Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

.ecc File Extension viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

.ecc failo plėtinio virusas yra žinomas kaip Teslacrypt viruso versija, o jis – labai pavojingas virusas. Šio tipo virusai veikia ypatingai niekšiškai ir skaudžiai – juos būtina naikinti nedelsiant!

Kaip veikia .ecc failo plėtinio virusas?

.ecc failo plėtinio virusas gali patekti į jūsų kompiuterį kaip bet koks kitas Trojos arklio tipo virusas. Kai tik jis patenka, jo planas yra surasti asmeninius vartotojo failus (Vaizdo, garso, paveiksliukų, teksto failus) ir juos paimti kaip įkaitus, prašant išpirkos. Šis virusas paleidžia pavojingą procesą kuris suranda asmeninius failus, kurie turi tokius plėtinius:

7z, .rar, .m4a, .wma, .avi, .wmv, .jpe, .jpg, .cdr, .indd, .pdf, .pdd, .psd, .flv, .js, .css, .rb, .png, .jpeg, .txt, .odc, .odm, .odp, .ods, .docm, .docx, .doc, .mddata, .itl, .itdb, .icxs, .hvpl, and many many more others.

Suradęs šiuos failo plėtinius, jis juos užkoduoja. Pašalina originalų failą ir palieka tik užkoduotą jo versiją. TeslaCrypt virusas linkęs uždėti tokius failo plėtinius: .ecc, .exx, .ezz, .aaa, .abc, .ccc, .xyz. Turėkite omenyje kad jūs negalite šių failų atidaryti be atkodavimo rakto.

.ecc File Extension malware

Kaip aš galėčiau tuos failus susigražinti?

Kai šis pavojingas virusas užkoduoja failus – jie tampa nebenaudojami, ir virusas palieka pranešimą kiekviename aplankale, kurį užkodavo. Dažniausiai šis pranešimas būna užvadintas kaip HELP_RESTORE_FILES arba HELP_TO_DECRYPT_YOUR_FILES. Šios žinutės gali būti išsaugotos kaip .txt arba .bmp failiukai. Raštelis turi informaciją, kas atsitiko jūsų kompiuteriui ir ką jums reikėtų padaryti, jeigu norite sutvarkyti šitą problemą. Tai – interneto nusikaltėlių triukai. Jie jūsų prašys sumokėti išpirką, kad galėtumėte susigražinti savo failus. Jie prašs jūsų parsisiųsti ir naudoti Tor naršyklę, ir sumokėkti išpirką su Bitcoin valiuta.

Jūs neturėtumėte mokėti tos išpirkos, nes nėra jokios garantijos, kad šie nusikaltėliai iš tiesų gražins jūsų failus. Be to, jūs neturėtumėte remti šių nusikaltėlių mokėdami jiems pinigus. Kad susigražintumėte savo failus, jūs galite pabandyti kelis metodus. 100% veikiantis metodas yra importuoti failus iš išorinės failų talpuklos. Jeigu turėjote pasidarę atsargines savo failų kopijas, neturėtumėte bijoti. Tiesiog ištrinkite šį virusą (mes rekomenduojame naudoti profesionalią antivirusinę programą, tokią kaip Reimage Reimage Cleaner Intego), tada prijungti išorinį diską ir importuoti savo failus į jūsų kompiuterį. Jeigu neturite atsarginių kopijų, jūs galite bandyti vieną iš šių failų atkodavimo programų, kad atkoduotumėte savo failus: Kaspersky virus-fighting utilities, R-Studio, Photorec.

Kaip .ecc failo plėtinio virusas užkrėtė mano kompiuterį?

Yra keli būdai, kuriais plinta šis virusas:

 • Šis virusas plinta kaip el. pašto priedas. Būkite budrūs, neatidarinėkite laiškų iš nežinomų siuntėjų, nesvarbu, kaip jie viliojančiai atrodytų.
 • Stenkitės vengti nuorodų į abejotinus puslapius. Nespaudinėkite reklamų lošimo ar erotiniuose puslapiuose. Kartais, jie gali nukreipti jus į pavojingus puslapius, arba net automatiškai pradėti siųsti potencialiai pavojingą failą.
 • Šis virusas gali būti prikabintas prie kitos abejotinos programos. Jeigu jūs ieškote programinės įrangos internete, ieškokite nuorodos atsisiuntimui per saugius puslapius. Kai ją įdieginėjate, naudokite patyrusiam vartotojui skirtus nustatymus „Advanced“ arba „Custom“ – tai leis jums pasirinkti, ar norite įrašyti papildomas programas ar ne.

Antrame mūsų straipsnio puslapyje rasite pilnas instrukcijas, kaip ištrinti šį virusą iš jūsų kompiuterio.

Kaip ištrinti šį pavojingą virusą?

Kompiuterio saugumo ekspertai rekomenduoja naudoti automatinį šalinimo būdą, kad pašalintumėte šį kompiuterio virusą. Įdiekite antivirusinę programą ir paleiskite pilną sistemos skenavimą, kad rastumėte virus TeslaCrypt viruso elementus, ir juos pašalintumėte. Jeigu jūs esate nepatyręs kompiuterio vartotojas, neturėtumėte su šiuo virusu tvarkytis pats. Tačiau jeigu norite jį pašalinti savo rankomis, sekite .ecc failo plėtinio viruso šalinimo instrukcijas žemiau:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis .ecc File Extension viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti .ecc File Extension naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: .ecc File Extension šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite .ecc File Extension pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti .ecc File Extension naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš .ecc File Extension pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog .ecc File Extension sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip .ecc File Extension prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ecc-file-extension-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie .ecc File Extension virus