Trojan:Win32/CryptInject!ml šalinimas (Nemokamos instrukcijos) - Pašalinimo vadovas

Trojan:Win32/CryptInject!ml pašalinimas

Kas yra Trojan:Win32/CryptInject!ml?

Trojan:Win32/CryptInject!ml yra kenkėjiška programa, galinti pažeisti jūsų kompiuterį

Trojan:Win32/CryptInject!mlTrojan:Win32/CryptInject!ml yra trojanas, kuris gali padėti kitoms infekcijoms sėkmingai patekti į jūsų kompiuterį.

Trojan:Win32/CryptInject!ml yra kenkėjiškos programos pavadinimas, apie kurį gali perspėti antivirusinė programa, aptikusi fone veikiančią grėsmę. Tokius virusus kaip šis hakeriai gali naudoti tam, kad atliktų įvairias kenkėjiškas veiklas, įskaitant įrenginio užkrėtimą kitomis kenkėjiškomis programomis ar net duomenų išfiltravimą, naudojant papildomus įrankius.

Tiesa, jūs galite net nepastebėti, kad kompiuteris yra užkrėstas Trojan:Win32/CryptInject!ml virusu, kol nepatikrinsite sistemos su patikima antivirusine programa ar kol neiššoks perspėjimas, kad antivirusinė aptiko šią grėsmę. Jei taip nutiktų, svarbu pašalinti infekciją iš kompiuterio.

Trojan:Win32/CryptInject!ml virusas gali padėti į jūsų įrenginį pakliūti kitoms kenkėjiškoms programoms. Iš tiesų, trojanai dažnai neatlieka jokios kitos funkcijos, tik padeda sklisti įvairioms infekcijoms ar iššaukti išpirkos reikalaujantį virusą (ang. ransomware), kuris užrakina visus svarbiausius failus kompiuteryje ir reikalauja sumokėti išpirką.

Pavadinimas Trojan:Win32/CryptInject!ml
Tipas Trojanas, kenkėjiška programa
Problemos Iš nežinia kur antivirusinė programa praneša apie kenkėjišką failą. Sistema gali būti ne tik paveikiama, bet ir pažeidžiama
Kaip sklinda Tokios kenksmingos programos dažniausiai plinta per užkrėstus failus, kuriuos vartotojai atsisiunčia iš neaiškių el. laiškų, per pažeistas svetaines ir pan.
Pašalinimas Jei norite pašalinti Trojan:Win32/CryptInject!ml, turėtumėte pasinaudoti patikima antivirusine programa, kuri surastų ir ištrintų šį virusą
Sistemos tvarkymas Kenkėjiškos programos geba sutrikdyti normalias sistemos funkcijas ir svarbius failus, todėl pašalinus virusą svarbu sutvarkyti ir visas kitas problemas. Tai lengvai atliksite su FortectIntego ar panašiu taisymo įrankiu

Trojan:Win32/CryptInject!ml virusas nėra tik paprasta potencialiai nepageidaujama programa, todėl gali būti, jog šios infekcijos taip lengvai nepastebėsite. Štai kodėl būtina visada turėti veikiančią galingą antivirusinę programą, o šalinant virusą įsitikinti, jog tikrai atsikratėte visų su juo susijusių failų. Visgi, jeigu pastebėjote, kad sistema pradėjo veikti blogiau nei anksčiau, kompiuteris vis užstringa ar persikrauna, galite įtarti, jog jame slepiasi virusas.

Trojan:Win32/CryptInject!ml pašalinimas gali būti sunkokas, jeigu šis virusas jau kurį laiką veikė jūsų kompiuteryje. Jo veikimas gali būti užmaskuotas naudojant vykdomuosius failus arba kitokio formato duomenis, rodomus užduočių juostoje, tačiau į kuriuos žmonės dažniausiai neatkreipia dėmesio.

Nors Trojan:Win32/CryptInject!ml yra rimta problema, tačiau nerasite jokių programų ar failų, kuriuos būtų galima ištrinti rankiniu būdu. Trojanas dažniausiai nustatomas taip, kad padėtų į kompiuterį patekti kitoms infekcijoms, vogtų duomenis iš jūsų operacinės sistemos, atvertų duris internetiniams nusikaltėliams, grobtų kriptovaliutą, aktyviai sektų prisijungimų duomenis ir slaptažodžius.

Trojan:Win32/CryptInject!ml virusasTrojan:Win32/CryptInject!ml yra virusas, kuris gali kenkti jūsų kompiuteriui ir kaupti jūsų prisijungimų duomenis.

Norėdami sėkmingai pašalinti Trojan:Win32/CryptInject!ml, turėtumėte tiesiog atsisiųsti patikimą antivirusinę programą, kuri tai padarys automatiškai. Mes rekomenduojame tokias antivirusines kaip SpyHunter 5Combo Cleaner ar Malwarebytes. Jei kartais nepavyksta atsikratyti infekcijos, gali tekti paleisti kompiuterį saugiuoju režimu – tuomet jokie virusai netrukdys tinkamai veikti jūsų pasirinktai antivirusinei programai. Šio straipsnio apačioje rasite lengvai suprantamus paaiškinimus kaip įjungti saugųjį režimą, jei iki šiol to nemokėjote.

Tiesa, įsidėmėkite, jog net ir po Trojan:Win32/CryptInject!ml pašalinimo galite pastebėti, kad kompiuteris veikia ne taip, kaip anksčiau, nes tokio tipo infekcija gali pakeisti svarbias sistemos funkcijas. Jei norite išvalyti kompiuterį ir sutvarkyti sisteminius failus, naudokite FortectIntego ar panašią sistemos optimizavimo programą.

Trojanai platinami per užkrėstus failus ir kitais apgaulingais būdais

Dažniausiai virusai plinta per kenkėjiškus failus, nulaužtas svetaines ar neaiškias programas. Hakeriai, norėdami platinti trojanus, išpirkos reikalaujančias programas ir panašias infekcijas mėgsta naudotis torrent puslapiais, piratavimo paslaugomis, P2P platformomis ir svetainėmis, kuriose siūloma atsisiųsti nemokamą įrangą.

Internetiniai nusikaltėliai taip pat mėgsta išnaudoti šlamštui priskiriamus elektroninius laiškus, pasitelkti sukčiavimą ar kitus apgaulingus būdus, kad priverstų vartotojus atsisiųsti užkrėstus failus. Hakeriai žino daugybę būdų kaip platinti savo sukurtas infekcijas, todėl labai svarbu internete elgtis itin atsargiai.

Jei norite išvengti problemų, nepamirškite kuo dažniau patikrinti sistemą su patikima antivirusine programa. Be to, itin svarbu atkreipti dėmesį iš kur siunčiatės programinę įrangą – tam geriausia rinktis oficialias svetaines ar patikimus platintojus. Nepamirškite įsitikinti, jog siunčiatės failus iš patikimų svetainių, o gavus įtartiną el. laišką geriau nespausti ant jokių prie jo prisegtų failų.

Trojan:Win32/CryptInject!ml viruso pašalinimas

Jei norite tinkamai pašalinti Trojan:Win32/CryptInject!ml virusą, turėtumėte pasinaudoti galinga antivirusine programa ir nuskenavę visą sistemą atsikratyti šios infekcijos bei kitų galimų problemų automatiškai. Mes rekomenduojame pasikliauti SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes – tai patikimos programos, kurios be vargo ras ir ištrins ne tik šį trojaną, bet ir kitas grėsmes.

Deja, tačiau tokie virusai kaip šis gali pažeisti sistemą ir neigiamai paveikti jūsų kompiuterį. Būtent todėl rekomenduojame po automatinio Trojan:Win32/CryptInject!ml pašalinimo neužmiršti pasinaudoti tokia programa kaip FortectIntego, kuri gali padėti pašalinti viruso padarytą žalą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Trojan:Win32/CryptInject!ml pašalinimas

Rankinis Trojan:Win32/CryptInject!ml pašalinimas saugiajame režime

Paleiskite kompiuterį saugiuoju režimu, jei norite pašalinti Trojan:Win32/CryptInject!ml virusą

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Kaip ištrinti Trojan:Win32/CryptInject!ml naudojant System Restore

Jums taip pat gali praversti sistemos atkūrimo funkcija

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Trojan:Win32/CryptInject!ml pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite FortectIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Trojan:Win32/CryptInject!ml sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Trojan:Win32/CryptInject!ml prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis