Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Losers viruso šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas) - Decryption Steps Included

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Kibernetiniai sukčiai platina išpirkos reikalaujantį Losers virusą

Losers kriptografinė programa užšifruoja kompiuterių vartotojų duomenis

Losers virusas yra neseniai atrasta failus šifruojanti programa. Ji naudoja pažangius algoritmus, skirtus užkoduoti duomenis pažeistame kompiuteryje. Kenkėjiška programa neleidžia aukai pasiekti savo failų prijungdama .losers plėtinį.

Naujausi tyrimai atskleidžia, jog Losers virusas gali priklausyti „Cry36” failus užkoduojančių programų šeimai. Jo vykdomasis failas plinta apsimesdamas nemokama DVD įrašymo įranga „Burn4Free”. Tačiau yra tikimybė, jog nusikaltėliai pasitelkia ir kitus platinimo metodus.

Kenkėjiška programa geba ne tik užkoduoti duomenis, bet taip pat ir pakeisti Windows registro nustatymus, sukurti naujus failus, įdiegti kitus virusus ar naudoti didelius kiekius laisvai prieinamosios atminties (angl. RAM) ir centrinio procesoriaus galios (angl. CPU). Todėl kompiuterio darbas gali pastebimai sulėtėti, įdiegtosios programos neatsiverti, o naršyklė nukreipti į nepatikimas svetaines.

Taip pat kaip ir kitos failus gadinančios programos, Losers virusas pateikia instrukcijas HOWTODECRYPTFILES.txt faile. Šios instrukcijos nurodo, kaip atgauti prieigą prie savo duomenų bei sumokėti išpirką, kurios vertė šiuo metu yra nežinoma. Tačiau apsaugos ekspertai iš Bedynet.ru rekomenduoja nepaisyti sukčių nurodymų.

Tikėtina, jog sumokėjus išpirką galite tiesiog patirti finansinių nuostolių ir neatgauti savo duomenų. Kibernetiniai nusikaltėliai nėra patikimi, todėl negalime garantuoti, jog iššifravimo raktas tikrai egzistuoja. Net jei ir iš tiesų egzistuoja metodas padėsiantis jums atgauti prieigą prie failų, mažai tikėtina, jog viruso kūrėjai laikysis savo žodžio. Mes rekomenduojame pašalinti Losers kenkėjišką programą ir nesutikti su sukčių reikalavimais.

Turėtumėte žinoti, kad atsikračius virusu jūsų duomenys nebus atkoduoti. Tačiau kai jūsų kompiuteris bus saugus, galėsite pamėginti atkurti savo failus naudodamiesi atsarginėmis kopijomis ar kitais metodais. Siūlome įsigyti Reimage antivirusinę ir saugiai pašalinti Losers.

Losers kenkėjiška programa padeda kibernetiniams sukčiams nelegaliai pasipelnyti
Virusas užkoduoja užkrėstame kompiuteryje esančius failus ir pareikalauja sumokėti išpirką. Atlikus pinigų pervedimą nusikaltėliai žada atsiųsti iššifravimo raktą.

Išmokite apsaugoti savo sistemą nuo kompiuterinių infekcijų

Vartotojai praneša, jog įdiegus „Burn4Free” programą, jų kompiuterių veikla įtartinai sutriko. Aplikacija neva buvo skirta pageidaujamų failų įrašymui į DVD diską, tačiau įdiegė Losers virusą. Todėl patariame atsargiai rinktis internete siūlomas nemokamas programas ir naudoti patikimus šaltinius. Taip pat atidžiai stebėkite įdiegimo procesą ir neleiskite įrašyti papildomų programų, kurias siūlo įdiegimo vedliai.

Deja, nusikaltėliai pasitelkia daugiau nei vieną platinimo metodą. Įspėjame, kad virusai gali užkrėsti jūsų sistemą:

 • atvėrus užkrėstą elektroninio pašto priedą;
 • nelegaliai parsisiunčiant programas, filmus, audio failus ar kitus duomenis;
 • paspaudus ant kenkėjiškas programas platinančios reklamos;
 • reguliariai neatnaujinus operacinės sistemos ar privalomųjų programų;
 • įdiegiant atnaujinimus iš iššokančiųjų reklamų (angl. Pop-ups).

Norėdami visapusiškai apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų, turėtumėte atidžiai stebėti savo kompiuterinę veiklą. Turėkite omenyje, jog nusikaltėliai yra patyrę ir jų užkrėsti elektroninio pašto priedai atrodo kaip teisėti dokumentai iš gerai visiems žinomų kompanijų. Taip pat, kibernetiniai sukčiai naudojasi patikimais aplikacijų pavadinimais ar apsimeta jų kūrėjais ir platina virusus įvairiose failų dalinimosi svetainėse.

