Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

LeChiffre viruso šalinimas (Nemokamos instrukcijos)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

LeChiffre viruso aprašymas

LeChiffre yra pavojingas virusas, kuris gali paveikti bet ką, kas naudoja kompiuterį. Šio viruso pavadinimas reiškia „šifruotojas“. Tai simbolinis pavadinimas, nes virusas naudotam tam tikrą šifravimo algoritmą, kad užrakintų viduje esančią informaciją ir padarytų ją nepasiekiamą. Kitais žodžiais, jis šifruoja informaciją. Jeigu šis visusas patenka į aukos kompiuterio sistemą, jis randa visus aukos failus (įskaitant dokumentus, muziką, vaizdo, garso failus ir kita) ir užšifruoja juos naudodamas AES algotišmą. Šifravimas padaromas pakeičiant pirmus ir paskutinius 8192 baitus, tada pridedant 32-baitų raktą. Užšifravus, šis failas pasidaro neatidaromas ir nepanaudojamas.

Šis virusas taip pat palieka pranešimą apkrėstame kompiuteryje; šis pranešimas dažniausiai saugomas .html arba .txt faile. Jame būna parašyta:

Your important files […] which were crypted with the strongest military cipher RSA1024 and AES. No one can help you to restore files without out decoder, Photorec, RannohDecryptor […] repair tools are useless and can destroy your files irreversibly. If you want to restore files – send an e-mail to […] You will receive decrypted samples and our conditions how you’ll get decoder. Follow the instructions to send payment.

LeChiffre ransom note

Jeigu jūs matote tokį pranešimą, tai žinokite, jog užsikrėtėte LeChiffre virusu. Tik mes jokiu būdu nerekomenduojame mokėti išpirkos. nepasitikėkite hackeriais – nėra jokios garantijos, kad jie pasistengs ir padės jums susigražinti savo failus. Be to, egzistuoja iššifruojanti prigrama šiems failams (Gaila, tačiau ji veikia tik ant LeChiffre 2.6 versijos, bet ateityje gali būti atnaujinta). Taip pat, jūs galite savo failus atstatyti iš atsarginių failų kopijos. Jeigu turite tokias kopijas, tiesiog ištrinkite LeChiffre virusą iš jūsų kompiuterio pasinaudojant LeChiffre šalinimo įrankiu (pavyzdžiui, Reimage Reimage Cleaner Intego), ir tada importuokite savo failus atgal iš atsarginio disko. Turėkite omenyje, kad jums atsargines kopijas reikia laikyti IŠORINIAME kietąjame diske, nes kai kurie virusai gali pasiekti jūsų debesyje laikomus failus ir juos paveikti ten.

Kaip aš galėjau užsikrėsti LeChiffre virusu?

Saugumo ekspertai sako, jog LeChiffre virusas nėra tipiškas, ir dažniausiai platinamas rankiniu būdu. Tai reiškia, kad viruso kūrėjai turi turėti priėjimą prie kompiuterio, kad galėtų į jį parsiųsti ir paleisti. Tai nesenai atsitiko indijoje – LeChiffre kūrėjas įdėjo virusą į indijos banko vietinį tinklą ir išplatino virusą per Remote Desktop portus, kurie neturėjo slaptažodžio apsaugos.

Tačiau, nepamirškime fakto, kad kibernusikaltėliai gali išmokti ir kitaip platinti šį virusą. Dėl to mes įspėjame jus neatidarinėti iš nežinomų žmonių gautų el pašto laiškų (šio tipo virusai dažniausiai plinta per el. paštą), nespaudyti nuorodų įtartinuose puslapiuose, ir neįdieginėti nepatikimos programinės įrangos.

Jeigu norite sužinoti kaip iššifruoti failus, paskaitykite kitame puslapyje

Kaip ištrinti LeCHiffre virusą ir atstatyti buvusius failus?

Pagal LeChiffre viruso išpirkos raštelį, jūs galite atstatyti savo failus nemokamai po 6 mėnesių. Taip vargu ar atsitiks, ir ar kas nors norėtų savo failų laukti 6 mėnesius? Žinoma, žmonės mėgsta savo failus ir jiems jie yra brangūs, tai jų norės iš karto. Laimei, yra rastas iššifravimo įrankis, jūs jį galite parsisiųsti čia. Tačiau, jūs turite prisiminti, kad prieš pradedant iššifruoti failus, jūs privalote pilnai išvalyti kompiuterį nuo LeChiffre viruso. Kad tai padarytumėte, naudokite Reimage Reimage Cleaner Intego ar bet kokį kitą antivirusinį sprendimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis LeChiffre viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti LeChiffre naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: LeChiffre šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite LeChiffre pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti LeChiffre naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš LeChiffre pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog LeChiffre sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip LeChiffre prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-lechiffre-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie LeChiffre virus