Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

FoxyDeal reklamų šalinimas

12

Kas yra FoxyDeal?

FoxyDeal yra adware kategorijai priskiriama programa, kuri jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Vos tik ji „įsikuria“ kiekvienoje iš sistemoje esančių naršyklių, ji pradeda rodyti įvairiausias reklamas ir pranešimus. Beje, jūs taip pat galite susidurti su baneriais, nuorodomis tekste ir panašiais nepatogumais, kurie siekia vienintelio tikslo – nukreipti interneto vartotojų srautą į iš anksto numatytas svetaines ir padėti joms padidinti savo lankytojų skaičių bei pardavimus. Nors FoxyDeal programa ir nėra virusas, mes jums labai rekomenduojame vengti jos rodomų reklamų bei kainų palyginimų, nes taip jūs galite atsidurti pavojingose svetainėse. Beje, ši programa gali pradėti sekti jūsų naršymą Internete ir kaupti tokius duomenis kaip labiausiai jūsų lankomos svetainės, jose praleidžiamas laikas ar įvedami duomenys. Mes manome, kad jūs neturėtumėte atskleisti tokios informacijos.

Jeigu jau pastebėjote FoxyDeal reklamas kai naršote Internete, tai reiškia, kad ši programa pateko į jūsų kompiuterį. Tai padaryti ji gali nemokamų programų dėka, kurios siekia uždirbti iš to pinigų. Prisiminkite vieną paprastą dalyką: FoxyDeal yra viena iš šimtų naršyklės priedų, kurie, anot jų kūrėjų, turėtų padėti žmonėms naršyti Internete ir suteikti jiems galimybę sutaupyti pinigų. Vis dėl to, nėra jokios garantijos, kad tokios programos nepaliks jūsų nelaimėje, t.y. neprivers jūsų į savo kompiuterį atsisiųsti kitų nepatikimų programų ar neprivers jūsų atskleisti savo asmeninės informacijos. Jei norite pašalinti FoxyDeal reklamas iš savo kompiuterio, tai padaryti galite su SpyHunter.

Kaip FoxyDeal gali atsidurti mano kompiuteryje?

Kaip jau minėjome, jūs galite atsisiųsti FoxyDeal ir kitus naršyklės priedus į savo kompiuterį kartu su nemokamomis programomis. Čia jos yra priskiriamos papildomiems priedams, kuriuos pamatyti galima tik pasirinkus Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Prisiminkite tai, kai siųsitės tokias programas kaip download manager, ODF creator, video streaming software ir panašiai. Jeigu manote, kad FoxyDeal virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, svarbiausias dalykas, kurį jūs privalote prisiminti, yra jo reklamų ignoravimas, nes jos gali peradresuoti jūsų naršyklę į nepažįstamas svetaines. Jeigu norite ištrinti šį naršyklės priedą iš savo kompiuterio, tai padaryti galite žemiau pateiktų instrukcijų pagalba. 

Kaip sustabdyti FoxyDeal reklamas?

Kaip jau buvo paminėta pirmpse šio straipsnio pastraipose, ši programa yra laiko švaistymas ir jos pagalba jūs tikrai nesutaupysite pinigų. Blogiausiu atveju, ji gali nukreipti jūsų naršyklę į nesaugias svetaines ir taip užkrėsti jūsų kompiuterį. 

Jūs galite automatiškai pašalinti FoxyDeal šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą FoxyDeal reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
FoxyDeal reklamos pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas FoxyDeal reklamos šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant FoxyDeal reklamos (2015-07-29)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant FoxyDeal reklamos (2015-07-29)
FoxyDeal reklamos ekrano nuotrauka
FoxyDeal reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis FoxyDeal reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FoxyDeal iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite FoxyDeal iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite FoxyDeal ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite FoxyDeal ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FoxyDeal iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite FoxyDeal bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FoxyDeal iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite FoxyDeal ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte FoxyDeal šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FoxyDeal iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite FoxyDeal ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite FoxyDeal šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FoxyDeal iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite FoxyDeal ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite FoxyDeal pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite FoxyDeal iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite FoxyDeal bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite FoxyDeal pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite FoxyDeal Ads pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti FoxyDeal registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis



Pamėk Mus Facebook'e