Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Help recover files.txt viruso šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Labas! Na, aš turiu rimtų bėdų. Pabandysiu paaiškinti kuo aiškiau, kad galėtumėt pasakyti, ar galite man padėti. Savo kompiuteryje radau failą pavadintą „help recover files.txt“. Jis atsirado jau beveik visuose mano aplankaluose. Be to, visi mano failai prasideda su oorr, ir aš jų negaliu atidaryti. Kad galėčiau, manęs prašoma sumokėti 1 BTC per 96 valandas. Ką aš turėčiau daryti? Aš tikrai nenoriu mokėti nusikaltėliams, bet aš negaliu prarasti tų failų, kai kurie iš jų man labai svarbūs, ir aš neturiu atsarginių kopijų. Ar yra koks nors būdas išspręsti šią problemą?

‘Help recover files.txt’ yra pavojingas išpirkos reikalaujantis virusas. Keletas faktų apie jį:

‘Help recover files.txt’ yra išpirkos prašantis užkrėtimas, kuris priklauso aukščiausios pavojingumo lygio virusų grupei. Nesenai daryti tyrimai atskleidė kad šis virusas atakuoja graikijos ir balkanų regione esančius žmonės ir jų kompiuterius, tačiau tūkstančiai kompiuterio vartotojų iš viso pasaulio taip pat užkrėsti, todėl tai reiškia, jog Help recover files.txt viruso plitimas nėra apribotas regionu.

Šis virusas yra klasifikuojamas failus šifruojančiu išpirkos prašančiu virusu, nes, skirtingai nuo FBI viruso, šis kompiuterinis virusas suprogramuotas užšifruoti pačius svarbiausius kompiuterio failus, tokius kaip vaizdo failus, dokumentus ir nuotraukas. Kad sustabdytų vartotoją nuo šių failų panaudojimo, Help recover files.txt virusas naudoja RSA-2048 raktą arba AES CBC 256-bitų šifravimo algoritmą. Kai šifravimas pasibaigia, auka gauna pranešimą, kuris paaiškina kas vyksta su kompiuteriu ir kokių veiksmų turėtų imtis vartotojas kad iššifruotų savo asmeninę informaciją. Pranešimas dažniausiai sako tai:

„Hi,
What happened to your files?
All your files were protected by a strong encryption with RSA-2048
More information about the encryption keys using RSA-2048 can be found heres https://en.wikipedia.org/RSA
What does this mean?
This mean that the structure and data within your files have been irrevocably change and only we can help you to restore it.
How did this happen?
Especially for you, on our server was generated the secret key pair RSA-2048 – public and private
All your files were encrypted with the public key, which has been transferred to your computer via the internet.
Decrypting of your files is only possible with the help of the private key and decrypt program that is on our server
You can buy our tool with the private key that will recover all your files. It cost’s four bitcoins and you need to send it to bitcoin address 14mf7A1oCZ7bjpkqaoXCHp2VLRhuv***** . 1 bitcoin ~= 240 US $.
You can make bitcoin payment without any bitcoin software. For this you can use one of this bitcoin exchanger from this exchange list to send us bitcoins .”

Aukai taip pat pristatomas asmeninis raktas, kuris turi būti nusiųstas ‘Help recover files.txt’ viruso kūrėjams, kai apmokėjimas būna persiųstas. Kalbant apie apmokėjimą, šis virusas reikalauja 1 BTC (apie 250 JAV dolerių) 96 valandų bėgyje.

Net jeigu ir jums labai reikia iššifruoti jūsų failus, saugumo ekspertai, įskaitant ir mus, nerekomenduoja mokėti pinigų nusikaltėliams. Visų pirma – tai negaranduoja, kad jūsų dokumentai ir nuotraukos bus sugražintos. Visų antra – jūs galite to nenorėdami atskleisti savo kreditinės kortelės informaciją ir kitą asmeninę informaciją interneto sukčiams. Dėl to, jeigu norite susigražinti savo duomenis, naudokite Kaspersky virus-fighting utilities, Photorec, arba R-Studio programas, kurios gali sugražinti jūsų duomenis. Be to, norėdami ištrinti ‘Help recover files.txt’ virusą galutinai, jūs turėtumėte naudoti Reimage ar kitokią profesionalią antivirusinę programą.

Help recover files.txt virus

Kaip Help recover files.txt virusas plinta?

Jeigu ‘Help recover files.txt’ šifruoja kompiuterio failus, reiškia kad kompiuterio sistema apkrėsta Trojan-Ransom.NSIS.ONION.air trojanu. Dažniausiai šis Trojanas pasileidžia kai vartotojas paspaudžia ant spaminio el. pašto laiško ar užkrėstos nuorodos. Nors ir jūs galite gauti laišką kuris gali turėti svarbų prisegtą failą, neatidarinėkite jo be patikrinimo. Kitaip jūs galite užsikrėsti ‘Help recover files.txt’ virusu. (Šalinimo instrukcija pateikta antrame šio straipsnio puslapyje).

Kaip atstatyti failus, kurie buvo užšifruoti šio viruso?

Užsikrėtėte Help recover files.txt virusu? Neapsigaukite ir nemokėkite pinigų, nes jie nebūtinai atstatys jūsų duomenis. Geriausias sprendimas jums yra atlikti pilną sistemos skenavimą ir pilnai pašalinti Help recover files.txt virusą. po to, panaudoti programą, kuri gali atstatyti jūsų failus, šiuo atveju tai būtų viena iš šių: Kaspersky virus-fighting utilities, Photorec, arba R-Studio programs.

Taip pat, yra būdas išspresti šią problemą savo rankomis. Žemiau yra pateiktas šalinimo rankiniu būdu gidas. Tačiau mes NEREKOMENDUOJAME to atlikti su šiuo virusu, nes tai darydamas žmogus netyčia gali ištrinti failus, kurie buvo reikalingi. Geriau naudokite Reimage arba Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Help recover files.txt viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Help recover files.txt naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Help recover files.txt šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Help recover files.txt pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Help recover files.txt naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Help recover files.txt pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Help recover files.txt sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Help recover files.txt prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-help-recover-files-txt-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Help recover files.txt virus