Jei norite sustiprinti kompiuterio apsaugą, įsigykite patikimą antivirusinę sistemą. Labai svarbu laiku įdiegti jos atnaujinimus ir tokiu būdu sumažinti viruso patekimo riziką. Nepaisant to, apsaugos sistema nėra visagalė ir kenkėjiškos programos gali užkrėsti jūsų kompiuterį. Nepamirškite reguliariai atnaujinti savo atsarginių failų kopijų ir patalpinti jų nuotoliniuose kompiuteriuose, diskuose arba kitose išorinėse duomenų laikmenose.

Saugiai pašalinkite Losers virusą

Failus šifruojančios programos priklauso pavojingiausių virusų kategorijai. Norint pašalinti Losers virusą, įsigykite profesionalią apsaugos programą. Virusas gali blokuoti antivirusinės įdiegimą, todėl perkraukite savo kompiuterį į saugų rėžimą (angl. Safe Mode) ir nuskenuokite savo duomenis.

Jei norite pašalinti Losers rankiniu būdu — paruošėme išsamias instrukcijas, kurias pateikėme apačioje. Atidžiai sekite pateiktus etapus ir saugiai atsikratykite virusu.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Losers viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Losers naudojant Safe Mode with Networking

Jei Losers virusas blokuoja antivirusinės sistemos įdiegimą, perkraukite kompiuterį saugiuoju rėžimu (angl. Safe Mode).

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Losers šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Losers pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Losers naudojant System Restore

System Restore funkcija taip pat gali padėti įdiegti apsaugos aplikaciją norint pašalinti kenkėjišką programą:

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Losers pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Losers sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Losers. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Deja, bet oficialus iššifravimo įrankis dar nėra pasiekiamas. Tai reiškia, jog neįmanoma susigrąžinti failų nesumokėjus išpirkos. Nepaisant to, neturėtumėte paklusti sukčių reikalavimams. Pašalinus virusą išmėginkite alternatyvius duomenų atkūrimo metodus, kurie yra pateikti žemiau:

Jei Losers užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Data Recovery Pro programa gali padėti susigrąžinti .losers plėtinį turinčius failus

Tikėtina, kad ši aplikacija gali sugrąžinti prieigą prie jūsų vertingų duomenų. Pagrindinė jos funcija yra atkurti ištrintus ar sugadintus failus ir patalpinti juos jūsų pageidaujamoje vietoje. Apačioje pateikėme instrukcijas, nurodančias kaip naudotis programa:

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus Losers viruso;
 • Atkurkite juos.

Senesnių Windows versijų funkcija padės atkurti pažeistus duomenis

Jei jūsų sistemoje buvo aktyvuota sistemos atkūrimo (angl. system restore) funkcija, be abejonės galite mėginti susigrąžinti failus pasinaudodami senesnių Windows versijų (Windows previous versions) pagalba:

 • Suraskite jums reikalingą užšifruotą failą ir paspauskite ant jo dešiniuoju pelės klavišu;
 • Spauskite ant “Properties”, o tuomet atverkite “Previous versions” skirtuką;
 • “Folder versions” lentelėje ieškokite egzistuojančių failo kopijų. Jei jų yra, pasirinkite pageidaujamą failo versiją ir spauskite “Restore”.

ShadowExplorer – puiki programa, padėsianti atgauti duomenis

Šis alternatyvus atkūrimo metodas yra veiksmingas tik tuomet, jei virusas nepašalino atsarginių failų kopijų iš jūsų sistemos. Įsitikinę, kad jos vis dar yra sistemoje, sekite žemiau pateiktas instrukcijas:

 • Parsisiųskite Shadow Explorer (http://shadowexplorer.com/);
 • Sekdami Shadow Explorer diegimo vedlio nurodymus, įrašykite šią programą į savo kompiuterį;
 • Paleiskite programą ir atverkite viršutiniame kairiajame kampe esantį išskleidžiamąjį meniu. Peržiūrėkite, kokių aplankų ten yra;
 • Dešiniuoju pelės klavišu paspauskite ant aplanko, kurį norite atkurti, ir spauskite “Export”. Taip pat galite nurodyti, kur norite jį išsaugoti.

Deja, šiuo metu nėra jokių programų, galinčių atkurti Losers viruso paveiktus failus

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Losers prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-losers-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Losers ransomware virus