Sudėtingumo skalė:  
  (55/100)

JSMiner-C šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - 2021 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Malware

JS:Miner-C – pavojingas kriptovaliutos „kasimui“ skirtas virusas

JS:Miner-c trojanas

JS:Miner-C yra antivirusinių programų naudojamas terminas, skirtas identifikuoti pavojingą Trojaną. Ši kenksminga programa turi daugybę neigiamų bruožų, pavyzdžiui, gali slaptai patekti į kompiuterį, jame atlikti eilę sistemos nustatymų pakeitimų, pradėti „kasti“ kriptovaliutą (Bitcoin, Monero, kitas), sekti savo auką, rinkti asmeninę informaciją, ir netgi į kompiuterį įrašyti kitus virusus. Ekspertai šią infekciją laiko panašia į Minergate virusą, nes abi šios kenksmingos programos gali ne tik savarankiškai užkrėsti sistemas, bet ir įsirašyti į kompiuterį kartu su kitais pavojingais virusais. Dėl šios priežasties yra labai svarbu kuo greičiau atsikratyti JS:Miner-c viruso.

Pavadinimas JS:Miner-c 
Taippat žinomas kaip JSMiner-C; JS:Miner-C [Trj]; JS/Miner.C
Rūšis Trojanas
Pagrindinės veiklos Generuoja kriptovaliutą, kaupia asmeninę aukos informaciją, padeda plisti kitiems virusams
Simptomai Padidėjęs procesoriaus darbas
Plitimas Plinta per melagingas žinutes arba užkrėstus puslapius
Ištrynimas Viruso pašalinimui naudokite ReimageIntego

Jeigu bandote atspėti, kas yra JS:Miner-c, galime pasakyti, kad tai yra pavadinimas, kurį naudoja antivirusinės programos, norėdamos įspėti vartotojus. Jūs tokį įspėjimą galite pamatyti jei jūsų kompiuteryje yra Avast ar AVG antivirusinės programos.

Paprastai kriptovaliutų „kasimo“ virusai yra sukurti nukreipti vartotojus į užkrėstus puslapius, kurie netinkamai naudoja legalią, Coinhive sukurtą, Monero JavaScript kriptovaliutos „kasimo“ programą. Šio puslapio autoriai privalo savo vartotojus įspėti apie kriptovaliutos generavimo tikslais naudojamus jų kompiuterių resursus. Vis dėlto, yra daugiau nei aišku, kad nusikaltėliai, slypintys už JS:Miner-c trojano viruso, nesiruošia to daryti.

Turėkite omenyje, kad JS:Miner-c niekada nenukreips jūsų į patikimus puslapius. Faktas, kad kriptovaliutos kasimui yra naudojama ne tik jūsų kompiuterio energija, but jūsų sistema, kuri taip pat gali būti užkrėsta kitomis nepageidaujamomis programomis arba pavojingais virusais:

 • Browser hijackers;
 • Adware tipo aplikacijomis;
 • Ransomware;
 • Trojanais.

Jeigu užėjote į nepatikimą puslapį, jūsų kompiuterio atmintis bus išnaudota nelegalioms veikloms. Jeigu norite laikinai sustabdyti kompiuterio išteklių naudojimą hakerių labui, turite tą pačią minutę užverti atidarytą puslapį ir pašalinti JS:Miner-c iš kompiuterio sistemos.

JS:Miner-c virusasJS:Miner-c - virusas, kuris išnaudoja kompiuterio resursus norėdamas savo kūrėjams generuoti kriptovaliutas.

Jeigu ignoruosite JS:Miner-c ir paliksite jį savo kompiuteryje, jūs galite patirti daugybę nemalonių pasekmių. Didelis centrinio procesoriaus energijos suvartojimas gali pradėti lėtinti jūsų kompiuterį. Po kiek laiko jūs taip pat galite pastebėti, kad jūsų nuolat naudojamos programos „užlūžta“ ar tiesiog nebeveikia.

