Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Wander Burst adware tipo programos pašalinimas

Olivija Moreli - -
12

Wander Burst apžvalga:

Wander Burst – tai programa kuri patenka į kompiuterį per žmogaus neatidumą. Taip atsitinka, kada bandome įdiegti nemokamas programas, ir neprižiūrime diegimo proceso. Sistemos viduje ši programa bando pakeisti nustatymus ir įrašyti savo failus, tokius kaip WanderBurst.exe, kad kiekvieną kart įjungiant kompiuterį būtų užkraunama iš naujo. Viruso rezultatas – rodyti įvairias komercines reklamas ir iššokančius langus, kurie reklamuoja viruso rėmėjus. Paspaudus tokią reklamą, vartotojas būna nukreipiamas į iš anksto nustatytą tinklapį. Tokiu būdu ir uždirba pinigus Wander Burst virusas. Mūsų saugumo ekspertų komanda įspėja – neatidarinėkite tokių reklamų ir nespauskite ant jų – nėra jokios garantijos kad tinklapiai į kuriuos būsite nukreipti yra saugūs ar verti pasitikėjimo. Sužinokite daugiau, skaitydami toliau:

Wander Burst platinimo technikos:

Wander Burst platinamas ganėtinai paprastai. Tam pasitelkiamos dvi visiškai skirtingos technikos. Visų pirma, programą galima parsisiųsti ir įsirašyti iš oficialaus programos puslapio. Tačiau daug populiaresnis būdas, kuriuo plinta ši programa yra jos įrašymas su vartotojo sutikimu įdiegiant kokias nors nemokamas programas. Tiesa – abu šie metodai reikalauja vartotojui sutikti su šios programos įdiegimu, todėl jeigu ši programa atsidaro jūsų kompiuteryje galite kaltinti tik save patį. Norėdami išvengti Wander Burst reklamų atsiradimo jūsų kompiuteryje – naudokite patikimą antivirusinę programą. Taip pat visada sekite nemokamų programų diegimo langą. Įsitikinkite kad įdiegiant naujas programas:

 • Perskaitysite privatumo politikos ir galutinio vartotojo licenzijos sutartį;
 • Pasirinksite Custom arba Advanced įdiegimo būdus, vietoje greito ar rekomenduotino;
 • Perskaitysite kiekvieną įdiegimo lanko ekraną ir suprasite su kokiais punktais sutinkate įdiegdami programas;
 • Nužymėsite iš anksto pažymėtas sutikimo varneles, kurios leidžia Wander Burst patekti į kompiuterį.

The main page of Wander Burst adware

Kas atsitinka, kai Wander Burst patenka į kompiuterį?

Jeigu jau Wander Burst virusas pateko į jūsų kompiuterį, pirmas dalykas kurį šis virusas atliko yra sisteminių nustatymų pakeitimas. Po to, ši programa įsirašo save į sistemos įjungimo metu paleidžiamų programų sąrašą ir pradeda rodyti reklamas įvairiose kompiuterio vietose. Nors ir nėra nieko ypatingai blogo, ką daro Wander Burst virusinė programa, mes turime jus įspėti – šios reklamos yra erzinančios. Jos jus gali nukreipti į abejotinos reputacijos interneto tinklapius tam, kad padidintų jų lankomumą. Norėdami išvengti šių problemų – pašalinkite Wander Burst ir kitus panašius virusus iš savo sistemos, kartu su potencialiai nepageidaujamomis programomis. Lengviausias būdas tai padaryti yra naudoti programas, kurios yra sukurtos virusų ir potencialiai nepageidaujamų programų paieškai ir ištrynimui. Šiuo atveju mes rekomenduotumėme naudotis Reimage arba kuria nors kita, aukštos reputacijos antivirusine programa.

Kaip galėčiau ištrinti Wander Burst virusą?

Jeigu pastebėjote Wander Burst reklamas, taip pat turėtumėte pastebėti, jog Wander Burst vykdo peradresavimo veiklą jūsų kompiuteryje. Saugokitės – ši veikla palaiko neaiškios reputacijos puslapius, ir nėra jokios garantijos kad jie bus saugūs. Taip pat ši programa gali sulėtinti jūsų kompiuterio darbą, ir dar nepaisant to – sekti jūsų veiklą internete. Nors ir šios veiklos nėra teisingai nelegalios, mes jus įspėjame, jog tokios informacijos dalinimasis gali leisti jai patekti į blogas rankas. Tokia informacija kaip kompiuterio IP adresas, el. pašto adresas yra svarbi ir jos atskleidimas yra pavojingas. Jeigu norite išlikti saugūs – būtinai ištrinkite Wander Burst virusą iš jūsų kompiuterio. Kad tai padarytumėte, sekite žemiau esančius žingsnius.

Jūs galite automatiškai pašalinti Wander Burst šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Wander Burst virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Wander Burst virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Wander Burst virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Wander Burst virusas (2016-01-04)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant Wander Burst virusas (2016-01-04)
Wander Burst virusas ekrano nuotrauka
Wander Burst virusas ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Wander Burst programos pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Wander Burst iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Wander Burst iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Wander Burst ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Wander Burst ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Wander Burst iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Wander Burst bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Wander Burst iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Wander Burst ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Wander Burst šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Wander Burst iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Wander Burst ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Wander Burst šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Wander Burst iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Wander Burst ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Wander Burst pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Wander Burst iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Wander Burst bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Wander Burst pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-wander-burst-adware.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis