Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Wander Burst adware tipo programos pašalinimas

123

Wander Burst apžvalga:

Wander Burst – tai programa kuri patenka į kompiuterį per žmogaus neatidumą. Taip atsitinka, kada bandome įdiegti nemokamas programas, ir neprižiūrime diegimo proceso. Sistemos viduje ši programa bando pakeisti nustatymus ir įrašyti savo failus, tokius kaip WanderBurst.exe, kad kiekvieną kart įjungiant kompiuterį būtų užkraunama iš naujo. Viruso rezultatas – rodyti įvairias komercines reklamas ir iššokančius langus, kurie reklamuoja viruso rėmėjus. Paspaudus tokią reklamą, vartotojas būna nukreipiamas į iš anksto nustatytą tinklapį. Tokiu būdu ir uždirba pinigus Wander Burst virusas. Mūsų saugumo ekspertų komanda įspėja – neatidarinėkite tokių reklamų ir nespauskite ant jų – nėra jokios garantijos kad tinklapiai į kuriuos būsite nukreipti yra saugūs ar verti pasitikėjimo. Sužinokite daugiau, skaitydami toliau:

Wander Burst platinimo technikos:

Wander Burst platinamas ganėtinai paprastai. Tam pasitelkiamos dvi visiškai skirtingos technikos. Visų pirma, programą galima parsisiųsti ir įsirašyti iš oficialaus programos puslapio. Tačiau daug populiaresnis būdas, kuriuo plinta ši programa yra jos įrašymas su vartotojo sutikimu įdiegiant kokias nors nemokamas programas. Tiesa – abu šie metodai reikalauja vartotojui sutikti su šios programos įdiegimu, todėl jeigu ši programa atsidaro jūsų kompiuteryje galite kaltinti tik save patį. Norėdami išvengti Wander Burst reklamų atsiradimo jūsų kompiuteryje – naudokite patikimą antivirusinę programą. Taip pat visada sekite nemokamų programų diegimo langą. Įsitikinkite kad įdiegiant naujas programas:

  • Perskaitysite privatumo politikos ir galutinio vartotojo licenzijos sutartį;
  • Pasirinksite Custom arba Advanced įdiegimo būdus, vietoje greito ar rekomenduotino;
  • Perskaitysite kiekvieną įdiegimo lanko ekraną ir suprasite su kokiais punktais sutinkate įdiegdami programas;
  • Nužymėsite iš anksto pažymėtas sutikimo varneles, kurios leidžia Wander Burst patekti į kompiuterį.

The main page of Wander Burst adware

Kas atsitinka, kai Wander Burst patenka į kompiuterį?

Jeigu jau Wander Burst virusas pateko į jūsų kompiuterį, pirmas dalykas kurį šis virusas atliko yra sisteminių nustatymų pakeitimas. Po to, ši programa įsirašo save į sistemos įjungimo metu paleidžiamų programų sąrašą ir pradeda rodyti reklamas įvairiose kompiuterio vietose. Nors ir nėra nieko ypatingai blogo, ką daro Wander Burst virusinė programa, mes turime jus įspėti – šios reklamos yra erzinančios. Jos jus gali nukreipti į abejotinos reputacijos interneto tinklapius tam, kad padidintų jų lankomumą. Norėdami išvengti šių problemų – pašalinkite Wander Burst ir kitus panašius virusus iš savo sistemos, kartu su potencialiai nepageidaujamomis programomis. Lengviausias būdas tai padaryti yra naudoti programas, kurios yra sukurtos virusų ir potencialiai nepageidaujamų programų paieškai ir ištrynimui. Šiuo atveju mes rekomenduotumėme naudotis SpyHunter arba kuria nors kita, aukštos reputacijos antivirusine programa.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Wander Burst virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Wander Burst virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Wander Burst virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Wander Burst virusas (2016-01-04)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Wander Burst virusas (2016-01-04)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e