Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

.ccc File Extension viruso šalinimas (Išsamus aprašymas)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Ką daro failai, kurių pabaigoje yra .ccc failo plėtinys?

Spalio pabaigoje saugumo eksperta pradėjo įspėti žmones apie naują TeslaCrypt viruso versiją. Ši versija išsiskiria iš kitų dėl to, kad ji prie kiekvieno apkrėsto ir užšifruoto failo pakeičia ir prideda .ccc plėtinį. Todėl jeigu pastebėjote, kad failai, kurie pas jus turėjo baigtis šiais plėtiniais: .docx, .docm, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pptm, .pdf, .eps, .ai, .indd, .cdr, .dng, .lnk, .jpg, .png, .pdd, .doc, .jfif, .jpeg, .gif, .bmp, .exif, .txt, .wps, .mp3., tačiau dabar gale turi .ccc plėtinį – jūs esate užsikrėtęs ransomware tipo virusu.

Kaip .ccc failo plėtinio virusas sugebėjo užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir praeita versija, .ccc failo plėtinio virusas plinta naudodamas Trojos arklio metodą. Jis gali būti pasislėpęs el. pašto laiškų prieduose, iššokančiuose pranešimuose, prašančiuose atnaujinti kompiuterį, apkrėstose svetainėse ir panašiose vietose. Norėdami neužsikrėsti šiuo ir panašiais virusais turite įsiminti saugaus naršymo internete principus. Mes rekomenduojame:

 • Įdiegti ir naudoti patikimą antivirusinę programą, bei visada ją atnaujinti.
 • Neatidarinėti el. pašto laiškų, kurių neturėjote gauti. nesvarbu, jog laiško tema yra apie įvykdytus pirkimus, nesumokėtus mokesčius ar panašias svarbias temas. Dažniausiai tokius laiškus išduodantis veiksnys yra gramatikos klaidos ir praleistos ar sukeistos vietomis raidės. Jeigu pastebėjote svarbų oficialų laišką parašytą su klaidom – kaip mat jį ištrinkite, nes oficialūs laiškai NEGALI būti siunčiami su klaidomis!
 • Jeigu manote,kad jūsųkompiuteryjeyra atnaujinimoreikalaujantiprograma (Java, Flash grotuvas, vaizdo grotuvas ir pan), apsilankykite oficialiame tos programos puslapyje ir siųskitės atnaujinimą tiesiogiai iš ten. Niekada nespauskite ant netikėtai iššokusių langų, nes juos dažniausiai naudoja kibernetiniai užpuolikai.

.ccc File Extension ransomware

Kaip sužinoti, ar tavo kompiuteris užkrėstas šiuo pavojingu virusu?

.ccc failo plėtinio virusas priklauso aukščiausio pavojaus lygio virusų grupei, nes šie virusai gadina pačius svarbiausius žmogaus duomenis, tokius kaipo nuotraukos, vaizdo failai, dokumentai ir panašūs failai išsaugoti užkrėstame kompiuteryje. Dėl to, jeigu neturėsite atsarginių savo turinio kopijų – galite labai pasigailėti. Vos tik patekęs į kompiuterį TeslaCrypt 2.0 virusas pradeda ieškoti svarbių vartotojo failų ir juos užšifruoja, pakeisdamas failų plėtinį į .ccc. Po to, prie failų pridedamas tekstinis failiukas howto_recover_file_.txt ir howto_recover_file_.html. Iš aukos yra reikalaujama 2-jų bitcoin vertės išpirka, kuri siekia net iki ~500€, kad galima būtų atgauti užšifruotų failų atšifravimo kodą. Saugumo ekspertai perspėja – užšifruotų failų praktiškai neįmanoma atkurti, nes TeslaCrypt .ccc failų plėtinys naudoja sudėtingą šifravimo algoritmą AES-256-CBC. Gali pasirodyti, kad vienintelis būdas atgauti savo duomenims yra sumokėti išpirką. Tačiau, per ilgametę mūsų patirtį su kibersaugumo pažeidėjais kaip .ccc failų plėtinio virusas mes turėjome daug atvejų, kada net ir sumokėta išpirka nereiškia, kad duomenis atgausite. Žinoma, yra galimybės, kad sumokėję atgausite kodą, kuriuo iššifruosite savo duomenis, tačiau niekada negali būti tuo užtikrintas. kas yra dar pavojingiau, jeigu atskleisite savo kreditinės kortelės duomenis šiems vagims, yra didelė tikimybė, jog ir jūsų kreditinė kortelė bus „apšvarinta“. Todėl, mūsų rekomendacija yra – kuo greičiau ištrinti .ccc failo plėtinio virusą naudojantis patikima antivirusine programa, tokia kaip Reimage, ir tada pabandyti atkurti prarastus failus naudojantis atkūrimo įrankiais. Norėdami sužinoti daugiau apie .ccc failo plėtinio viruso šalinimą, užeikite į antrąjį straipsnio puslapį.

Kaip panaikinti šią pavojingą infekciją?

Užsikrėtus .ccc failų plėtinio virusu, pirmasis žingsnis yra kuo greičiau panaikinti šį virusą iš jūsų kompiuterio. Žinoma, jeigu neturėjote jokių atsarginių failų kopijų ir praradote sau svarbius dokumentus, nuotraukas ar kitus failus, pradėsite galvoti apie išpirkos mokėjimą. Tačiau, kaip jau minėjome anksčiau, tai negarantuoja jūsų failų atkūrimo. Patikimiausias variantas kuriuo galite pasinaudoti, yra naudotis antivirusine programa Reimage arba Malwarebytes – jos padės pašalinti šią pavojingą infekciją. Duomenų atkūrimą galima pabandyti naudojantis viena iš šių programų: Kaspersky virus-fighting utilities, Photorec, arba R-Studio

Jūs taip pat galite pašalinti .ccc failo plėtinio virusą naudodami vieną iš žemiau pateiktų šalinimo variantų. Tačiau turėkite omenyje, rankinis infekcijos šalinimas NEREKOMENDUOJAMAS būtent su šia infekcija, nes jūs galite negrįžtamai sugadinti ir kitas svarbias kompiuterio rinkmenas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis .ccc File Extension viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti .ccc File Extension naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: .ccc File Extension šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite .ccc File Extension pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti .ccc File Extension naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš .ccc File Extension pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog .ccc File Extension sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip .ccc File Extension prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ccc-file-extension-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie .ccc File Extension virus