Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Nullbyte viruso šalinimas (Nemokamos instrukcijos)

parašė Alice Woods - - | Tipas: Ransomware

Nullbyte ransomware viruso keliami pavojai

Neseniai pasirodęs Nullbyte virusas priklauso ransomware, arba failus užkoduojančių, virusų kategorijai. Šiuo metu kibernetinio saugumo specialistai vis dar aiškinasi viruso ypatybes, tačiau manoma, kad virusas yra Detox ir Serpico ransowmare virusų klonas. Visai neseniai šie virusai gąsdino ir kėlė problemas daugeliui kompiuterių naudotojų visame pasaulyje. Kiti šaltiniai teigia, kad Nullbyte ransomware virusas gali būti susijęs su Cerber 3.0. Kol kas nei viena šių teorijų nėra patvirtina, tačiau verta aptarti šiuo metu žinomus faktus susijusius su šio viruso keliama žala, plitimo būdais ir pašalinimo galimybės. Tačiau jeigu jau spėjote susidurti su šiuo virusu ir nekanraujate pašalinti Nullbyte iš kompiuterio, beskaitydami straipsnį įsidiekite Reimage Reimage Cleaner Intego – šis įrankis bus naudingas kovoje su virusu.

Įsibrovęs į kompiuterio sistemą Nullbyte virusas, taikydamas sudėtingą kodavimo sistemą, užkoduoja šimtus skirtingų failų, į kiekvieną jų pridėdamas _nullbyte extension plėtinį. Užkoduotų failų pavadinimai gali atrodyti taip – „failopavadinimas.jpg_ nullbyte“. Po sėkmingo failų užgrobimo, virusas paaiškina kompiuterio savininkui, kas nutiko, pateikdamas išpirkos raštelį. Viruso kūrėjai tikrai neleis jums praleisti jo pro akis, kadangi jis iššoks kiekvieną kartą įjungus kompiuterį. Išpirkos raštelyje yra iš karto įdiegta funkcija, kuri suteikia galimybę sumokėti išpirką Bitkoinais. Deja, daug panikos apimtų aukų, norinčių susigrąžinti failus, nusprendžia sumokėti išpirką. Tokiu būdu sukčiai gauna pajamas ir gali tęsti savo nešvarius darbelius. Lyginant su kitomis garsių ransomware tipo virusų išpirkomis, Nullbyte viruso kūrėjai reikalauja tik 0,1 Bitcoino už užgrobtus failus, o ši suma sudaro šiek tiek daugiau nei 50 eurų. Tokia sąlyginai nedidelė išpirkos suma užtikrina didesnę tikimybę, kad aukos lengviau pasiryš ją sumokėti. Tačiau mokėti išpirkos visai neverta, kadangi failus galima atkurti nemokamai. Kibernetinio saugumo specialistams pavyko atrasti šio viruso silpnąsias vietas ir sukurti nemokamą failų atkodavimo įrankį. Tačiau prieš imdamiesi šio darbo, turite pirmiau pašalinti Nullbyte virusą iš kompiuterio.

Nullbyte ransomware viruso pavyzdys

Ar įmanoma išvengti viruso?

Nepaisant to, kad failus užkoduojantys virusai yra priskiriami prie nenuspėjamų ir pačių pavojingiausių virusų, jų galima gana lengvai išvengti. Remiantis įvairiais virusų tyrėjų duomenimis, Nullbyte virusas plinta su „PokemonGo“ žaidimui skirta sukčiavimo programa „Necrobot.Rebuilt“. Tačiau virusas gali įsibrauti į kompiuterį ir kitais, ransomware virusams būdingais, plitimo būdais, pavyzdžiui, per užkrėstus elektroninius laiškus, netikrus programų atnaujinimus ir apgaulingas reklamas. Taigi, norėdami išvengti virusų, turite laikytis atokiau nuo visų įtartinų laiškų, nuorodų ir reklamų.

Patarimai, kaip pašalinti Nullbyte virusą

Viruso pavojingumo lygis yra išties aukštas, todėl neturėumėte bandyti pašalinti Nullbyte viruso plikomis rankomis. Kovai su virusu pasitelkite stiprią, profesionalią antivirusinę programą, pavyzdžiui, Reimage Reimage Cleaner Intego. Tačiau neskubėkite su failų atkūrimu. Pirmiausia, išvalykite kompiuterio sistemą nuo visų pavojingų failų, kurie gali iš naujo užkoduoti jūsų failus. Nullbyte pašalinimas gali sukelti tam tikrų sunkumų, pavyzdžiui, užblokuoti antivirusinę programą. Norėdami jums padėti išspręsti visas iškilusias problemas, pateikėme detalias instrukcijas straipsnio pabaigoje.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Nullbyte viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Nullbyte naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Nullbyte šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Nullbyte pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Nullbyte naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Nullbyte pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Nullbyte sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Nullbyte prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-nullbyte-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Nullbyte ransomware virus