Sudėtingumo skalė:  
  (75/100)

Csrss.exe trojan šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Rgs 2020

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Trojanai

Csrss.exe yra trojanas paslapčia bandantis pavogti Jūsų privačią informaciją

Csrss.exe trojan

Csrss.exe trojanas yra kompiuterinis virusas, sukurtas vykdyti daugybę nelegalių ir kenksmingų veiksmų kompiuteryje, į kurį sugeba papulti. Būtina paminėti, kad tuo pačiu vardu veikia ir visiškai legalus Microsoft procesas „csrss.exe“ (angliškai – Client Server Runtime Subsystem), kuris reikalingas grafinių Windows instrukcijų vykdymui. Legalioji šio failo versija būna C:\Windows\System32 byloje.

Kompiuterių naudotojams visuomet patariame šį csrss.exe failą praskenuoti patikima antivirusine programa ir sužinoti ar jis nėra užkrėstas minėtu trojano virusu. Kadangi pavadinimai yra identiški, kenkėją atskirti be skenavimo yra gana sunku. Jei paaiškėtų, kad turite csrss.exe trojaną savo kompiuteryje, tikriausiai turėsite įvairių problemų, nuo informacijos vagystės, užsikrėtimo kitais virusais ar netgi piniginių nuostolių. 

Skenuojant savo kompiuterį pirmieji nerimo ženklai turėtų būti savo antivirusinėje pamačius tokius kenkėjus Mal/Generic-S, Trojan.Agent.DVCM, Win32:Malware-gen, Artemis!CDCB42F6700F, Trojan:Win32/Fakecrss. Csrss.exe trojanas gali būti įvardintas bet kuriuo iš jų, priklausomai nuo naudojamos antivirusinės programos. Pavadinimų sąrašas nėra baigtinis, jų gali būti ir daugiau.

Pavadinimas Csrss.exe trojanas / csrss.exe virusas
Tipas Trojanas
Pavojingumo lygis Aukštas
Galimi ryšiai TrustedInstaller
Simptomai Įprasto kompiuterio darbo sutrikimai, sistema užstringa arba rodo klaidą, internetro naršyklės nukreipinėjimai, kai kurios programos sunkiai atsidaro arba nepasileidžiai visai ir kt.
Plitimas Elektroniniai laiškai su užkrėstais prisegtukais, nelegalūs programų atnaujinimo failai, nelegalios nulaužimo programos raktai ir kt. 
Galimi pavojai Asmeninės informacijos praradimas, banko sąskaitos prisijungimų netekimas. Galimos kitų kompiuterinių virusų infekcijos. 
Pašalinimas Norint pašalinti csrss.exe trojaną, reikėtų pasitelkti į pagalbą patikimą antivirusinę programą, tokią kaip SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei norite trojaną pašalinti rankiniu būdu, sekite tolesnes instrukcijas kaip paleisti Safe Mode režimą ir atlikti tolesnius veiksmus.
Sistemos taisymas Trojanai dažnai pridaro daug žalos Jūsų kompiuteriui. Jei pašalinus virusą, vis tiek matote kompiuterio darbo sutrikimus, siūlome naudoti sutrikimų pašalinimo įrankį pvz Reimage Reimage Cleaner Intego.

Dauguma kompiuterių naudotojų yra nesusidūrę su trojanais, todėl Csrss.exe trojano daroma žala jiems gali būti naujiena. Kai toks kompiuterinis virusas nekviestas ir be Jūsų žinios papuola į Jūsų kompiuterį, jis pradeda vykdyti savo slaptus ir nelegalius darbelius, kurie nepatyrusiam vartotojui yra paprasčiausiai nematomi. Ekspertų teigimu, dažniausiai tokiu atveju pasitaikančios rizikos yra šios:

 • Kriptovaliutų išgavimas naudojant užkrėsto įrenginio resursus;
 • Klaviatūros mygtukų paspaudimo užrašymas ir slaptažodžių išsiuntimas kibernetiniams nusikaltėliams;
 • Leidimas kitiems virusams arba kibernetiniams nusikaltėliams lengvai patekti į Jūsų kompiuterį ir įdiegti kenksmingas programas.

Savaime suprantama, įvertinus galimas rizikas, tokie virusai kaip Csrss.exe trojanas jokiu būdu negali būti toleruojami ir vos pastebėti turi būti šalinami, siekiant išvengti rimtų pasekmių. Taip pat būtina priminti, kad lygiai tokiu pačiu vardu veikia ir legalus Windows procesas, reikalingas įpastam sistemos darbui, todėl nesupainiokite jo su trojanu. 

Csrss.exe trojan

Kaip nustatyti ar Csrss.exe Jūsų kompiuteryje yra trojano virusas?

Kaip jau minėjome anksčiau, ekspertai teigia, jog legalus Csrss.exe Microsoft failas būna direktorijoje C:\Windows\System32/. Jei savo kompiuteryje randate failą tokiu pačiu pavadinimu, bet jis yra kitoje vietoje, verta sunerimti ir pradėti kompiuterio skenavimą su antivirusine programa.

Jau turbūt supratote, kad jei Jums nepavyks laiku nustatyti, kad Jūsu turimas failas iš tikrųjų yra Csrss.exe trojanas, Jūsų prisijungimo duomenys, asmeninė informacija, bankinė informacija ir kiti svarbūs duomenys gali būti pasisavinti. Ilgesniu laikotarpiu tai gali privesti ir prie gana skausmingos ir dideles apimties finansinės žalos.

Turėdami Csrss.exe trojaną savo kompiuteryje tikriausiai pastebėsite, kad Jūsų kompiuteris pradėjo veikti keistai ir veikiausiai – lėtai. Viena iš galimų priežaščių – nelegalus Jūsų kompiuterio resursų naudojimas kriptovaliutų gamybai, pvz., BitCoin, Monero, ZCash ar pan. Kitaip tariant Jūsų kompiuteris paslapčia dirbs nebe Jūsų darbus, o viruso atlikinės nurodytus veiksmus, naudodamas procesoriaus išteklius dideliu apkrovimu. Visa tai gali privesti prie elementaraus sistemos perkaitimo, lėto veikimo, „sustingimų“ ir pan.

Patariame būtinai pasitikrinti savo kompiuterį su gera antivirusine programa ir pašalinti Csrss.exe trojaną, jei jį turite. Nepamirškime, kad jį sukūrę kompiuterių specialistai tikrai pasirūpino gerai ir giliai jį paslėpti tarp Jūsų kompiuterio sisteminių failų. 

Rankinis šio trojano pašalinimas yra įmanomas, tačiau nelabai patartinas, mat, įprastiems kompiuterių vartotojams tai padaryti yra tikrai sudėtinga. Gavome pranešimų, jog bandant pašalinti Csrss.exe trojaną kartais matoma tokia žinutė:

You don't have the permission from TrustedInstaller to make changes in the file – Jūs neturite TrustedInstaller leidimo atlikti šiuos pakeitimus.

Norint išvengti panašių problemų bandant sutaisyti savo kompiuterio sistemą, siulome naudoti automatinius virusų šalinimo įrankius. Viena iš patikimiausių ir prieinamiausių antivirusinių programų, kuri Jums galėtų padėti pašalinti Csrss.exe trojano virusą yra SpyHunter 5Combo Cleaner. Pašalinus virusą, patikrinkite ar kompiuteris veikia kaip įprasta greitai ir lengvai. Jei pastebėsite likusių sutrikimų, pasitelkite į pagalbą kompiuterio taisymo įrankį Reimage Reimage Cleaner Intego, kuris padės pataisyti pažeistus Windows registrus. Csrss.exe trojan

Csrss.exe trojaną būtina jį pašalinti vos pastebėjus

Jei savo kompiuteryje pastebėjote įtartinus procesus, tuėkite omenyje, kad tai gali būti Csrss.exe trojanas ir jį būtina iškart pašalinti. Pirmiausia patikrinkite kur Jūsų kompiuteryje šis failas yra ir ar jis gali būti pavojingas. Legalus ir tikras Windows failas šiuo pavadinimu turėtu būti direktorijoje C:\Windows\System32/ .

Jeigu failas yra pasislėpęs kažkur kitur, būtina jį pašalinti. Siūlome tam pasitelkti patikimą antivirusinę programą. Turėkite omenyje, kad trojanai nebūna pasislepę vienoje vietoje ir papildomus įvairius kenksmingus failus paskleidžia plačiai visoje kompiuterio sistemoje. Csrss.exe trojano pašalinimas tikriausiai pareikalaus profesionalaus įsikišimo ir įprastam kompiuterio vartotojui gali būti per sudėtingas. 

Mūsų rekomenduojamos antivirusinės programos Csrss.exe viruso pašalinimui yra SpyHunter 5Combo Cleaner bei Malwarebytes. Mūsų ekspertai šią išvadą priėjo pasitarę su kompiuterinių virusų specialistais iš Bedynet.ru. Pažeistų kompiuterio failų taisymui siulome naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego. Žemiau kviečiame susipažinti su mūsų patarimais kaip paruošti kompiuterį viruso šalinimui. 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Csrss.exe trojan pašalinimas:

Kaip ištrinti Csrss.exe trojan naudojant Safe Mode with Networking

Kadangi trojanai būna pasislėpę giliai Jūsų kompiuterio sisteminiuose failuose, juos rasti rankiniu būdu yra be galo sudėtinga. Įjunkite Safe Mode režimą prieš pradėdami automatinį Csrss.exe trojano pašalinimą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Csrss.exe trojan šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Csrss.exe trojan pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Csrss.exe trojan naudojant System Restore

Kitas būdas įjungti Jūsų kompiuterio Safe Mode režimą yra Command Prompt:

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Csrss.exe trojan pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Csrss.exe trojan sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Csrss.exe trojan prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai, kurie geba užkoduoti dokumentus, sistemos failus bei paveikslėlius. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-csrss-exe-trojan.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis