Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

“Hot Deals!” pop-up reklamų šalinimas

Haroldas Dalma - -
12

“Hot Deals!” reklamos (angl. “Hot Deals!” pop-up ads) bei jų pasirodymas naršant Internete reiškia, kad kompiuteris buvo užkrėstas „adware“ kategorijai priklausančios programos. Dažniausiai, ši programa yra naršyklės priedas, kuris, vos tik patekęs į sistemą, įsirašo į visas kompiuteryje esančias naršykles, įskaitant Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome. Jeigu jūs taip pat pastebėjote reklamas, kurios turi prierašą „Powered by Hot Deals“, „Hot Deals ads“ ir pan., tikėtina, kad jūs neseniai į savo kompiuterį atsisiuntėte į HotDeals programos platinimą įtrauktą nemokamą programą. Tokiu atveju, jūs turėtumėte vengti šių reklamų bei patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Jeigu jūs spustelėsite ant šiai programai priklausančios reklamos, jūs galite atsidurti pavojingoje svetainėje ar atsisiųsti į savo kompiuterį dar vieną rimtų abejonių keliančią programą. 

Kaip Hot Deals gali atsidurti mano kompiuteryje?

Jei norite sužinoti, kaip Hot Deals ir panašios „adware“ kategorijai priklausančios programos plinta, jums reikia prisiminti štai ką: dažniausiai jos yra platinamos nemokamų programų, kurių kūrėjai siekia užsidirbti šiek tiek pinigų. Tai gali būti programos, kurios angliškai yra vadinamos „PDF creator“, „download manager“, video streaming software“ ir panašios programos. Vis dėlto, niekas nesako, kad jūs negalite įrašinėti tokių programų į savo kompiuterį. Jums tereikia pradėti atidžiai sekti jų atsisiuntimą į sistemą. Jei įrašinėjate abejonių keliančią arba nežinomos kompanijos sukurtą programą, neskubinkite jos įrašymo proceso spaudinėdami „Next“ mygtuką. Rinkitės tik „Custom“ arba „Advanced“ programos įrašymo būdą ir toliau atidžiai sekite kiekvieną jos įrašymo žingsnį. Jeigu pastebėjote varnelę, kuri sutinka su Hot deals ar kitokių programų (add-ons, plug-ins, toolbars, extensions) įrašymu, ją nužymėkite. Vis dėlto, jei ši programa jau prasmuko į jūsų kompiuterį, jums reikėtų pašalinti ją iš sistemoį.

Kaip pašalinti „Hot Deals!“ reklamas?

„Hot Deals“ neteikia jokios naudos savo vartotojams, todėl nėra jokio pagrindo laikyti šios programos sistemoje. Siekdami pašalinti šią programą bei atsikratyti jos rodomų reklamų, vadovaukitės šiomis rekomendacijomis:

Jūs galite automatiškai pašalinti “Hot Deals!” pop-up šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą “Hot Deals!” reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
“Hot Deals!” reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
“Hot Deals!” reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant “Hot Deals!” reklamos (2014-08-19)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant “Hot Deals!” reklamos (2014-08-19)
“Hot Deals!” reklamos ekrano nuotrauka
“Hot Deals!” reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis “Hot Deals!” pop-up reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Hot Deals!” pop-up iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite “Hot Deals!” pop-up iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite “Hot Deals!” pop-up ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite “Hot Deals!” pop-up ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Hot Deals!” pop-up iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite “Hot Deals!” pop-up bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Hot Deals!” pop-up iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite “Hot Deals!” pop-up ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte “Hot Deals!” pop-up šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Hot Deals!” pop-up iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite “Hot Deals!” pop-up ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite “Hot Deals!” pop-up šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Hot Deals!” pop-up iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite “Hot Deals!” pop-up ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite “Hot Deals!” pop-up pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite “Hot Deals!” pop-up iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite “Hot Deals!” pop-up bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite “Hot Deals!” pop-up pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-hot-deals-pop-up-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis