Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

BlackLister reklamų šalinimas

Džeikas Dou - -
12

Kas yra BlackLister?

BlackLister yra potencialiai nepageidaujama programa, taip pat priklausanti ‘adware’ kategorijai ir galinti rodyti daugybę reklamų jums naršant internete. Patartina ant tokių pranešimu nespaudinėti, nes galite susidurti su įvairiausiomis problemomis, pavyzdžiui, BlackLister naršyklės peradresavimais. Nėra jokių duomenų apie svetaines, kurias bandoma populiarinti su BlackLister viruso pagalba, todėl jūsų naršyklė gali būti nukreipta ir į abejotinas svetaines, naudojamas kitos nepatikimos programinės įrangos platinimui.

Jeigu BlackLister reklamos ir naršyklės peradresavimai jau kurį laiką trukdo jums naršyti, turėtumėte susirūpinti, nes tokia veikla reiškia, kad jūsų kompiuterio sistema yra veikiama adware tipo programos. Dažniausiai ji patenka į kompiuterius kartu su kitomis nemokamomis programomis kaip papildomas jų priedas, kurio įsirašymo galima išvengti tik pasirinkus „Advanced“ arba „Custom“ programos įrašymo būdus ir atidžiai sekant visą proceso eigą. Deja, bet ši programa ne tik naudoja apgaulingą metodą tam, kad patektų į kompiuterius be jų vartotojų sutikimo, bet po to dar ir siekia pakeisti kompiuterio nustatymus. Nenuostabu, kad oficialioje svetainėje BlackLister yra pristatoma kaip naudinga programa, leidžianti tėvams apsaugoti savo vaikus nuo lankymosi nesaugiose ir nelegaliose svetainėse. Ją netgi galima parsisiųsti nemokamai! Tačiau tai tik kabliukas. Iš tiesų ši programa gali užblokuoti ne tik svetaines su turiniu, skirtu saugusiems. Ji taip pat gali pradėti rodyti daugybę reklamų ir nuolat nukreipti jūsų naršyklę į įtartinas svetaines. Tokiu būdu, ši programa net gali apgaulės būdu paskatinti jus įsirašyti kitas nepatikimas programas. Taigi, jeigu pastebėjote BlackLister pranešimus savo naršyklėje, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, pvz.: Reimage.

Kaip BlackLister gali patekti į mano kompiuterį?

BlackLister programą galima lengvai atsisiųsti iš oficialios svetainės galvojant, kad ji apsaugos jūsų vaikus nuo pavojingų svetainių ir jų turinio. Deja, bet tikrovėje ši programa veikia šiek tiek kitaip; vietoj to, kad padėtų jums, ji gali sukelti įvairių problemų. Be to, žinoma, kad BlackLister virusas neretai plinta kaip papildomas nemokamų programų priedas. Jeigujis pasirodė jūsų kompiuteryje kaip iš giedro dangaus, akivaizdu, kad jūs parsisiuntėte ją su kita nemokama programine įranga. Norint išvengti BlackLister naršyklės peradresavimų bei erzinančių pranešimų, turėtumėte būti labai atsargūs ir atidūs diegiant nemokamas programas į savo kompiuterį. Perskaitykite licencinę vartotojo sutartį ir šiek tiek pasidomėkite šia programa. Be to, turėtumėte atidžiai sekti visą programos įrašymo procesą ir patikrinti ar ji turi kokių nors nepageidaujamų priedų ar ne. Panašu, kad šis reklamos tikslais naudojamas naršyklės priedas gali paveikti visas interneto naršykles, įskaitant Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Opera ar net Apple Safari. Taigi, net Mac vartotojai turėtų šios programos pasisaugoti.

Kaip pašalinti BlackLister virusą?

Nepaisant to, kad ši programa nėra laikoma pavojinga, ji kelia daug klausimų ir abejonių. Dėl to geriausia šią programą nedelsiant pašalinti iš savo kompiuterio. Tam, kad atsikratytumėte BlackLister pranešimų, turėtumėte sekti instrukcijas, kurios padės jums pašalinti BlackLister virusą ir visus jo komponentus:

Jūs galite automatiškai pašalinti BlackLister šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą BlackLister reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
BlackLister reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
BlackLister reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant BlackLister reklamos (2015-06-30)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant BlackLister reklamos (2015-06-30)
BlackLister reklamos ekrano nuotrauka
BlackLister reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis BlackLister reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BlackLister iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite BlackLister iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite BlackLister ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite BlackLister ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BlackLister iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite BlackLister bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BlackLister iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite BlackLister ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte BlackLister šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BlackLister iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite BlackLister ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite BlackLister šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BlackLister iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite BlackLister ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite BlackLister pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite BlackLister iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite BlackLister bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite BlackLister pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-blacklister-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis