net, rvzr-a.akamaihd.net ir kitos svetainės susijusios su šiuo pavadinimu. Taip yra nes Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, bei kitos naršyklės tampa nenaudingos kai kenkėjas imasi veiksmų internetiniam turiniui kontroliuoti ar pilnai užgrobia naršyklę siųsdamas reklamas ir nepageidaujamą turinį tiesiai jums. Šis konkretus kenkėjas gali taip pat dažnai pasirodyti ir Windows operacinės sistemos įrenginiuose ir macOS kompiuteriuose, telefonuose. 

Akamaihd virusas pasirodo sistemoje dėl adware-tipo programos kaltės, kuri veikia tyliai jums už nugaros ir gali paveikti įrenginio darbą vien pakeitus naršyklės nustatymus ir pasirinkimus. Tokie kenkėjai nėra iš esmės pavojingi nei vartotojui nei pačiam įrenginiui, bet trečiųjų šalių puslapiai, reklamos, nukreipiamieji langai ir naršyklės kenkėjai gali rodyti kenkėjišką turinį ar įrašyti pavojingas programas, virusus. Dažnai tokių nepageidaujamų programų kūrėjai renkasi žinomų platformų ir programų vardus, kad galėtų jais naudotis apgaudinėjant vartotojus. Kai taip nutinka, naudotojai net nenutuokia kaip tokie kekėjai pasiekė jų įrenginį ir sugebėjo paveikti svarbias sistemos vietas, nes virusui pavyksta įrašyti norimus failus nereikalaujant kompiuterio savininko leidimo. Tai yra tik vienas iš nepageidaujamų ir nemalonių simptomų, kuriuos sukelia šis kenkėjas.

Vardas Akamaihd
Kenkėjo tipas Adware-tipo kenkėjiška/ nepageidaujama programa
Simptomai Sistemoje atsiranda neaiškių failų, programų ar naršyklės plėtinių, kurie sukelia iššokančius langus, nukreipiamuosius puslapius, reklaminį turinį. Naršyklėse atsiradus pakitimams, turėtumėte sunerimti nes jei paieškos variklis yra pakeistas į nežinomą puslapį, o ne jums žinomą Google ar Yahoo kiti pasirinkimai dažnai irgi yra paveikti jums nepastebint ir nežinant. Naršyklės pasirinkimai ir turinys gali greičiausiai parodyti, kad sistema yra paveikta nepageidaujamos aplikacijos ar net rimtesnio viruso, nes tokio turinio ir valdymas yra vienas pagrindinių adware-tipo kenkėjų tikslų
Versijos Freefiremobile-a.akamaihd.net, searchinterneat-a.akamaihd.net, rvzr-a.akamaihd.net, Fbstatic-a.akamaihd.net, Asrv-a.akamaihd.net, Default290941114-a.akamaihd.net, lkysearchds1694-a.akamaihd.net, BrowserGuard-a.akamaihd.net
Platinimo būdai Kenkėjiški puslapiai, reklamos, nesaugus internetinis turinys, netinkamas programų įrašymas ir šaltinių pasirinkimas gali greitai baigtis nepageidaujamų programų įrašymu ar net kompiuterio sistemos infekcijomis
Sukeliamos problemos Potencialiai kenkėjiškos programos sukelia daug pasikeitimų sistemos nustatymuose ir konkrečiai naršyklėje nes sutelkia dėmesį į internetinio turinio kontrolę kai vienas svarbiausių dalykų yra nukreipti vartotojus į remiamus reklaminius puslapius ir generuoti apsilankymus
Pašalinimas Jums reikia pašalinti Akamaihd kuo greičiau nes tik pasirodžius kenkėjiškoms reklamoms aišku, kad sitema yra paveikta kompiuterinio viruso. Tokie kenkėjai yra šalinami naudojantis antivirusinėmis programomis nes jos gali rasti ir ištriti įvairias potencialiai pavojingas programas automatiškai
Sistemos failų atkūrimas Kai adware-tipo programa ar naršyklės kenkėjai pakeičia sistemos nustatymus, jums reikia atsižvelgti į tai ir atkurti reikiamus nustatymus, failus, kad visos funkcijos veiktų kaip priklauso. Tam galite pasitelkti ReimageIntego

Akamaihd sukuria nukreipiamuosius langus ir žinutes su reklamomis nes tai yra vienas pagrindinių tokių programų tikslų – kontroliuoti kokius puslapius lanko vartotojai dažniausiai. Tokių puslapių lankomumas yra vienas iš būdų pinigams uždirbti, nes vartotojų paspaudimai ant reklamų, juostų naršyklėje ir puslapių peržiūros gali būti monetizuojami – virusti pinigais skirtais aplikacijų platinimui. 

Akamaihd virusas nėra toks agresyvus kaip kitokio tipo kenkėjai galėtų būti, nes tai yra programa, kuri sukelia nepageidaujamus procesus, bet negadina nei sistemos failų nei platina rimtus virusus, kurie sukelia problemas su privatumu ar sistemos saugumu.

Deja Akamaihd vis tiek gali keisti sistemos failus, įrašyti naujas programas ar keisti Windows registro įrašus, kad reikiami puslapiai būtų nuolat paleidžiami automatiškai. Kartais tokie pokyčiai sukelia nepageidaujamus simptomus kai nukreipiamieji langai ar pranešimai keliauja tiesiai ant ekrano net neatidarius naršyklės. Tokie veikslai tik apsunkina programos šalinimo procedūras ir sukelia daugiau nepasitenkinimo.

Akamaihd šalinimas nėra lengva užduotis kai pati programa nėra aptinkama nei programų aplankuose nei darbalaukyje ar kitose sistemos vietose. Jums reikalinga profesionali pagalba, nes automatiniai įrankiai, sukurti konkrečiai tokių kenkėjų šalinimui gali rasti ir juos ištrinti be papildomų pastangų.  Akamaihd puslapiaiAkamaihd virusas turi ne vieną tinklapį, kurie sukelia skirtingus simptomus, tad Akamaihd yra tik bendrinis kenkėjų pavadinimas. Reiktų atsižvelgti į tai, kad Akamaihd sukelia įvarius pokyčius tiek sitemoje tiek naršyklėje tiesiogiai. Atkurti naršyklių nustatymus geriausia rankiniu būdu. Jei neturite pakankamų įgūdžių, pasitelkite instrukcijas po straipsniu apačioje. Net ir ištrynus pati virusą jums reiktų pereiti ir patikrinti kokios programos, naršyklės plėtiniai ar net įrankių juostos buvo įrašytos jums nežinant. Tokioms programoms pašalinti jums reikia antivirusinės programos, kuri nesunkiai išvalys sistemą nuo kenkėjų, o tada atkurtkite pakeistas funkcijas su ReimageIntego ar panašia programa, kuri skirta sistemos optimizavimui.

Tikrinkite visas naršykles, net jei naudojatės tik Safari ar Google Chrome nes tokie pokyčiai gali paveikti visus įrankius automatiškai. Akamaihd virusas taip pat gali rodyti nežinomus pranešimus ar melagingas žinutes apie reikiamus sistemos/programų atnaujinimus. Deja, tokie pranešimai, iššokančios žinutės ir visi kiti sistemą apkraunantys simptomai nėra teisingi ir bet kokia programa, kurią platina tokiais būdais nėra patikima. 

Internetas pilnas nežinomų programų, kenkėjiškų puslapių, kurie platina tiek bereikšmius įrankius tiek programas kaip adware ir naršyklės užgrobėjus. Akamaihd kaip ir kiti tokio tipo virusai, kurie yra susiję su reklamų kūrėjais gali lengvai pasiekti informaciją apie jūsų naršymo istoriją, dažniausiai lankomus puslapius ar ieškomus dalykus. 

Tokia viruso veikla paveikia tiek privatumą tiek sistemos saugumą. Jums reikia pašalinti Akamaihd kuo greičiau, kad tokia veikla nebūtų pradėta ir informacija nepasiektų pavojingų kompanijų ar asmenų, kurie galėtų disponuoti tokia informacija apgavystėms, apgaulingoms žinutėms siųsti.  Akamaihd virusasAkamaihd yra naršyklės kenkėjas, nes veikia tam tikrus nustatymus, kad galėtų kontroliuoti kokius puslapius vartotojas lanko.

Galimos kenkėjų versijos, kurias galite matyti kai Akamaihd adware veikia sistemoje

Akamaihd yra programa, kuri gali paveikti jūsų įrenginio pasirodymą kai tik yra instaliuojama sistemoje. Tai vyksta jums už nugaros, tad normalu, kad negalite žinoti nei tiksliai pasakyti kada nutiko ši infekcija ir kiek laiko kenkėjas yra kompiuteryje. Taip pat universalus kenkėjas kaip Akamaihd virusas gali veikti tiek kaip reklaminio turinio nukreipiamuosius langus siunčianti programa tiek kaip naršyklės užgrobėjas, kuris veikia tiesai naršyklėje. Ekspertai rekomenduoja automatinius įrankius, antivirusines programas tokiems kenkėjams, bet privalome papasakoti ir apie galimas versijas bei puslapius susijusius su šia infekcija.

Searchinterneat-a.akamaihd.net

Tai naršyklės paieškos sistemą kontroliuojanti programa, kuri rodo reklaminį turinį ir nuolat ir keičia naujo lango, naujo skirtuko ir kitus nustatymus, kad trukdytų pasiekti norimas svetaines.

Fbstatic-a.akamaihd.net

Adware-tipo kenkėjas, kuris reklamuoja ir skatina įsirašyti neveiksnius Java, Flash Player, Media Player naujinius ir pačias programas. Šis puslapis gali nesunkiai nukreipti jus į virusus platinančias platformas.

Asrv-a.akamaihd.net

Dar viena reklaminio turnio svetainė, kuri yra kontroliuojama adware-tipo kenkėjo,kuris veikia tyliai ir keičia sistemos nustatymus automatiniu būdu.

Rvzr-a.akamaihd.net

Tai dar viena aplikacija, kuri plinta kitų programų įrašymo ir instaliavimo procesų metu nes kūrėjai pasitelkia apgaulingas programas kaip papildomus failus it ne visada pilnai apie tai informuoja vartotojus. 

BrowserGuard-a.akamaihd.net

Naršyklę kontroliuojantis puslapis, kuriam svarbu užtikrinti, kad visos paieškos internete yra nukreipiamos per remiamus puslapius, tad marketingo strategijos padeda formuoti uždarbį.

Default120617-a.akamaihd.net

Default21076355-a.akamaihd.net

Dažnai pasitaikantys puslapiai, kuriuos sutinka Apple produktų naudotojai. Tai nukreipiamieji puslapiai, kuriuos pašalinti itin sunku, nes nevisada net ir galingos antivirusinės programos gali rasti adware-tipo infekciją.

Freefiremobile-a.akamaihd.net

Tai puslapis, kuriame yra internetinio Battle Royal žaidimo platforma. Ja naudojasi ne vienas interneto vartotojas ir šis puslapis nėra laikomas kenkėjišku ar pavojingu, bet reklaminis turininys, kuris yra susijęs su kitomis programomis ir turinio kūrėjais gali sukelti nepageidaujamus simptomus.  AkamaihdAkamaihd yra virusas, kuris gali paveikti tiek naršyklės tiek sistemos nustatymus be jūsų žinios.

Reikiamų programų instaliavimo metodai gali paveikti sistemos saugumą ir darbą

Nepamirškite, kad internetas yra vieta pilna nepageidaujamų puslapių ir programų, kurios gali atsidurti jūsų įrenginyje jums net nepastebint. Taip nutinka kai renkatės nepatikimus šaltinius kai siunčiatės sistemos įrankius, programas ar net naršyklės plėtinius bei įrankius. Kenkėjų kūrėjai naudojasi tuo, kad vartotojai yra linkę skubėti ir pasitelkia greitus įrašymo būdus.

Renkantis Advanced/Custom ar Išplėstinius metodus galite matyti visas programas, kurios įtrauktos į eilę. Taip ištrinsite nenorimas aplikacijas, matysite kokios programos yra platinamos kartu su jūsų pasirinktu įrankiu. Neskubinkite proceso spausdami „Skip“ mygtuką.

Taip pat yra ypač svarbu koks šaltinis buvo pasirinktas šiam procesui iš pat pradžių. Jei rinkotės torentų puslapį, nemokamą svetainę ar įrašėte programą pamatę reklaminį langą, galite tikėtis, kad tai ir buvo didžioji klaida, sukėlusi visus rūpesčius. Visada pasitikėkite tik oficialiais šaltiniais, programų platinimo programėlėmis arba kūrėjų tinklalapiais.

Imkitės automatinių ir rankinių būdų Akamaihd virusui pašalinti

Akamaihd nėra programa, kuri gali negrįžtamai sugadinti sistemos failus, paveikti funkcijas ar sukelti kitokių problemų. Tačiau jums reikia pašalinti tiek šį kenkėją tiek kitas programas,kurios veikia sistemos pasirodymą ir greitį. Tai padaryti galima lengviausiu būdu – tikrinant suagumo įrankiais.

Akamaihd pašalinimas gali būti greitas ir sėkmingas. Tai priklauso nuo programos pasirinkimo nes tikrai patikima antivirusinė programa gali aptikti ir pašalinti sistemos kenkėjus, rimtesnius virusus ar PUP-tipo infekcijas. Deja, jums reikia patiems pereiti per nustatymus, kurie pakeisti naršyklėse, nes ten galima rasti įvairių kenkėjų ir plėtinių, kurie įrašyti be jūsų žinios.

Papildomi pakitimai sistemoje gali sukelti viruso atsinaujinimą tad sekite žingsnius, kurie nurodo kaip sugrąžinti pakeistas vietas į reikiamas reikšmes. Tada galite pašalinti Akamaihd iš sistemos su visais susijusiais kenkėjais. Papildomas patikrinimas naudojantis optimizavimo įrankius gali praversti norint vėl naudotis visomis kompiurterio funkcijomis.  Akamaihd nustatymaiAkamaihd keičia paieškos sistemos ir naršyklės nustatymus, kad užtikrintų puslapio lankymą. Didelė dalis pranešimų internete rodo, kad šis kenkėjas dažniausiai aptinkamas macOS įrenginiuose, tad gali būti kiek sudėtingiau norint pašalinti visus susijusius failus ir programas:

 • pašalinkite visus plėtinius nuėję Safari > Preferences > Extensions;
 • išinstaliuokite programas, kurios kelia klausimus;
 • nustatymuose pakeiskite numatytąjį namų puslapį atgal į prieš tai buvusį;
 • įsitikinkite, kad kiti nustatymai taip pat nėra pakeisti ir išsaugokite pokyčius.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Akamaihd pašalinimas:

Ištrinkite Akamaihd iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Akamaihd ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Akamaihd ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Akamaihd iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Akamaihd bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Akamaihd iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Akamaihd ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Akamaihd šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Akamaihd iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Akamaihd iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Akamaihd iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Akamaihd ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Akamaihd šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Akamaihd iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Akamaihd ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Akamaihd pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Akamaihd iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Akamaihd bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Akamaihd pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Akamaihd registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-akamaihd.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Akamaihd