Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

CloudScout reklamų šalinimas

Džeikas Dou - -
12

Kas yra CloudScout?

CloudScout yra legalus naršyklės priedas, kuris jūsų kompiuteryje gali pasirodyti iš niekur. Žinoma, jūs taip pat galite jį atsisiųsti savarankiškai, galvodamas/a, kad ši programa siekia padėti jums sužinoti apie naujausias nuolaidas, kainų palyginimus bei kuponus. Vis dlėto, mes jums negalime garantuoti, kad jūs, naudodami CloudScout, kažką sutaupysite. Priešingai, ši programa jūsų kompiuteryjegali sukelti rimtą sumaištį, kurios atsikratyti jūs galėsite tik vienu keliu – pašalindami CloudScout ir su ja susijusias programas iš sistemos. Kokią sumaištį gali sukelti ši programa? Pirmiausia – ji gali pakeisti visų jūsų naršyklių nustatymus. Paprastai Cloud Scout atlieka pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine) nustatymų pakeitimus. Jie yra atliekami visose naršyklėse, įskaitant Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ir kitas naršykles. Antra – ši programa gali pradėti jums rodyti šimtus erzinančių reklamų, kurios gali pradėti pertraukinėti kiekvieną jūsų naršymą Internete. Paspaudęs/usi ant kažkurios iš šių reklamų, jūs galite atsidurti nepažįstamose svetainėse, kurios gali būti naudojamos daug pavojingesnių programų platinimui. Galiausiai, CloudScout gali pradėti sekti jūsų naršymą Internete ir kaupti apie jus įvairią informaciją. Nors ši programa nekaupia asmeninės informacijos, ji gali pradėti domėtis jūsų el. pašto adresu ar labiausiai jūsų lankomomis svetainėmis. Štai kodėl mes jums rekomenduojame atsikratyti CloudScout viruso. Tai padaryti jūs galite atsisiųsdami Reimage arba kitą patikimą antivirusinę programą.

CloudScout

Kaip CloudScout gali patekti į mano kompiuterį?

Jei jūs jau pastebėjote, kad jūsų kompiuteris sulėtėjo, jame pradėjo rodytis reklamos, kurios turi prierašą „Ads by CloudScout“, „CloudScout ads“, „brought to you by CloudScout“ ir pan., jūs turėtumėte pagalvoti kokias nemokamas programas į jį įrašinėjote. Taip mes sakome dėl labai paprastos priežasties – CloudScout dažniausiai plinta nemokamų programų pagalba, kuriose ši programa slepiasi kaip papildomas priedas. Jeigu norite jo išvengti, jūs privalote sekti kiekvienos nemokamos programos atsisiuntimą į savo kompiuterį. Taigi, pirmiausia jūs turite pasidomėti, kas yra sakoma Privacy Policy, End User’s License Agreement ir panašioje jums pateikiamoje informacijoje. Antra – pasirinkite tik Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą, kuris jums padės pamatyti papildomus priedus. Jeigu pamatysite bent menkiausią užuominą apie CloudScout, nužymėkite su šio priedo atsisiuntimu sutinkančią varnelę. Jeigu tai daryti jau per vėlu, atlikite žemiau pateiktus veiksmus:

Kaip pašalinti CloudScout virusą?

Jeigu norite atsikratyti CloudScout, turite atlikti žemiau pateiktus veiksmus.

Jūs galite automatiškai pašalinti CloudScout šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CloudScout reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
CloudScout reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
CloudScout reklamos pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CloudScout reklamos (2015-08-21)
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Mes išbandėme Webroot SecureAnywhere AntiVirus efektyvumą šalinant CloudScout reklamos (2015-08-21)
CloudScout reklamos ekrano nuotrauka
CloudScout reklamos ekrano nuotraukaCloudScout reklamos ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis CloudScout reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CloudScout iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite CloudScout iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite CloudScout ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite CloudScout ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CloudScout iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite CloudScout bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CloudScout iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite CloudScout ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte CloudScout šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CloudScout iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite CloudScout ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite CloudScout šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CloudScout iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite CloudScout ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite CloudScout pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite CloudScout iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite CloudScout bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite CloudScout pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-ads-by-cloudscout.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis