Sudėtingumo skalė:  
  (46/100)

Police virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware
12

Policijos virusas (angl. vadinamas Police virusu) yra agresyviai skleidžiamas ir užkrečia kompiuterių vartotojus jau nuo praėjusių metų pabaigos. Jei jūs taip pat buvote užpultas šios pavojingos infekcijos, jūs tikrai žinote koks kenkėjiškas šis virusas yra: jis ne tik rodo įspėjimą, kuris atrodo kaip būtų iš teisėtos organizacijos, bet taip pat užrakina kompiuterį taip kad, kol nesumokėta bauda, naudotis kompiuteriu negalima.. Dažniausia, šis virusas teigia, kad vartotojas platina pornografinę medžiaga, Spam’ą ar kitais pažeidžia trečiujų šalių autorines teises ir užtai yra įspėjamas, bei privalo sumokėti baudą. Police virusas priskiriamas ransomware kategorijai (virusai kurie prašo išpirkos). Police virus turi daug versijų, kurie visi buvo naudojami dėl to paties tikslo – kad naudotojaisusimokėtų „baudas“. Ukash, Moneypak ar PaySafeCard yra būdai „baudos išmokėjimui, po sėkmingo pinigų sumokėjimo kompiuteris atrakinamas. Nė vienu iš jų pasitikėti negalima.

Policijos virusas platinamas tokiais pavadinimais kaip Metropolitan Police, Canadian Security Intelligence Service, West Yorkshire Police ir daugeliu kitų. Naujausios policijos viruso versijos yra FBI Moneypak ir Scotland Yard. Nors nė viena iš šių programų nevagia asmeninės informacijos ar trina svarbius duomenis iš PC, bet šių virusų beveik neįmanoma ignoruoti nes rodydamos gasdinantį pranešimą jos pilnai užrakina kompiuterį.

Policijos virusas plinta per nulaužtas svetaines, kuriuose yra kenkėjiški programos naudojančios saugumo pažeidžiamumus randamus kompiuteryje. Įsitikinkite, kad jūsų įdiegtos apsaugos programos yra atnaujintos, jei norite išvengti šio viruso jūsų kompiuteryje. Pašalinti Police virus galite atlikdami šiuos veiksmus:

1.Iš kito kompiuterio atsisiųsti Reimage arba kitą patikimą programą.

2. Atnaujinti programą ir įsirašyti į USB atmintinę arba CD.

3. Perkrauti užkrėstą kompiuterį „SAFE MODE“ rėžimu ir paleisti iš USB ar CD antivirusinę programą.

4. Skenuoti užkrėstą kompiuteri su antivirusine programa ir pašalinti aptiktą virusą.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Police virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Police virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Police virus ekrano nuotrauka
Police virus ekrano nuotraukaPolice virus ekrano nuotraukaPolice virus ekrano nuotraukaPolice virus ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-police-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  • Pingback: How to get rid of Police virus?()

  • Pingback: Kaip ištrinti Unlock this Page to Continue()