Dėl visų anksčiau minėtų priežasčių mes rekomenduojame pašalinti JS:Miner-c iš Mac ir Windows operacinių sistemų. Jūs galite įsirašyti profesionalias kompiuterio apsaugos programas, tokias kaip ReimageIntego arba Malwarebytes, ir automatiškai pašalinti šį virusą iš sistemos.

JS:Miner-c kenksminga programaJS:Miner-c yra virusas, kuris gali su savimi įrašyti ir kitas nepageidaujamas arba kenksmingas programas.

Prie viso to, norėtume jus įspėti, kad sėkmingas JS:Miner-c pašalinimas reikalauja ištrinti visus kenksmingus priedus. Labai svarbu yra pašalinti visus neatpažįstamus plėtinius iš naršyklių, nes šis virusas turi adware tipo bruožų. Šio metodo instrukcijos yra pateiktos po straipsniu. 

Saugokitės keistų el. pašto laiškų ir nepažįstamų internetinių puslapių

Populiariausias virusų plitimo būdas yra kenksmingi el. laiškų priedai arba nurodos, kurios yra atsiunčiamos kartu su melagingais el. laiškais. Internetiniai nusikaltėliai išsiunčia tūkstančius kenksmingų el. laiškų bei jų priedų, todėl yra labai svarbu mokėti atpažinti kenksmingą turinį. Ignoruokite žinutę jeigu ji:

 • turi gramatinių ir rašybos klaidų;
 • autorius prisistato esantis kokios nors aukštą statusą turinčios organizacijos atstovu;
 • siuntėjo el. pašto adresas jums atrodo įtartinas;
 • prie laiško prisegti įvairūs zip, pdf, doc, ar html priedai;
 • laiške yra keistų nuorodų.

Dėl šios priežasties, atsargiai patikrinkite gautas žinutes. Kitas būdas išvengti virusų – perskenuoti gautą priedą su antivirusine prieš atidarant.

Kriptovaliutos „kasimo“ programos gali būti platinamos ir per įvairias melagingas reklamas, kurios iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti visiškai saugios. Vis dėlto, atidžiai sekite visus parsisiuntimus, bei būkite atidūs kol naršote internete.

JS:Miner-c pašalinti galite antivirusinės programos pagalba

Jeigu vis dar abejojate, ar yra būtina pašalinti JS:Miner-c virusą, mes jus užtikriname, kad tai yra vienintelis būdas apsaugoti kompiuterio sistemą. Šis virusas ne tik suvartoja daug centrinio procesoriaus galios, bet ir gali užkrėsti jį kitomis, potencialiai pavojingomis infekcijomis. 

Viruso pašalinimui mes rekomenduojame įsigyti vieną iš apačioje paminėtų kompiuterio apsaugos programų. Jos yra sukurtos padėti vartotojams atsikratyti potencialiai nepageidaujamų programų vos kelių paspaudimų dėka. Prie viso to, tai yra lengviausas būdas ištrinti JS:Miner-c virusą. Virusai.lt komanda nori jus perspėti, kad nemėgintumėte altikti JS:Miner-c viruso pašalinimo rankiniu būdu, nes yra didelė nesėkmės tikimybė, dėl kurios sistemai padaryta žala gali rimtai sutrikdyti jūsų kompiuterio darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis JSMiner-C pašalinimas:

Kaip ištrinti JSMiner-C naudojant Safe Mode with Networking

Norėdami saugiai pašalinti JS:Miner-c trojaną iš savo kompiuterio sistemos, perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą:

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: JSMiner-C šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite JSMiner-C pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti JSMiner-C naudojant System Restore

Jūs galite naudoti System Restore funkciją norėdami sustabdyti viruso plitimą. Po to nepamirškite paleisti antivirusinės programos ir praskenuoti kompiuterio:

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš JSMiner-C pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite ReimageIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog JSMiner-C sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip JSMiner-C prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-jsminer-c.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie JSMiner-C