Sudėtingumo skalė:  
  (68/100)

Citadel virus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Citadel virus yra atnaujinta trojano ZeuS versija, kuri yra nusitaikiusi į internetinėmis banko paslaugomis besinaudojančius vartotojus. Dauguma atvejų, šis virusas naudojamas vogti bankininkystės duomenis ir kitą asmeninę žmonių informaciją, kurią galima surasti jų kompiuteriuose. Be to, Citadel virus lėtina sistemos darbą, sukelia pastovius naršyklės peradresavimus į užkrėstus puslapius bei gali atsisiųsti ir įdiegti daugiau virusų į kompiuterį. Kaip matote, tai yra ypač pavojinga programa, kuri sparčiai plinta Internete šiuo momentu. Norėdami išvengti šio trojano, patikrinkite kompiuterį su atnaujinta antivirusinės programos versija ir pašalinkite užkrėstus failus!

KOKIE YRA CITADEL VIRUSO POŽYMIAI?

Citadel virusas yra platinamas kaip ir bet kuris kitas virusas: jūs jį galite parsisiųsti su kokia nors nelegalia programos versija, padirbtu programos atnaujinimu ir pan. Įdomus faktas yra tas, kad hakeriai be didelio vargo gali įsigyti šią pavojingą programą įvairiuose forumuose. Po to, jie yra supažindinami su jos funkcijomis, tokiomis kaip naudojimosi vadovas, pastabos ar licencinė sutartis,  ir netgi gali pranešti apie šio viruso klaidas specialioje interneto platformoje. Panašiai kaip ir FTB virusas, Citadel virusas rodo klaidinančius įspėjimus, kurie teigia jog auka žiūrėjo vaikų pornografiją, kopijuotus filmus, muziką ir atliko kitus veiksmus, kurie yra nelegalūs. Be to, jis rodo tikrąjį vartotojo IP adresą ir tada paprašo sumokėti 100 dolerių baudą naudojant kreditinę kortelę. Niekuomet to nedarykite! Vos tik sumokėsite tokią baudą, virusas pasisavins jūsų kreditinės kortelės duomenis ir vėliau pavogs jūsų pinigus.

KAIP PAŠALINTI CITADEL VIRUSĄ?

Siekiant pašalinti Citadel virusą, mes rekomenduojame naudoti antvirusines programas. Mes rekomenduojame naudoti Reimage ir Malwarebytes Malwarebytes, kurios jums padės surasti visus infekuotus failus ir pašalins juos.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Citadel virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Citadel virus pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Citadel virus (2013-10-21)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Citadel virus (2013-10-21)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Citadel virus (2013-10-21)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Citadel virus (2013-10-21)
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-citadel-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis