Sudėtingumo skalė:  
  (75/100)

Citadel viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Nemokamas vadovas

parašė Julija Splinters - -   Citadel trojan | Tipas: Trojanai

Citadel virusas

Citadel virus

Citadel virus yra modifikuota ZeuS Trojos arklio versija, kuri yra nusitaikiusi į internetinėmis banko paslaugomis besinaudojančius vartotojus. Dauguma atvejų, šis virusas naudojamas vogti bankininkystės duomenis ir kitą asmeninę informaciją, kurią galima surasti aukos kompiuteryje. Be to, šis virusas lėtina sistemos darbą, sukelia pastovius naršyklės peradresavimus ir gali atsisiųsti ir įdiegti daugiau virusų, pvz., kenkėjiškų programų, į sistemą. Kaip matote, Citadel virusas yra ypač pavojinga programa, kuri sparčiai plinta ir atakuoja interneto varototojus. Turite pašalinti Citadel virus nedelsiant!

Citadel virus

Kokie yra citadel viruso požymiai?

Citadel virusas yra platinamas „atviro šaltinio“ vystymo modeliu. Labiausiai įdomus faktas, kad internetiniai nusikaltėliai, kurie gali įsigyti šią pavojingą programą, yra supažindinami su tokiomis pačiomis funkcijomis kaip ir legaliose programose: vartotojo vadovu, pastabomis, licensine sutartimi ir net gali pranešti apie klaidas ar kitas problemas specialioje interneto platformoje.

Panašiai kaip ir FTB virusas, Citadel virusas rodo klaidinančius įspėjimo langus, teigdamas, kad iš jūsų kompiuterio buvo žiūrima vaikų pornografija, kopijuoti filmai, muzika ir atlikti kiti veiksmai, kurie yra nelegalūs. Be to, jis rodo tikrąjį vartotojo IP adresą ir tada paprašo sumokėti 100 $ baudą naudojant kreditinę kortelę. Būkite budrūs, jog patikėjus šiuo virusu ir sumokėjus 'baudą', jūs galite prarasti savo internetinės bankininkystės duomenis. Vyriausybinės institucijos tokiu būdu neveikė ir niekada neveiks.

Citadel virus

Kaip šalinti citadel virusą?

Siekiant pašalinti Citadel virusą, mes rekomenduojame naudoti anti-malware programas. Naudokite paskutines Reimage Reimage Cleaner Intego ir SpyHunter 5Combo Cleaner versijas, kurios jums padės surasti visus infekuotus failus ir pašalins juos.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Citadel viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Citadel naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Citadel šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Citadel pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Citadel naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Citadel pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Citadel sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Citadel prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-citadel-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Citadel virus