Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

PayPal viruso šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas) - Gru 2017 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Trojanai

PayPal virusas apgauna vartotojus net keliais melagingais pranešimais

PayPal apgaulinga žinutė

PayPal virusas, tai apgaulinga programa, kuri sukurta slapta įdiegti kompiuterinius virusus ar išvilioti vertingus duomenis iš naivių vartotojų. Sukčiai sukūrė įtikinamus elektroninius laiškus siekdami išplatinti juose esančius kenkėjiškus priedus prisidengdami visiems gerai žinoma internetine pinigų pervedimo sistema. Atvėrus užkrėstą žinutę, virusas pasiekia kompiuterį ir slapčia pradeda veikti be vartotojo žinios.

Dažniausiai PayPal virusas įtikina žmones įdiegti ar atverti kenkėjiškus failus, nes žinutės atrodo įtikinamos — tam pasitelkiama apgaulės pagalba, kuomet tariamasis siuntėjas yra visiems puikiai žinoma įmonė ar net valdžios institucija. Elektroniniame laiške teigiama, jog aukos gavo svarbius dokumentus ar jų kompiuteriai sugedo. O apgaulinga žinutė užbaigiama paskatinimu skubiai atverti laiške esantį priedą.

Užkrėtus kompiuterį PayPal virusu, galima atlikti šiuos veiksmus:

  • Šnipinėti internetinę veiklą;
  • Nutekinti vertingą informaciją iš tinklo;
  • Identifikuoti sistemos pažeidimus, kurie panaudojami įdiegiant kitas kenkėjiškas programas;
  • Pateikti netikrus internetinio banko prisijungimo langus siekiant pavogti slaptažodžius;

PayPal apgaulinga programa gali pasiekti jus kaip nekalta žinutė ar tariamai legali programa. Tačiau, neapsigaukite! Šis virusas naudojamas sekti Internete atliekamus veiksmus ir dažniausiai lankomus puslapius. Tokiu būdu jis identifikuoja kokiuose socialiniuose tinkluose turite savo paskyras ir pateikia netikrus prisijungimų langus. Įvedus savo duomenis apgaulingoje svetainėje, jie yra nutekinami nusikaltėliams. 

PayPal virusas gali mėginti išvilioti pinigus
PayPal virusas pasiekia vartotojus kaip apgaulinga žinutė ir mėgina išgauti naudingus duomenis.

Taip pat PayPal virusas gali mėginti apgauti vartotojus atverdamas žinutę, kurioje teigiama, kad jų paskyra yra laikinai užblokuota. Žmonės norėdami sugrįžti į socialinius tinklus turi patvirtinti savo tapatybę nusiųsdami nuotrauką, kurioje laiko tapatybės kortelę ar kitą dokumentą. Taip nusikaltėliai gali pasinaudoti patikliais vartotojais ir ne tik išvilioti pinigus bet ir pavogti tapatybes. 

Ši kenkėjiška programa yra grėsmė jums ir jūsų kompiuterio sistemai. PayPal viruso pašalinimas gali būti sudėtingas, todėl rekomenduojame pasinaudoti mūsų paruoštomis instrukcijomis, kurias rasite apačioje. 

Jei sunku nustatyti ar jūsų kompiuteris pažeistas, vertėtų žinoti, jog kita PayPal viruso versija imituoja pranešimą iš Federalinio tyrimų biuro (FTB). Juo siekiama išgąsdinti žmones netikra žinute, jog jų kompiuteriai užblokuoti dėl nelegalios veiklos. Pavyzdžiui neteisėto audio ar video failų parsisiuntimo ar lankymosi vaikų pornografijos svetainėse.

Sukčiai liepia tariamai nusikaltusiems vartotojams sumokėti baudą, kuri gali siekti net ir 500 dolerių. Norėtume jus perspėti, jog niekuomet nesutiktumėte pervesti reikalaujamos pinigų sumos, nes tai tik nusikaltėlių pinklės. Jūsų kompiuteriai nėra užblokuoti ar kitaip suspenduoti. Paprasčiausiai vertėtų įdiegti patikimą antivirusinę sistemą kaip Reimage ir pašalinti PayPal virusą. 

Apgaulinga programa gali pasiekti jūsų sistemą kaip nekaltas elektroninis laiškas

Nors nusikaltėliai ir pasitelkia ne vieną, bet galybę skirtingų būdų išplatinti šį virusą, užkrėsti elektroniniai laiškai pasiekė daugiausiai kompiuterių vartotojų. Juose skubiai prašoma atverti įdėtą nuorodą ir prisijungti prie savo PayPal paskyros, jog sutvarkytumėte iškilusią „kritinę“ problemą. 

Vartotojui paklausius nurodymų ir atvėrus nuorodą, kenkėjiška programa patenka į sistemą. Atminkite, kad šis virusas gali imituoti įprastus kompiuterio procesus ar failus. Tokiu būdu galite nei nepastebėti, jog jūsų sistemoje apsigyveno virusas.

Elektroniniai laiškai, kurie platina kenkėjišką programą atrodo įtikinami ir oficialūs. Juose gali būti prašyta „To unblock your account you must complete these steps“ ar „Click on the link to fix the problem“. Tačiau jokiu būdu nepatikėkite šiomis apgaulingomis žinutėmis ir neatverkite jų priedų ar nuorodų!

Pastebėjote savo pašto dėžutėje panašų laišką siūlome susisiekti su Oficialiais PayPal atstovais ir pasiteirauti apie neva atsiradusią problemą. Jei tai bus sukčių bandymas išvilioti jūsų kreditinius duomenis, jūs būsite patikinti, kad jūsų paskyra nėra pažeista.

Kuo greičiau pašalinkite PayPal virusą 

PayPal virusas tai ypač pavojinga programa, kurios įprastas kompiuterio vartotojas pats pašalinti negali. Atminkite, kad jei mėginsite tai padaryti patys, galite pažeisti savo sistemos procesus ar ištrinti reikalingus failus ir tokių būdu sugadinti kompiuterį negrįžtamai.

Jei nuspręsite nesiimti atitinkamų veiksmų, šis virusas gali būti atnaujintas ir panaudoti dar įtikinamesnius metodus norint išvilioti jūsų pinigus ar asmeninius duomenis. Todėl rekomenduojame pašalinti PayPal virusą kuo greičiau. Mūsų profesionalai siūlo pasinaudoti Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner ar Malwarebytes. Jei nenorite parsisiųsti papildomų apsaugos programų, kurios padėtų ištrinti kenkėjišką virusą, galite kreiptis į IT specialistus.

Tačiau PayPal viruso pašalinimas yra būtinas ir jokių būdu negalima leisti šiai infekcijai pasilikti jūsų sistemoje. Jei turite tolimesnių klausimų maloniai kviečiame susisiekti su mūsų specialistais.  

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-paypal-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie PayPal virus