Discord viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Nemokamas vadovas

Discord viruso pašalinimas

Kas yra Discord virus?

Discord virusas – tai sąvoka, apibūdinanti visus virusus, kurie platinami per populiarią bendravimui skirtą programą

Discord virusasDiscord virusais laikomi visos kenkėjiškos programos, kurios plinta per šią pokalbių programą.

Discord virusas yra kenkėjiškų programų, platinamų per šią labai populiarią pokalbių platformą, rinkinys. Pati bendravimui skirta programa yra teisėta ir dėl savo patogumo turi daugybę naudotojų, tačiau nesąžiningi asmenys kai kuriais atvejais naudojasi šia programa kenkdami kitiems: kuria kenksmingus serverius, platinti netikrus, sukčiavimo tikslais sukurtus pranešimus ir pan.

Kitaip tariant, pati programa yra naudinga, o Discord viruso terminas naudojamas apibūdinti kenkėjišką veiklą, kuri inicijuojama pašalinių asmenų. Per Discord hakeriai gali užkrėsti aukų kompiuterius trojanais, internetiniais kirminais ir kitomis kenkėjiškomis programomis, taip pat atskleisti įvairią svarbią asmeninę aukų informaciją, pradedant paskyrų slaptažodžiais ir baigiant kreditinių kortelių duomenimis. Kadangi šią bendravimui skirtą platformą ypač mėgsta kompiuterinių žaidimų bendruomenė, per programą lengvai plinta įvairūs su žaidimais susiję kodai, valiutos generatoriai ir panašūs dalykai, per kuriuos aukos taip pat atsisiunčia virusą to pačios net nepastebėdamos.

Yra žinoma, jog hakeriai mėgsta keisti Discord diegimo funkcijas. Jie modifikuoja originalų programos įdiegimo paketą ir taip pakeičia funkcijas, kad galėtų sėkmingai vykdyti kenkėjišką veiklą užkrėstame kompiuteryje. Tokie paketai dažniausiai platinami per netikras svetaines Torrent puslapius ir kitas neoficialias internetines vietas. Deja, daug naudotojų siunčiasi programas iš nepatikimų šaltinių ir taip drauge atsisiunčia virusus, nors mano, jog įdiegia tik vieną norimą programą. Vienas iš skaudžiausių pavyzdžių – Spidey Bot – kenkėjiška programa, kuria buvo užkrėsta net 250 mln. įrenginių.

Apie naujas informacijos vogimo kampanijas buvo pranešta, kai atnaujinta AnarchyGrabber versija buvo išplatinta forumuose ir „YouTube“ vaizdo įrašuose. Ši nauja Discord kenkėjiškų programų versija modifikavo kliento failus, taip, jog būtų apeita antivirusinė programa, o kiekvieną kartą, kai kas nors prisijungia prie pokalbių paslaugos, būtų pavogtos vartotojų paskyros.

Santrauka
Pavadinimas Discord virusas
Tipas Kenkėjiška programa
Dažniausiai pasitaikantys kenkėjiškų programų tipai Per Discord gali būti platinamos įvairaus tipo kenkėjiškos programos, pradedant sukčių sukurtomis žinutėmis ir baigiant informaciją vagiančiomis kenkėjiškomis programomis
Kenkėjiškų programų pavyzdžiai NanoCore, SpyRat, njRAT, OSX.Dummy, Discordhookhelper.exe, Discordgg.ga virus, Discord gg ga virus, Spidey Bot, AnarchyGrabber
Kaip platinama Plinta per prisegtus failus, sukčiavimo kampanijas, tiesioginius pranešimus, kitas kenkėjiškas programas ir pan.
Pagrindiniai pavojai Per šią programą platinama kenkėjiška programa gali įrašinėti naudotojo slaptažodžius, kreditinių kortelių duomenis, kitą asmeninę informaciją; tokie infekcijos įsiskverbimo į sistemą atvejai taip pat gali privesti prie papildomų kenkėjiškų programų
Simptomai Tokios kenkėjiškos programos kaip trojanai dažniausiai veikia paslapčia ir sunku pastebėti kokių nors akivaizdžių simptomų, tačiau naudotojai gali susidurti su tokiomis problemomis kaip lėčiau veikiantis, užstringantis ar išsijungiantis kompiuteris. Jeigu naudotojas paspaudė ant sukčių sukurtos nuorodos, tuomet gali būti užblokuota prieiga prie naudotojo paskyros, o pati paskyra toliau naudojama netikrų žinučių skleidimui
Aptikimas ir pašalinimas Jei norite lengvai pašalinti infekciją, įdiekite profesionalią antivirusinę programą. Mes rekomenduojame naudoti SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes
Sistemos taisymas Jeigu po kenkėjiškos programos šalinimo vis tiek pastebite, jog kompiuteris veikia prasčiau nei prieš tai, verta pamėginti sutvarkyti pažeistus sisteminius failus ir kitas su virusu susijusias problemas. Tam puikiai pasitarnaus toks įrankis kaip FortectIntego

Discord, kaip ir kitos bendravimui skirtos programos, susiduria su įvairiais kenksmingais tiesioginiais pranešimais. Jie siunčiami naudotojams tam, jog kompiuteriai būtų užkrėsti virusais. Vienas iš ryškiausių pavyzdžių Discordgg.ga virusas. Naudotojai suviliojami pažadais apie nemokamą „Nitro“ prenumeratą, tačiau jie peradresuojami į sukčių sukurtą svetainę, kurioje kaupiama prisijungimo informacija. Vėliau surinkta aukų informacija naudojama įvairiems sukčiavimo tikslams ir gali sukelti daug problemų.

Dauguma kenkėjiškų programų, platinamų per šią pokalbių programą, yra nuotolinės prieigos trojanai (RAT). Šios kenkėjiškos programos įdiegiamos pačių vartotojų, tačiau aukos apie tai nežino. Vos tik kenkėjiška programa sėkmingai įdiegiama į kompiuterį, ji suteikia sau administracines teises, o pagrindinė sistema naudojama tolesniam RAT platinimui.

Discord viruso aukomis paprastai tampa žaidėjai ir vaizdo žaidimų veiklą gyvai filmuojantys asmenys. Pastarieji dažnai naudoja programą, kad sėkmingai rodytų savo žaidimų eigą pramoginiams tikslams. Hakerius dažniausiai domina įvairi asmeninė informacija, susijusi su internetiniais žaidimais:

  • prisijungimo duomenys,
  • žaidimo valiuta,
  • kontaktai ir t. t.

Kenkėjiškos programos Discord platformojePer Discord plinta įvairių tipų internetinės grėsmės.

Šie duomenys gali būti naudojami gauti finansinę naudą arba tiesiog tam, kad asmeninę informaciją vėliau galėtų tinkamai išnaudoti kitiems negeriems tikslams. Jie vagia tokią asmeninę informaciją kaip socialinių tinklų duomenys, el. pašto adresai, vardas ir pavardė, gyvenamasis adresas ir pan. Akivaizdu, jog susidūrus su Discord virusu galima ne tik kentėti nuo lėčiau veikiančio kompiuterio, bet ir prarasti pinigus ar patirti kitą žalą.

Norėdami įsitikinti, jog netapsite hakerių auka, turėtumėte kuo greičiau pašalinti Discord virusą. Tam pasitarnaus patikima antivirusinė programa. Mes rekomenduojame pasikliauti SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jei Discord infekcijos pašalinimas buvo sėkmingas, tačiau pastebite, jog jūsų kompiuteris veikia ne taip gerai kaip anksčiau, reikėtų pašalinti visus su virusu susijusius pažeidimus bei sutvarkyti sisteminius failus. Tą lengvai padarysite naudodamiesi FortectIntego.

Žinomiausios Discord viruso versijos:

  • Discordhookhelper.exe virusas. „Discord Hook Helper“ viruso terminas kilo iš kelių diskusijų įvairiuose forumuose, kur vartotojai teigė, kad jų antivirusinės programos pažymėjo „Discordhookhelper.exe“ kaip kenkėjišką failą. Pats failas randamas C:\Users\username\AppData\ Roaming\discord\version\modules\discord_hook aplanke ir jį galima rasti „Windows“ operacinėse sistemose, kuriose veikia programa. Be to, kai kurie vartotojai skundėsi, kad pati pokalbių programa bando įdiegti „Discordhookhelper.exe“, kai tik ji yra atidaroma, todėl daug kas pradėjo manyti, jog tai – virusas. Visgi daugeliu atvejų šis komponentas yra teisėtas. Tačiau kad galutiniai įsitikintumėte, jog jūsų kompiuteryje nėra infekcijos, būtinai naudokitės patikima antivirusine programa.
  • Discord Spidey Bot virusas. Aptikta kenkėjiška programa sėkmingai paveikia Windows Discord klientus naudodama pakeistą programos kodo versiją. Įtariama, kad šis virusas naudojamas pavogti vartotojo prisijungimo duomenis, el. pašto adresus, IP adresus, telefono numerius, mokėjimo informaciją.Be to, infekcija kopijuoja paskutinius 50 išsaugotų simbolių.
  • Discordgg.ga sukčiavimui skirta nuoroda. Sukčiavimo kampanija pradedama tiesioginiu pranešimu programoje. Vartotojai yra raginami atidaryti netikrą discordgg.ga nuorodą, kuri daug kam pasirodo kaip oficiali Discord nuoroda, nors geriau įsižiūrėjus akivaizdu, jog tai tėra apgaulė. Netikrame pranešime teigiama, jog vartotojai gali gauti nemokamą „Discord Nitro“ versiją, tačiau tai – tik sukčių triukas, o paspaudus nuorodą visos aukos peradresuojamos į svetainę, kur suvedama informacija yra pasisavinama hakerių.

