Sudėtingumo skalė:  
  (75/100)

Trojan.Zeroaccess šalinimas (Atnaujintos instrukcijos) - atnaujinta Spa 2019

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Trojanai

Trojan.ZeroAccess yra virusas, kuris turi kelias modifikuotas versijas

Trojan.Zeroaccess

Trojan.ZeroAccess yra Trojos arklys, kuris slepiasi sistemoje pažangios ZeroAccess rootkitinfekcijos pagalba. Dažniausiai, šis Trojos arklys yra naudojamas nepastebimai parsiųsti kitasinfekcijas ir virusus į užkrėstą kompiuterį ir netgi sukurti paslėptų failų sistemą jame. Be to, jis yrapajėgus atsinaujinti per „peer-to-peer“ tinklus, kas padeda jo autoriams pagerinti Trojan.Zeroaccessir pridėti daugiau funkcijų. Jūs taip pat galite rasti šį virusą pavadintą kaip max + +.

Yra keletas būdų, kaip galite užsikrėsti Trojan.ZeroAccess arba jo modifikuotomis versijomis. Jisgali ateiti iš užkrėstų svetainių, kurios gali pasiektos dėl paprasčiausio naršyklės peradresavimo.

Atkreipkite dėmesį, kad šis Trojos arklys turi daug versijų, tokių kaip Trojan.Zeroaccess! Kmem,Trojan.Zeroaccess.B, Trojan.zeroaccess! Inf, Trojan.Zeroaccess! Inf2, Trojan.Zeroaccess! Inf3 arbavėliau Trojan.Zeroaccess.C, ir Trojos Zeroaccess! inf4.

Trojan.Zeroaccess

Vos tik jis pasiekia savo nusitaikytą sistemą, Trojan.ZeroAccess parsiunčia programą, kuriprasideda stebėti aukos interneto įpročius ir pradeda nukreipinėti jo paieškos rezultatus. Taidaroma dėl pinigų, kurie mokami už kiekvieną paspaudimą.

Be to, Trojan.ZeroAccess taip pat galiatsiųsti kitų grėsmingų virusų, tokių kaip nesąžiningos ar kenkėjiškos programų, kurios stengiasisuklaidinti vartotojus ir priversti juos manyti, jog jie yra užkrėsti virusais, kurie gali būti pašalintitik jų licencijuotos versijos pagalba. Šis trojos arklys taip pat atidaro užpakalines sistemos duris irleidžia įsilaužėliui gauti prieigą prie užkrėsto kompiuterio siekiant atlikti įvairius nepageidaujamusveiksmus jame.

Kaip galima pašalinti Trojan.zeroaccess?

Yra keletas būdų, kaip galite pašalinti trojan.ZeroAccess. Pirma, galite pabandyti atsisiųsti anti-malware programą. Šiuo atveju mes rekomenduojame SpyHunter ir STOPzilla. Jūs taippat galite pabandykite paleisti Hitman Pro arba Kaspersky. Jei esate užblokuotas ZeroAccess,pirmiausia jums reikia naudoti anti-rootkit įrankius ir tik tada anti-malware programą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Trojan.Zeroaccess pašalinimas:

Kaip ištrinti Trojan.Zeroaccess naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Trojan.Zeroaccess šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Trojan.Zeroaccess pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Trojan.Zeroaccess naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Trojan.Zeroaccess pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Trojan.Zeroaccess sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Trojan.Zeroaccess prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-zeroaccess.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Trojan.Zeroaccess