LinkedIn viruso šalinimas
LinkedIn viruso pašalinimas
Kas yra LinkedIn virus?
LinkedIn virus, arba LinkedIn virusas, yra pavojinga infekcija, kuri aktyviai plinta šiame socialiniame tinkle. Dažniausiai šis virusas yra platinamas apgaulingų el. laiškų pagalba, kurie yra pripildyti LinkedIn logotipų ir panašių detalių galinčių lengvai suklaidinti patiklius kompiuterių vartotojus. Vos paspaudus ant užkrėstos nuorodos, žmogus atsiranda užkrėstoje interneto svetainėje, kuri nepastebimai užkrečia sistemą virusu. Paprastai, tai būna Trojanas, kuris yra naudojamas lėtinti sistemos darbą, blokuoti legalias apsaugos programas ir taip pat atsiųsti dar daugiau virusų į sistemą. Prisiminkite, jog paspaudęs ant ‘Unsubscribe’ arba ‘Learn why we included this’ nuorodos jūs taip pat galite būti užkėstas šio viruso! Jeigu patekote į šias sukčių pinkles, rekomenduojame nieko nedelsiant patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa.
Kaip mano kompiuteris gali būti užkrėstas LinkedIn viruso?
LinkedIn virusas yra platinamas per suklastotus el. laiškus. Kartais jie atrodo kaip kvietimas prisijungti prie LinkedIn, kartais jie klausia kodėl jūs nebuvote prijungęs prie LinkedIn 5 dienas arba melagingai įspėja apie laukiančius pranešimus. Jei norite išvengti Trojano, jums reikia ignoruoti visus šiuos pranešimus. Be to, atkreipkite dėmesį į siuntėją – dažniausiai nurodoma, jog tai yra [email protected]. Žinoma, jūs galite susidurti su kokiu nors kitu el. pašto adresu, kuris buvo sukurtas šį virusą platinantiems hakeriams. Labai prašome ignoruoti šiuos el. laiškus ir pranešti savo draugams apie juos. Jei norite sužinoti ar abejotinai atrodantis laiškas yra kenksmingas, jums reikia tiesiog užvesti pelės žymeklį ant nuorodos ir patikrinti apačioje rodomą svetainės URL. Žinoma, nespauskite jos!
KAIP PAŠALINTI LinkedIn virusą?
Jei jūs buvote apgautas ir paspaudėte ant užkrėstos nuorodos, jūsų kompiuteryje buvo įdiegtas LinkedIn virusas. Siekdami jį pašalinti, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Pabandykite naudoti šias apsaugos programas: SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego. Be to, nepamirškite pakeisti savo LinkedIn paskyros slaptažodžio.
Jums rekomenduojama
Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu
Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.
Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.
Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis
Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą.