Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

AllStarDeals reklamų šalinimas

Olivija Moreli - -
12

Kas yra AllStarDeals?

AllStarDeals yra tik dar viena adware bei potencialiai nepageidaujamų programų kategorijoms priskiriama programėlė. Ji pristato save kaip apsipirkinėjimo internete asistentą, kuris jums padės rasti geriausius pasiūlymus, nuolaidų kodus, išpardavimus, bei kainų palyginimus jūsų mėgstamiausiose internetinėse parduotuvėse. Tačiau realybėje ši programa veikia kiek kitaip. Ji buvo sukurta apgaulingo marketingo plėtrai, siekiant reklamuoti trečiųjų šalių puslapius, todėl būtų naivu tikėtis kokių nors naudingų šios programos savybių.

Būkite atsargūs, nes ši programa gali patekti į kompiuterius kartu su kitomis nemokamomis programomis. Būtent todėl jūs greičiausiai nė nepastebėsite, kada ši programa atsirado jūsų kompiuteryje. Kuomet ji užkrės jūsų sistemą, ji paveiks visas jūsų interneto naršykles – Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari arba Internet Explorer. Tuomet ji pradės jums siųsti nesuskaičiuojamą kiekį įvairių reklamų, kurios dažniausiai pasirodys iššokančiųjų langų pavidalu. Jūs galite atpažinti šias reklamas iš tokių antraščių: „ads by AllStarDeals“, „AllStarDeals ads“ arba „powered by AllStarDeals“. Atkreipkite dėmesį, jog šios programos kūrėjai teigia, kad kompanija nėra atsakinga už puslapius, į kuriuos jūs būsite nukreipti. Ji taip pat neatsako už tai, jei patirsite kokią nors žalą apsilankę reklamuojamuose puslapiuose. Taigi tai reiškia, jog tik jūs patys atsakote už tai, kas nutiks, jei paspausite ant AllStarDeals reklamų. Būkite atsargūs, nes AllStarDeals reklamos jūs dažniausiai nukreips į visai su apsipirkinėjimo internete pasiūlymais nesusijusius trečiųjų šalių puslapius. Be to, AllStarDeals gali rinkti informaciją apie jūsų veiklą internete – kokiuose puslapiuose lankotės, kokius duomenis įvedate, bei kokius raktažodžius naudojate paieškose. Ši programa taip pat paveiks jūsų kompiuterio darbo kokybę – jis sulėtės. Todėl rekomenduojame pašalinti AllStarDeals naudojant Reimage ar bet koki kitą patikimą antivirusinę programą.

Ads by AllStarDeals

Kaip AllStarDeals galėjo patekti į mano kompiuterį?

AllStarDeals turi oficialią internetinę svetainę, tačiau tai dar nereiškia, jog ši programa yra patikima. Ji dažniausiai platinama kitokiais būdais. Jos kūrėjai dažniausiai platina šią programą susiedami (angl. bundling) su kitomis nemokamomis programomis, ir ji gali patekti į jūsų kompiuterį visiškai nepastebimai. Norėdami to išvengti, kaskart, kai siųsitės nemokamas programas iš interneto, diegdami rinkitės sudėtingesnes (angl. advanced/custom) įrašymo parinktis. Tuomet nuimkite varneles nuo teiginių, kurie sako, jog jūsų sutinkate įrašyti papildomas programėles.

AllStarDeals DUK:

Klausimas. Padėkite! Manau, jog mano kompiuteryje yra AllStarDeals virusas. Ką man daryti?

Atsakymas. Visų pirma, svarbu žinoti, jog ši programa nėra labai kenksminga. AllStarDeals sutrikdys jūsų naršyklės veiklą ir sulėtins jūsų kompiuterio veiklą, tačiau nepanikuokite. Jei pastebėjote šios programos siunčiamas reklamas ir jei pastebėjote, jog ant jų paspaudus esate nukreipiami į nepatikimus puslapius – ignoruokite šias reklamas ir ieškokite būdų, kaip pašalinti šią programą. Mes jums padėsime – po šiuo straipsniu galite rasti išsamias AllStarDeals šalinimo instrukcijas.

Jūs galite automatiškai pašalinti AllStarDeals šių programų pagalba: Reimage, Plumbytes Anti-Malware, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą AllStarDeals reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
AllStarDeals reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
AllStarDeals reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant AllStarDeals reklamos (2015-10-22)
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant AllStarDeals reklamos (2015-10-22)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant AllStarDeals reklamos (2015-10-22)
AllStarDeals reklamos ekrano nuotrauka
AllStarDeals reklamos ekrano nuotraukaAllStarDeals reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis AllStarDeals reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AllStarDeals iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite AllStarDeals iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite AllStarDeals ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite AllStarDeals ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AllStarDeals iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite AllStarDeals bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AllStarDeals iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite AllStarDeals ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte AllStarDeals šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AllStarDeals iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite AllStarDeals ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite AllStarDeals šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AllStarDeals iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite AllStarDeals ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite AllStarDeals pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite AllStarDeals iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite AllStarDeals bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite AllStarDeals pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-ads-by-allstardeals.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis