Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

DNS Unlocker version 1.3 šalinimas

123

Jei esate kompiuterio saugumu besidomintis asmuo, jūs privalote būti girdėjęs apie DNS keeper, DNS Unblocker, DNSblock ir panašias aplikacijas, kurios priklauso ‘adware’ ir PNP kategorijoms. Visos šios programos teigia, jog gali suteikti prieigą prie pasirinktinių DNS serverių. Ši programa turėtų pakeisti realią vartotojo lokaciją į „paslėptą“ ir taip apgauti tuos, kurie norėtų ją sužinoti. Tokia paslauga gali būti naudinga, ar ne? Tačiau kenkėjiškų programų tyrimai parodė, kad tokių ir panašių programų veikimas rodo paslėptus neveiksnumo požymius ir paprastai gali būti daugiau nei nenaudingas.

DNS Unlocker version 1.3. Naujai paruošta potencialiai nepageidaujama programa.

DNS susijusių priedų šeimos jis sparčiai plečiasi. Į šią pastabą, mes norėtume pristatyti jums DNS Unlocker 1.3 versiją, tai yra gana naujai sukurtas naršyklės priedas. Nepaisant to, jis jau paveikė daug kompiuterių. Jis yra suderinama su „Google Chrome“, Mozilla Firefox ir Internet Explorer. DNS Unlocker 1.3 versija veikia Windows 7, 8, 10, XP ir kitose Windows versijose gali lengvai atsirasti kompiuteryje be vartotojo žinios. Jis buvo klasifikuojamas kaip PNP (potencialiai nepageidaujama programa) nes jis paprastai plinta siejama su nemokamomis programomis, kurias galima rasti Cnet, Softonic, Soft32 ar bet kokiame kitame patikimame šaltinyje. Todėl labai svarbu įdiegiant pasirinkti Advanced/Custom įdiegimo būdus, ir nepritarti neprivalomoms parsisiųsti ir įrašyti programoms į jūsų kompiuterį.

DNS Unlocker version 1.3 ads that show up within Chrome, Firefox, and IE

Ką paslėptas funkcijas atlieka DNS Unlocker 1.3 versija?

Yra keletas veiklų, kurias DNS Unlocker 1.3 atlieka slaptai. Nepaisant jau pačios infiltracijos į kompiuterį, ši programa rodo rėmėjų reklaminius skelbimus, sukelia nukreipimus, sekti vartotojus, sugadinta naršyklės nustatymus, ir taip toliau. Todėl, DNS Unlocker 1.3 versijos virusą pašalinti rekomenduojame naudojantis SpyHunter arba kita antivirusine programa.

  1. Žmonės nuolat klausia apie DNS Unlocker versijos 1.3 skelbimus, kurie iššoka, kai jie naršo internete. Tai, visų pirma, nepageidaujamai erzina ir skleidžia klaidinančią reklamą, kuri gali sukelti problemų. Daugeliu atvejų, DNS Unlocker 1.3 versijos skelbimai yra iškeliamos kaip iššokantys langai; Tačiau gana dažnai ji sukuria reklaminę juostą, teksto nuorodas, viso puslapio reklamas ar kai kuriais retais atvejais net vaizdo įrašų skelbimus.
  2. Vieną kartą įdiegta sistemoje, DNS Unlocker 1.3 versijos programa pradeda įrašinėti kitas potencialiai nepageidaujamas aplikacijas. Negalima sakyti kad tai atlieka pati programa, tačiau reklaminiai pranešimai kuriuos ji išmeta slepia nuorodas į tokių nepageidaujamų programų įdiegimo nuorodas.
  3. DNS Unlocker 1.3 trynimas labai rekomenduojamas sprendimas, nes ši programa taip pat gali stebėti žmones ir netinkamai rinkti informaciją apie jūsų naršymo įpročius rinkodaros tikslais.
  4. Dar viena, ne ką mažesnė neigiama šios programos savybė yra kad ją ganėtinai sunku ištrinti iš sistemos. DNS Unlocker 1.3 pakeičia sisteminius operacinės sistemos failus taip, kad visais įmanomais būdais, net ir ištrinta ši programa sugebėtų save atstatyti.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą DNS Unlocker 1.3 versija šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
DNS Unlocker 1.3 versija pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas DNS Unlocker 1.3 versija šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant DNS Unlocker 1.3 versija (2016-01-04)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant DNS Unlocker 1.3 versija (2016-01-04)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e