Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

.ttt failo plėtinio virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

.ttt failo plėtinio virusas – tai kenkėjiška programa, kurios tikslas yra užšifruoti vartotojo failus ir priversti jį sumokėti tam tikro dydžio išpirką. Šis virusas dar žinomas kaip TeslaCrypt 3.0. Savaime suprantama, jog toks virusas į kompiuterį patenka apgaulės būdu, todėl šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip šis virusas veikia, ką daryti, jog jis nepatektų į jūsų kompiuterį bei ką daryti, jei jis jau pateko į jūsų kompiuterį.

Kaip veikia .ttt failo plėtinio virusas?

Kai šis virusas patenka į kompiuterį, jis užšifruoja sistemoje bei prie jos prijungtuose įrenginiuose esančius failus. Paveikti failai tampa beverčiais, nes jų nebegalima atidaryti. Virusas prie kiekvieno paveikto failo prideda .ttt failo plėtinį. Tuomet jis sukuria keletą skirtingo formato failų (Howto_Restore_Files.HTML, Howto_Restore_Files.TXT bei Howto_Restore_Files.PNG) kuriuose kibernetiniai sukčiai palieka paaiškinimą kompiuterio vartotojui apie tai, kas nutiko kompiuteriui. Šiuose dokumentuose taip pat galima rasti informaciją apie būdą atkurti užkoduotus failus. Kaip ir minėjome, sukčiai reikalauja sumokėti išpirką mainais į failus dešifruoti galinčią programą.

.ttt file extension virus
Laimei, kompiuterių saugumo ekspertai jau sukūrė programą, galinčią atkurti failus, kuriuos sugadino šis virusas. Jos atsisiuntimo nuorodą rasite antrame puslapyje. Failus atkurti galite ir tokiu atveju, jei turėjote atsargines failų kopijas. Atkreipkite dėmesį, jog įrašius failų kopijas į išorinės atminties įrenginį, jį reikėtų laikyti neprijungtą prie kompiuterio, nes virusai gali užšifruoti failus ir išoriniuose įrenginiuose, tačiau tik tokiu atveju, jei jie yra prijungti prie užkrėsto kompiuterio. Prieš bandydami atkurti savo failus, visiškai pašalinkite TeslaCrypt virusą. Tam siūlome naudoti SpyHunter antivirusinę programą.

Kaip plinta .ttt failo plėtinio virusas?

Ransomware kategorijos virusus kompiuterių vartotojai dažniausiai parsisiunčia patys, arba juos į kompiuterį įdiegia jame esantys trojanai. Nusikaltėliai .ttt failo plėtinio virusą dažniausiai atsiunčia aukoms el.paštu, pristatydami jį kokio nors oficialaus dokumento pavidalu. Jei nenorite užkrėsti savo kompiuterio panašiu virusu, venkite atidaryti laiškus, kuriuos jums atsiuntė įtartini siuntėjai. Siūlome ypač atidžiai patikrinti siuntėjo el. pašto adresą – nusikaltėliai dažnai mėgsta apsimesti patikimų bei gerai žinomų įmonių atstovais. Vis dėlto, jei būsite atidūs, pastebėsite, jog apsimetėlių el. pašto adresai atrodo šiek tiek įtartinai (ne vietoje padėti taškai, brūkšneliai, nulis vietoj O raidės, ir panašiai). Be to, kibernetiniai sukčiai nėra raštingi, tad jei elektroninio laiško žinutėje matote daugybę klaidų, tiesiog ištrinkite tokį laišką. Jokiu būdu neatidarykite prie tokių laiškų prisegtų priedų bei nespauskite ant žinutėje esančių nuorodų, net jei tai yra “Unsubscribe” mygtukas. Atvėrę laiško priedą ar paspaudę ant kenksmingos nuorodos, į kompiuterį parsiųsite virusą, kuris sugadins visus jūsų kompiuteryje esančius failus.

Kaip pašalinti .ttt failo plėtinio virusą bei dešifruoti failus?

.ttt failo plėtinio virusas yra itin pavojingas, tad nesiūlome bandyti po pašalinti savarankiškai. Geriausia šį virusą šalinti automatiniu būdu – patikrinkite kompiuterio sistemą su antivirusine programa ir leiskite jai automatiškai aptikti .ttt failo plėtinio viruso failus. Antivirusinei programai radus visus šio viruso komponentus, galėsite juos peržiūrėti ir ištrinti. Jei jūs negalite parsisiųsti antivirusinės programos į kompiuterį dėl to, jog TeslaCrypt 3.0 virusas neleidžia jums to padaryti, sekite instrukcijas, pateiktas žemiau. Ištrynę virusą, atkurkite failus su šios dešifravimo programos pagalba.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis .ttt File Extension viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti .ttt File Extension naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: .ttt File Extension šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite .ttt File Extension pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti .ttt File Extension naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš .ttt File Extension pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog .ttt File Extension sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip .ttt File Extension prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ttt-file-extension-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie .ttt File Extension virus