Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

GameZooks reklamų šalinimas

123

GameZooks. Kokia tai programinė įranga ir ką reikia apie ją žinoti?

GameZooks yra nemokamas naršyklės papildinys, kuris suteikia prieigą į šimtus nemokamų internetinių žaidimų. Kaip bebūtų, ši programa sukėlė daug kalbų tarp vartotojų ir dauguma jų skundžiasi, kad šita programa yra nereikalinga jų kompiuterinėje sistemoje.  Tiksliau pasakius, buvo priekaištaujama dėl slapto pasiskirstymo metodo, kuris buvo naudojamas šios programos platinimui, dėl kurio ji laikoma virusu. Interneto vartotojai vieningai reiškė savo nuomonę, kad GameZooks sukelia pastovius iššokančius langus, naujas lenteles, nukreipimus ir apsunkina bei sulėtiną kompiuterio darbą. 

Nurodyta tvarka mes išmėginome GameZooks ir nustatėme, jog jos turinys yra pavojingas. Dėl to, ši programa gali būti priskirta prie potencialiai nepageidaujamų programų kategorijos (PNP). Nors ir galima šį papildinį parsisiųsti iš oficialaus tinklalapio, tačiau jis gali plisti kartu su kitomis nemokamomis programomis, kaip nepastebimas priedas. Tai paaiškina faktą, dėl ko internetiniai vartotojai yra dažniausiai sunerimę dėl GameZooks viruso atsiradimo jų kompiuteriuose, kai jo neįdiegė rankiniu būdu. Jei taip atsitiko, jūsų kompiuteris yra užkrėstas ir kompiuteryje esančios naršyklės, tokios kaip Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer – turės šį pavojingą įskiepį kartu su savimi. Be viso šito, ši pavojinga programa gali sugadinti įvairius nustatymus ir pradėti sekti vartotojo naršyklės veiklą ir sužinoti daugiau apie vartotojo naršymo ypatumus. GameZooks gali stebėti jūsų lankomiausias internetines svetaines, rinkti duomenis apie jūsų kompiuterį, paspaudimus, IP adresą, kompiuterio buvimo vietą, bei el. paštą. Nors tokia procedūra iš šalies neatrodo labai pavojinga, bet duomenų rinkimas ir jų atskleidimas trečiosioms šalims ir svetainėms be vartotojo leidimo yra nesaugus.

GameZooks adware screenshot - GameZooks ads, and the official website of the app

Be viso šito, GameZooks yra tokia reklaminė programa, kuri gali rodyti patikimai atrodančius, tačiau klaidinančius reklaminius skelbimus. Jei esate tikrinę oficialią šio įskiepio svetainę, jūs turėtumėte matyti, kad ten yra pilna antraščių, kurios skatina naudotis paslaugomis ir nepatikimais žaidimais. Deja, vieną kartą įsirašius šią programą jūs gausite visus reklaminius skelbimus, antraštes, tekstus, nuorodas į jūsų kompiuterį nuolatos. Toks turinys dažniausiai yra pažymėtas kaip „Ads by GameZooks“, „GameZooks Ads“, „Powered by GameZooks“. Šis turinys gali būti susijęs ne tik su reklama, bet ir siūlyti įsirašyti programinės įrangos atsinaujinimą (Java, Flash Player, Media Player), nemokamai tikrinti jūsų kompiuterį nuo virusų ar pildyti apklausas įvairiose internetinėse svetainėse – o tokie siūlymai niekada nežada nieko gero. Atminkite, kad GameZooks yra nepageidaujama programa ir ji skatina kenkėjiškas svetaines. Tai nenustebkite jei jūsų naršyklė apsikrės nuo paspaudimo ant reklamos. Kad apsaugotumėte savo kompiuterį nuo gresmių mes jums siūlome kompiuterio apsaugą SpyHunter kuri lengvai pašalins GameZooks virusą iš jūsų kompiuterio.

Kaip GameZooks gali užkrėsti mano kompiuterį?

Nors ir GameZooks reklamos turi savo oficialią svetainę, jį dažniausiai sutiksite kitose nemokamose programose ir atsisiuntimuose. Tai reiškia, kad šios programos neįdiegsite į kompiuterį savo noru. Tikėtina, kad GameZooks programos užgrobimas įvyks tada, kaijūs nekontroliuosite savo programų įdiegimo proceso. Jeigu norite išlaikyti savo kompiuterį saugų nuo pavojingų programų, tai turite visuomet pasirinkti Advanced arba Custom nustatymus, kad viską galėtumėte kontroliuoti patys. Jeigu to nepadarysite, galite to nesuprasdami sutikti su papildomos įrangos įrašymu, nes paslėptos varnelės, sutinkančios su tuo, bus pažymėtos automatiškai. Jei jūs jau įsirašėte GameZooks – būtinai šią programą pašalinkite. Šios programos šalinimo instrukcijas rasite antrame puslapyje.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą GameZooks reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
GameZooks reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas GameZooks reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant GameZooks reklamos (2016-01-18)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant GameZooks reklamos (2016-01-18)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e