Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

DigiSaver šalinimas

12

Kas yra DigiSaver?

DigiSaver yra apgaulinga programa, kuri paprastai yra pristatoma kaip apsipirkimų pagalbininkas galintis padėti tiems, kurie mėgsta lankytis tokiose svetainėse kaip Ebay, Amazon, BestBuy, ir pan. Deja, tai yra tik dar vienas būdas, kuris yra naudojamas apgauti žmones ir įtikinti juos, kad jie tikrai turėtų atsisiųsti šią programą į savo kompiuterius. Prieš tai padarydami, jūs turėtumėte žinoti, kad DigiSaver vargu ar gali padėti jums sutaupyti pinigų. Iš tikrųjų ši programa siekia visai kito tikslo, kuris yra uždirbti savo kūrėjams pinigų. Beje, ši programa jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur iškarto po to kai jūs į jį atsisiuntėte okią nors nemokamą programą. Vos tik tai įvyksta, DigiSaver virusas gali pradėti tokias nepageidaujamas veiklas kaip jau minėtų reklamų rodymas,peradresavimai į nežinomas svetaines bei naršyklės sulėtėjimai. Be to, ši programa gali pradėti sekti jūsų naršymą Internete. Yra žinoma, kad ji plinta kartu su slapukais (angl. cookies), kurie yra naudojami siekiant stebėti žmonių veiklą internete. Daugeliu atvejų, ji stebi žmonių paieškos sesijas ir renka duomenis apie jų dažniausiai lankomas svetaines, duomenis, kuriuos jie ten įveda ir pan. Jei norite viso to išvengti, jums reikia pašalinti DigiSaver iš sistemos. Lengviausia tai yra padaryti tokios programos kaip SpyHunter pagalba.

Kaip DigiSaver gali patekti į mano kompiuterį?

DigiSaver į jūsų kompiuterį gali patekti be jūsų žinios ir jūs galite sužinoti apie jos egzistavimą tik tuomet kai pasirodys jos pirmos reklamso. Štai kodėl daugelis interneto vartotojų mano, kad DigiSaver yra virusas. Iš tiesų, ši abejotina programa plinta nemokamų programų pagalba, kuriose ji slepiasi kaip papildomas priedas. Jeigu norite užkirsti jam kelią, visada rinkitės arba Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir nužymėkite visas įtartinas varneles. Žinoma, DigiSaver virusas taip pat yra reklamuojamas kaip naudingas naršyklės priedas, tačiau jūs turėtumėte vengti tų svetainių, kurios jį reklamuoja. Jeigu manote, kad ši programa jau slepiasi jūsų kompiuteryje, jūs turėtumėte kuo greičiau atlikti žemiau pateiktas instrukcijas. Tik jos jums padės atsikratyti šios erzinančios programos bei taip pat leis jums įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje nesislepia jos virusas. Daugiau informacijos apie DigiSaver viruso pašalinimą jūs rasite žemiau.

Kaip pašalinti DigiSaver virusą iš kompiuterio?

Ši programa yra santykinai nekenksminga, tačiau mes jums nepatariame jos naudoti. Yra buvę atvejų, kai ši programa nukreipė žmones į nesaugias svetaines ir pan. Jeigu norite nuo to apsisaugoti, kuo greičiau atlikite šiuos veiksmus:

Jūs galite automatiškai pašalinti DigiSaver šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą DigiSaver šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
DigiSaver pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas DigiSaver šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant DigiSaver (2015-07-10)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant DigiSaver (2015-07-10)
DigiSaver ekrano nuotrauka
DigiSaver ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis DigiSaver pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite DigiSaver iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite DigiSaver iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite DigiSaver ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite DigiSaver ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite DigiSaver iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite DigiSaver bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite DigiSaver iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite DigiSaver ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte DigiSaver šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite DigiSaver iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite DigiSaver ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite DigiSaver šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite DigiSaver iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite DigiSaver ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite DigiSaver pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite DigiSaver iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite DigiSaver bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite DigiSaver pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite DigiSaver pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti DigiSaver registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e