Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

SearchLock šalinimas

123

Ką privalote žinoti apie SearchLock programą?

SearchLock programa bando sudaryti patikimos programos įspūdį. Ši programa žada apsaugoti vartotojo privatumą kaskart, kai jis ieško ko nors internete – SearchLock žada apsaugoti paieškos istoriją, jog niekas negalėtų sužinoti, ko ieškojote ar kuo domėjotės internete. Deja, tačiau tai – vargiai realistiški pažadai, nes SearchLock yra vadinama potencialiai nepageidaujama programa bei priklauso naršyklės užgrobėjų (angl. browser hijacker) kategorijai. Oficialioje šios programos svetainėje teigiama, jog SearchLock nustato, ar jūsų paieškos užklausa bus saugi, ar ne. Pavojaus atveju SearchLock automatiškai nukreips jus į saugų SearchLock paieškos rezultatų puslapį. Deja, toks šios programos pristatymas yra apgaulingas, todėl juo tikėti neverta.

SearchLock viruso parsisiuntimo puslapis

Iš tiesų SearchLock yra reklaminė programa, kuri uždirba pinigus apgaulingai nukreipdama kompiuterių vartotojus į partnerių svetaines. Ši programa gali be jūsų sutikimo pakeisti jūsų naršyklės numatytąjį puslapį į SearchLock paieškos svetainę. SearchLock paieškos sistema dažniausiai pateikia rezultatus, kurie slepia pavojingas nuorodas, dažniausiai nukreipiančias ne į pageidaujamą puslapį, o į trečiųjų šalių svetaines. Tokios svetainės gali reklamuoti bei siūlyti parsisiųsti pavojingas bei kenksmingas programas.

Be to, SearchLock programa yra laikoma nepageidaujama dar ir dėl to, jog ji gali rinkti duomenis apie jūsų naršymo pomėgius – payzdžiui, ši programa gali sekti jūsų naršymo istoriją, raktažodžius, kuriuos įvedėte į paieškos sistemas, jūsų kompiuterio lokaciją bei IP adresą. Jei nenorite užkrėsti savo kompiuterio pavojingu turiniu, nerekomenduojame naudoti SearchLock paieškos sistemos. Jūs nepašalinsite rizikos užkrėsti kompiuterį, jei neištrinsite SearchLock programos iš kompiuterio. Jūsų kompiuteris toliau dirbs lėtai, sukels nepageidaujamus nukreipimus į nepatikimus internetinius puslapius ir taip toliau. Tam, jog išinstaliuotumėte šią programą, siūlome įsirašyti antivirusinę programą, pavyzdžiui, SpyHunter. Ši programa lengvai suras kompiuteryje besislepiančius virusus ir kenksmingas programas bei jas ištrins.

Kaip SearchLock galėjo patekti į mano kompiuterį?

Dar vienas svarbus factas apie SearchLock virusą – jis gali patekti į jūsų kompiuterio sistemą visiškai netikėtai ir nepastebimai. SearchLock virusas platinamas programų susiejimo (angl. bundling) metodu, kuris leidžia susieti kelias programas ir sukurti programų paketą. Dažniausiai vartotojai įrašo potencialiai nepageidaujamas programas atsitiktinai. Atsitiktinai įrašyti tokias programas galite tokiu atveju, jei įrašydami programas į kompiuterį renkatės tradicinius įrašymo metodus (Default, Basic, arba Standard). Tam, jog išvengtumėte nepageidaujamų programų įrašymo, rinkitės sudėtingesnes įrašymo parinktis (Custom arba Advanced). Tuomet turėtumėte išvysti sąrašą siūlomų programėlių, kurias galite gauti bei įsirašyti nemokamai. Atsisakykite tokių programėlių įrašymo pašalindami varnelės ženkliuką nuo tokių pasiūlymų.

Jei norite sužinoti, kaip ištrinti šią programą, skaitykite informaciją, pateikitą antrame šio straipsnio puslapyje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą SearchLock šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
SearchLock pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas SearchLock šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant SearchLock (2016-01-01)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant SearchLock (2016-01-01)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e