Sudėtingumo skalė:  
  (46/100)

Police viruso šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Policijos virusas (angl. vadinamas Police virusu) yra agresyviai skleidžiamas ir užkrečia kompiuterių vartotojus jau nuo praėjusių metų pabaigos. Jei jūs taip pat buvote užpultas šios pavojingos infekcijos, jūs tikrai žinote koks kenkėjiškas šis virusas yra: jis ne tik rodo įspėjimą, kuris atrodo kaip būtų iš teisėtos organizacijos, bet taip pat užrakina kompiuterį taip kad, kol nesumokėta bauda, naudotis kompiuteriu negalima.. Dažniausia, šis virusas teigia, kad vartotojas platina pornografinę medžiaga, Spam’ą ar kitais pažeidžia trečiujų šalių autorines teises ir užtai yra įspėjamas, bei privalo sumokėti baudą. Police virusas priskiriamas ransomware kategorijai (virusai kurie prašo išpirkos). Police virus turi daug versijų, kurie visi buvo naudojami dėl to paties tikslo – kad naudotojaisusimokėtų „baudas“. Ukash, Moneypak ar PaySafeCard yra būdai „baudos išmokėjimui, po sėkmingo pinigų sumokėjimo kompiuteris atrakinamas. Nė vienu iš jų pasitikėti negalima.

Policijos virusas platinamas tokiais pavadinimais kaip Metropolitan Police, Canadian Security Intelligence Service, West Yorkshire Police ir daugeliu kitų. Naujausios policijos viruso versijos yra FBI Moneypak ir Scotland Yard. Nors nė viena iš šių programų nevagia asmeninės informacijos ar trina svarbius duomenis iš PC, bet šių virusų beveik neįmanoma ignoruoti nes rodydamos gasdinantį pranešimą jos pilnai užrakina kompiuterį.

Policijos virusas plinta per nulaužtas svetaines, kuriuose yra kenkėjiški programos naudojančios saugumo pažeidžiamumus randamus kompiuteryje. Įsitikinkite, kad jūsų įdiegtos apsaugos programos yra atnaujintos, jei norite išvengti šio viruso jūsų kompiuteryje. Pašalinti Police virus galite atlikdami šiuos veiksmus:

1.Iš kito kompiuterio atsisiųsti Reimage Reimage Cleaner arba kitą patikimą programą.

2. Atnaujinti programą ir įsirašyti į USB atmintinę arba CD.

3. Perkrauti užkrėstą kompiuterį „SAFE MODE“ rėžimu ir paleisti iš USB ar CD antivirusinę programą.

4. Skenuoti užkrėstą kompiuteri su antivirusine programa ir pašalinti aptiktą virusą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Police virus ekrano nuotrauka
Police virus ekrano nuotraukaPolice virus ekrano nuotraukaPolice virus ekrano nuotraukaPolice virus ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-police-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. How to get rid of Police virus? sako:
    liepos 16th, 2012 at 1:33 pm

    […] Police virus @2-spyware.com Kaip ištrinti Police virus? @virusai.lt How to unlock infected PC with Police virus […]

  2. Kaip ištrinti Unlock this Page to Continue sako:
    gruodžio 19th, 2012 at 1:16 pm

    […] ransomware kategorijos virusui. Taip pat kaip ir kiti ransomware parazitai, tokie kaip Policijos virusas ir kiti, šis variantas taip pat turi galimybę ‘užrakinti’ savo aukas […]

Jūsų nuomonė apie Police virus