Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

BloCKUTubeAd šalinimas

12

Kas yra BloCKUTubeAd?

BloCKUTubeAd (taip pat galima rasti pavadinimu BloCKUTubeAd 3.2) yra itin įtartina programa, kuri gali kuo lengviausiai patekti į jūsų kompiuterį nepastebėta. Perspėjame, kad ši programa dažniausiai plinta kaip papildomas kitų programų priedas, taig jūs turite pradėti stebėti kiekvienos programos atsisiuntimą į savo kompiuterį. Iš tiesų, jums tereikia pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir nepamiršti nužymėti visų įtartinų varnelių, kurios sutinka su papildomų priedų įrašymu.

Vos tik BloCKUTubeAd virusas atsiduria sistemos viduje, jis joje gali atlikti begalę skirtingų pakeitimų. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl mes jums rekomenduojame vengti šios programos. Kita to priežastis yra nuolatinės reklamos, kurios yra rodos siekiant priversti žmones apsilankyti suBloCKUTubeAd susijusiose svetainėse. Paprastai tokios reklamos praneša apie ką tik pasirodžiusias nuolaidas, kainų palyginimus, kuponus ir panašius dalykus, kurie visada traukė žmones. Vis dėlto, kad ir kaip įtikinamai atrodytų BloCKUTubeAd pranešimai, jūs turėtumėte jų vengti.. Priešingu atveju, jūs galite būti priverstas apsilankyti pavojingoje svetainėje, kuri yra naudojama daug pavojingesnių programų platinimui. Beje, BloCKUTubeAd virusas taip pat gali pradėti stebėti kiekvieną iš jūsų naršymą, nesvarbu ar tam jūs naudojate Google, Yahoo ar Bing. Paprastai tokios programos kaupia duomenis apie žmonių labiausiai lankomas svetaines, jose praleidžiamą laiką ir pan.

Dėl visų šių dalykų mes jums tikrai rekomenduojame vengti BloCKUTubeAd. Jeigu ši programa jūsų kompiuteryje pasirodė iš niekur, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su SpyHunter arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

Kaip BloCKUTubeAd gali patekti į mano kompiuterį?

BloCKUTubeAd gali lengvai „užgrobti“ Google Chrome ir bet kurią kitą naršyklę, kadangi, kaip jau minėjome, ši programa yra platinama nemokamų programų pagalba. Čia ji slepiasi kaip papildomas priedas, kurio galima išvengti tik atidžiai stebint nemokamų programų atsisiuntimą į kompiuterį ir nužymint varnelę, kuri sutinka su BloCKUTubeAd viruso atsisiuntimu. Kaip jau turbūt irgi salėme, tam jūs turite visada stebėti nemokamos programos įdiegimo procesą ir pasirinkti tik Custom arba Advanced programos įrašymo būdą. Jei BloCKUTubeAd virusas jau atsirado jūsų kompiuteryje, jį pašalinti galite šių instrukcijų pagalba. 

Kaip pašalinti BloCKUTubeAd virusą?

BloCKUTubeAd nėra virusas, tačiau dažniausiai ši programa yra naudojama įtartinoms veikloms inicijuoti, Dėl to mes rekomenduojame jos atsikratyti, Tai padaryti galite šių insttukcijų pagalba. 

Jūs galite automatiškai pašalinti BloCKUTubeAd šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą BloCKUTubeAd šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
BloCKUTubeAd pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas BloCKUTubeAd šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant BloCKUTubeAd (2015-09-22)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant BloCKUTubeAd (2015-09-22)
BloCKUTubeAd ekrano nuotrauka
BloCKUTubeAd ekrano nuotraukaBloCKUTubeAd ekrano nuotraukaBloCKUTubeAd ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis BloCKUTubeAd pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BloCKUTubeAd iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite BloCKUTubeAd iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite BloCKUTubeAd ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite BloCKUTubeAd ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BloCKUTubeAd iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite BloCKUTubeAd bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BloCKUTubeAd iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite BloCKUTubeAd ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte BloCKUTubeAd šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BloCKUTubeAd iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite BloCKUTubeAd ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite BloCKUTubeAd šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BloCKUTubeAd iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite BloCKUTubeAd ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite BloCKUTubeAd pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BloCKUTubeAd iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite BloCKUTubeAd bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite BloCKUTubeAd pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite BloCKUTubeAd pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti BloCKUTubeAd registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e