Discord apgavysčių kampanijosDiscord virusu vadinamos ir įvairios apgavystės, kurios plinta per šią populiarią programą.

Discord platforma naudojama virusams ir kitoms kenkėjiškoms programoms platinti

Discord vartotojai naudodamiesi šia programa gali įkelti failus, pvz., paveikslėlius, vaizdo įrašus ir kitus priedus. Kadangi programa leidžia bet kam įkelti beveik visų rūšių duomenis, kenkėjiškų programų autoriai gali išnaudoti šią funkciją savo naudai. Nors programos kūrėjai laikui bėgant pritaikė papildomas saugumo priemones, įvairios infekcijos platformoje vis dar gan paplitusios ir reikėtų į tai žiūrėti rimtai.

Vartotojai susiduria su sudėtingomis sukčiavimo atakomis per kenkėjiškus priedus, kuriuos atidaro hakerių sukurtuose serveriuose. Kai kuriems internetiniams nusikaltėliams net nereikia kurti savo serverių, nes jie sugeba rankiniu būdu paskelbti virusą serveryje, į kurį buvo pakviesti.

Discord sukčiavimo išpuoliaiKai kuriais atvejais per Discord platinami virusai gali mėginti pavogti jūsų duomenis.

Norėdami išvengti įvairių infekcijų pasekmių, vartotojai niekada neturėtų spausti ant įtartinų nuorodų pokalbiuose, net jei tos nuorodos buvo gautos iš draugų sąraše esančių žmonių. Deja, tačiau nemažai programos naudotojų pranešė, kad tam tikri pranešimai su kenksmingomis nuorodomis buvo išsiųsti be jų žinios.

Patarimai, kaip pašalinti Discord virusą iš savo kompiuterio

Jei norite ištrinti Discord virusą iš savo kompiuterio, tą lengviausiai padarysite naudodamiesi patikima antivirusine programa. Kai kurie virusai yra itin sunkiai pastebimi ir iš pirmo žvilgsnio sunku suprasti, jog kompiuteris yra pažeistas pavojingos infekcijos. Būtent todėl be profesionalių įrankių sunku, o kartais išvis neįmanoma, aptikti kenkėjiškų programų ir tinkamai jas pašalinti. Negana to, jei neseniai spustelėjote įtartiną nuorodą, dar labiau padidėja tikimybė, kad jūsų įrenginyje slepiasi infekcija.

Siūlome atsisiųsti SpyHunter 5Combo Cleaner ar Malwarebytes, ar kokią nors kitą galingą programą, apsaugančią nuo įvairių grėsmių ir galinčią efektyviai pašalinti Discord virusą. Prieš naudodamiesi antivirusine programa nepamirškite įsitikinti, jog jos versija yra pati naujausia. Be to, kai kuriais atvejais infekcijos blokuoja normalią antivirusinės veiklą. Tokiu atveju reikėtų įjungti saugųjį režimą. Tą padarysite itin lengvai, jei vadovausitės žemiau pateiktais nurodymais.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Discord viruso pašalinimas

Rankinis Discord pašalinimas saugiajame režime

Jei Discord virusas blokuoja antivirusinę programą, naudokitės saugiuoju režimu:[/ GI]

[GI=method-2]Sistemos atkūrimo funkcija taip pat gali būti naudinga, kai kompiuteris nukenčia nuo viruso:

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

  1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
  2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
    Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

  1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
    Nustatymai
  2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
    Naujinimai ir sauga
  3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
  4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
  5. Spustelėkite Restart now.
    Iš naujo paleiskite įrenginį
  6. Pasirinkite Troubleshoot.
    Pasirinkite šią parinktį
  7. Eikite į Advanced options.
    Išplėstinės parinktys
  8. Pasirinkite Startup Settings.
    Paleisties nustatymai
  9. Paspauskite Restart.
  10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
    Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

  1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
  2. Spauskite More details.
    Atidarykite užduočių tvarkytuvę
  3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
  4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
    Atverkite failo vietą
  5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
    Užbaikite užduotį
  6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

  1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
  2. Eikite į Startup skirtuką.
  3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
    Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

  1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
    Disko valymas
  2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
  3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

    Temporary Internet Files
    Downloads
    Recycle Bin
    Temporary files

  4. Pasirinkite Clean up system files.
    Ištrinkite failus
  5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

    %AppData%
    %LocalAppData%
    %ProgramData%
    %WinDir%

  6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Discord prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis