Kas yra Omigaplussvc.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Džeikas Dou - -

Omigaplussvc.exe yra failo pavadinimas, kurį galima aptikti kompiuterio užduočių tvarkyklėje (angl. Task Manager). Tokio failo atsiradimas gali būti laikomas įspėjimu apie nepatikimos programos buvimą jūsų kompiuteryje. Be to, pastebėta, kad šio vykdomojo failo pasirodymą seka įvairios problemos interneto naršyklėje. Taip yra dėl to, nes Omigaplussvc.exe failas, taip pat kaip ir omiga-plus.exe bei omigaplus.exe, yra glaudžiai susiję su Omiga Plus [Omiga Plus] naršyklės užgrobėju (angl. Browser hijacker), kuris dar taip pat žinomas kaip isearch.omiga-plus.com [isearch.omiga-plus.com], Omiga-plus.com [Omiga-plus.com] ir Searches.omiga-plus.com [Searches.omiga-plus.com].

Omigaplussvc.exe yra laikomas pavojingu failu, tačiau jis negali pažeisti jūsų kompiuterio pats savaime. Jis yra priskiriamas potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai ir atitinka visas savybes, tipiškas naršyklės užgobėjams. Pats failas tikrai negali būti laikomas kaip atskira programas, tačiau jis yra vienas iš būtinų komponentų, priklausančių Omiga Plus virusui. Taigi, geriausia, ką jūs galite padaryti vos tik aptikę Omigaplussvc.exe vykdomąjį failą savo kompiuteryje – tai sustabdyti procesą. Be to, mes labai rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa ir pašalinti naršyklės užgrobėją, kuris yra atsakingas už šio failo aktyvavimą. Tiesą sakant, šiuo metu yra tik trys paieškos sistemos – Google, Bing ir Yahoo!, kuriomis galima pasikliauti 100%, tačiau yra šimtai paieškos sistemų, įskaitant Omiga Plus, kurios siekia patekti į rinką. Būtina pabrėžti, kad šiam tikslui pasiekti tokios programos naudoja nesąžiningas marketingo strategijas, pvz.: pateikia pakeistus paieškos rezultatus, rodo daugybę reklamų, sukelia naršyklės peradresavimus, seka savo vartotojus ir net gali platinti kitas potencialiai nepageidaujamas programas. Taigi, tokios paieškos sistemos tikrai nėra rekomenduotinos. Jeigu norite išlaikyti savo kompiuterį saugų bei nenorite atskleisti savo naršymo ypatumų trečiosioms šalims, turėtumėte pašalinti Omigaplussvc.exe failą is kitus komponentus, susijusius su Omiga Plus virusu.

Tikriausiai žinote, kad naršyklės užgrobėjai kartu su sudedamaisiais komponentais dažniausiai plinta per programinės įrangos paketus. Tam, kad apsaugotumėte savo kompiuterį, turite būti labai atsargūs kiekvieną kartą kai siunčiatės ir diegiate nemokamas programas, tokias kaip siuntimosi įrankiai, PDF redaktoriai, medijos leistuvės ir kt., į savo kompiuterį. Pasak kompiuterių saugumo ekspertų, „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo parinktys turėtų parodyti, kokie pasirenkamieji komponentai keliauja su jūsų norima nemokama programa, ir leisti jų atsisakyti. Taigi, visada rinkitės šį įrašymo metodą ir nužymėkite varneles, kurios jau yra pažymėtos ir teigia, kad sutinkate įsirašyti Omiga Plus arba nustatyti XXX numatytuoju pradiniu puslapiu ir paieškos sistema. Jeigu šis naršyklės užgrobėjas jau pateko į jūsų kompiuterį, mes labai rekomenduojame patikrinti jį su Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su Omigaplussvc.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-omigaplussvc-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink