Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

LinkedIn virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

LinkedIn virus, arba LinkedIn virusas, yra pavojinga infekcija, kuri aktyviai plinta šiame socialiniame tinkle. Dažniausiai šis virusas yra platinamas apgaulingų el. laiškų pagalba, kurie yra pripildyti LinkedIn logotipų ir panašių detalių galinčių lengvai suklaidinti patiklius kompiuterių vartotojus. Vos paspaudus ant užkrėstos nuorodos, žmogus atsiranda užkrėstoje interneto svetainėje, kuri nepastebimai užkrečia sistemą virusu. Paprastai, tai būna Trojanas, kuris yra naudojamas lėtinti sistemos darbą, blokuoti legalias apsaugos programas ir taip pat atsiųsti dar daugiau virusų į sistemą. Prisiminkite, jog paspaudęs ant ‘Unsubscribe’ arba ‘Learn why we included this’ nuorodos jūs taip pat galite būti užkėstas šio viruso! Jeigu patekote į šias sukčių pinkles, rekomenduojame nieko nedelsiant patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa.

Kaip mano kompiuteris gali būti užkrėstas LinkedIn viruso?

LinkedIn virusas yra platinamas per suklastotus el. laiškus. Kartais jie atrodo kaip kvietimas prisijungti prie LinkedIn, kartais jie klausia kodėl jūs nebuvote prijungęs prie LinkedIn 5 dienas arba melagingai įspėja apie laukiančius pranešimus. Jei norite išvengti Trojano, jums reikia ignoruoti visus šiuos pranešimus. Be to, atkreipkite dėmesį į siuntėją – dažniausiai nurodoma, jog tai yra member@linkedin.com. Žinoma, jūs galite susidurti su kokiu nors kitu el. pašto adresu, kuris buvo sukurtas šį virusą platinantiems hakeriams. Labai prašome ignoruoti šiuos el. laiškus ir pranešti savo draugams apie juos. Jei norite sužinoti ar abejotinai atrodantis laiškas yra kenksmingas, jums reikia tiesiog užvesti pelės žymeklį ant nuorodos ir patikrinti apačioje rodomą svetainės URL. Žinoma, nespauskite jos! 

KAIP PAŠALINTI LinkedIn virusą?

Jei jūs buvote apgautas ir paspaudėte ant užkrėstos nuorodos, jūsų kompiuteryje buvo įdiegtas LinkedIn virusas. Siekdami jį pašalinti, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Pabandykite naudoti šias apsaugos programas: Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Reimage. Be to, nepamirškite pakeisti savo LinkedIn paskyros slaptažodžio.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
LinkedIn virus ekrano nuotrauka
LinkedIn virus ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-linkedin-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie LinkedIn virus