Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Ninja Loader reklamų šalinimas

123

Ninja Loader (arba NinjaLoader) yra potencialiai pavojingos programos, kurios aktyviai plinta internete. Virusai.lt komanda pradėjo tyrimą, ir išsiaiškino, jog šis virusas siejasi su NinjaVOD, Best Price Ninja, Ninja Savings, Shopping Ninja, ir dauguma kitų reklamomis palaikomų naršyklės plėtinių. Ninja Loader virusas jau priskirtas prie potencialiai nepageidaujamų programų ir reklaminių programų kategorijos. Nepaisant to, jį galima rasti daugumos antivirusinių programų virusų duombazėje. Taigi, jeigu pastebėjote ženklus, išduodančius Ninja Loader buvimą jūsų kompiuterio sistemoje – būtinai perskenuokite ją su SpyHunter arba kita profesionalia antivirusine programa, kad išvengtumėt rimtų keblumų, kuriuos Ninja Loader gali sukelti.

Kaip atskirti Ninja Loader viruso ženklus, jog jis užkrėtė kompiuterio operacinę sistemą?

Po sėkmingo įdiegimo, NinjaLoader virusas „nutupia“ Windows paleisties programų sąraše, sukuria naują raktą Windows registre, paleidžia kelis procesus, tokius kaip ninjaloader.exe bei ninja maintainer.exe. Tačiau šie pakeitimai nėra iškart pastebimi, nes jie nepakeičia bendro kompiuterio našumo. Bet, iškart atidarius Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera ar kokią kitą interneto naršyklę, turėtumėte pamatyti ryškius skirtumus. Taip atsitinka todėl, kad Ninja Loader perima interneto naršyklių kontrolę ir pradeda reklamuoti savo rėmėjus. Taigi, kokios problemos atsiranda po apsikrėtimo šiuo virusu?

  • Ypač sumažėja naršyklės našumas;
  • Puslapio krovimosi laikas pailgėja, o kai kurie puslapiai tampa nepasiekiami;
  • Kiekvienas puslapis gali turėti abejotinų reklamų (iššokančių pranešimų, tekstinių reklamų, banerių ir pan);
  • Vietoje to, kad nukreiptų į jūsų įrašytą svetainės nuorodą, Ninja Loader gali jus nukreipti į savo rėmėjų puslapius, į kuriuos niekada savo noru neužsuktumėte;
  • Kai kurie naršyklės priedai, kuriuos naudojote anksčiau, gali būti išjungti;

Tai – pagrindinės problemos su kuriomis susidursite iškart po Ninja Loader viruso įsidiegimo. Jeigu jūs turite panašių problemų, nešvaistykite savo laiko ir atsikratykite šio viruso. Ninja Loader šalinimo instrukcijas galite rasti antrame puslapyje.

Ads by Ninja Loader removal

Kaip NinjaLoader pažeidžia mano kompiuterio saugumą?

Ninja Loader virusas sukurtas tiesiog reklamuoti trečiųjų šalių internetines svetaines, programas ir paslaugas. Gaila, tačiau nėra jokios garantijos, kad šios trečiosios šalys – patikimos. Taip pat, saugumo ekspertai įspėja, jog labai svarbu būti atsargiems su reklamomis, prie kurių užrašyta “Ads by Ninja Loader,” “NinjaLoader Ads,” “Brought by Ninja Loader,” “Powered by NinjaLoader,” ir panašiai, nes per šias reklamas plinta potencialiai nepageidaujamos programos ir virusai. Nepaisant to, šis reklamomis varomas naršyklės įskiepis gali dalintis privačia kompiuteiro informacija su savo rėmėjais. Dėl to jums pateikiamas reklamos turinys gali būti pritaikytas prie jūsų domėjimosi sričių.

Kodėl dauguma šio viruso aukų neprisimena, jog būtų įdiegę tokią programą?

NinjaLoader kurį tai laiką galima buvo parsisiųsti iš oficialios svetainės. Šiuo metu, kol rašomas šis straipsnis, jų tinklalapis neveikia – tai reiškia, jog šis įskiepis plinta su nemokamomis programomis, tokiomis kaip Media Player Classic, VLC Player, Flash Player, Free Hearts, Media Downloader, ir daug kitų. Turint tai omenyje, būkite ypatingai budrūs įdiegdami naujas nemokamas programas. Kitaip tariant, NIEKADA neįdieginėkite nemokamų programų tiesiog spaudinėdami mygtuką „toliau“. Vietoje to, pasirinkite arba Advanced arba Custom įdiegimo opcijas ir sekite kiekvieną įdiegimo žingsnį.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Ninja Loader reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Ninja Loader reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Ninja Loader reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Ninja Loader reklamos (2015-12-25)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Ninja Loader reklamos (2015-12-25)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e