Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Anonymous virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Ransomware

Kas slypi už Anonymous viruso?

Jei aktyviai domitės IT naujienomis, jums turbūt jau teko girdėti apie Anonymous virusą, neseniai pasirodžiusį internetinėje erdvėje. Šis virusas — tai dar kibernetinė infekcija, kuri terorizuoja vartotojus, užrakindama jų asmeninius duomenis ir reikalaudama išpirkos. Išpirkai sumokėti aukos turi vos 72 valandas, kitaip, užrakinti failai sunaikinami negrįžtamai. Panašias pinigų išviliojimo strategijas naudoja daugelis ransomware tipo programų. Duomenys, į kuriuos taikosi virusas dažniausiai būna svarbūs, kad aukomis būtų lengviau manipuliuoti. Šiek tiek daugiau kaip 110 eurų suma galbūt neatrodo didelė, kai kalbama apie jums svarbius dokumentus, tačiau mokėti nerekomenduojama. Turint galvoje, kiek pelno surinko virusai, tokie kaip Cerber ar CryptXXX, mažai tikėtina, jog jums pavyks savo duomenis atgauti. Saugumo sumetimais, verčiau panaikinti Anonymous virusą iš kompiuterio kaip įmanoma greičiau.

Anonymous ransomware virus

Atrodo, jog Anonymous programišių organizacija yra gana populiari ransomware virusų kūrėjų tarpe. Nors pats Anonymous virusas dienos šviesą išvydo prieš keletą mėnesių, daugelis panašių programų kūrėjų ir seniau bandė vaikytis šios organizacijos populiarumo. MIRCOP ir .Locked, tai tik keletas programų, kurios savo kenkėjiškiems tikslams naudojo Anonymous simbolius, tokius kaip Guy’aus Fawkes’o kaukės iliustracijos. Pats Anonymous virusas pasitelkia AES ir RSA šifravimo algoritmus, kurie užtikrina efektyvų ir sklandų duomenų užrakinimą, kurio rezultate, duomenys aukoms tampa nepasiekiami. Taip pat, virusas naudoja ir populiarias įbauginimo strategijas, kad paskatintų vartotojus sumokėti išpirką per . Praėjus nurodytam terminui, duomenys esantys viruso paveiktuose aplankuose ištrinami. Vienaip ar kitaip, su duomenų praradimu turėtumėte susitaikyti, nes mažai tikėtina, jog po Anonymous viruso atakos juos pavyks atkurti. Atminkite, jog sumokėjus programišiams šansai atgauti duomenis nepadidėja. Kalbant apie ransomware programą iš techninės pusės, svarbu paminėti, jog viruso procesas „anonpop“ gali būti matomas Task Manager tvarkyklėje. Taip pat, kompiuteryje sukuriamas payment_instructions.jpg dokumentas, kuriame pateikiamos išpirkos mokėjimo instrukcijos. Šiame dokumente pateikiami keli adresai, kuriais galite susisiekti su duomenų užgrobėjais: towerweb@yandex.com, supportfile@yandex.com ir websupport16@yandex.com. Trečiajį elektroninio pašto adresą kibernetinio saugumo ekspertai sieja su kitu, panašiu virusu – TowerWeb, o tai duoda pagrindo manyti, jog yra keletas pagrindinių programišių grupių, atsakingų už ransomware programų kūrimą. Dar visai neseniai vienas po kito buvo kuriami .xtbl šeimai priklausantys virusai, skatinantys vartotojus susisiekti su programišiais @india.com elektroninio pašto adresais. Dabar panašu, jog kenkėjiškų programų rinką valdo Anonymous šalininkai. Anonymous virusas taip pat gali priverstinai jus išregistruoti iš operacinės sistemos, tad kol taip dar neatsitiko, panaikinkite minėtą “anonpop” procesą Task Manager tvarkyklėje. Tai gali padėti išvengti didesnės žąlos kompiuteriui. Tačiau jei to padaryti nespėjote, susitelkite ties Anonymous viruso panaikinimu. Tam galite naudoti patikrintą Reimage antivirusinę sistemą.

Kaip šis virusas plinta?

Anonymous virusas dažniausiai platinamas elektroninio brukalo (angl. “spam”) pagalba. Kibernetiniai nusikaltėliai yra gerai perpratę vartotojų silpnąsias vietas ir dažnai įtikina atsisiųsti virusais užkrėstus tokių laiškų priedus. Neskubėkite atidarinėti gautų laiškų ir ypač siųsti prie jų prisegtų priedų, nes dažnai programišiai, apsimesdami telekomunikacijų bendrovių ar kitų organizacijų atstovais bando slapta į kompiuterį įrašyti kenkėjiškas programas. Todėl svarbu atidžiai įvertinti siuntėjo patikimumą ir patį laiško turinį prieš imantis tolimesnių veiksmų. Svarbu atkreipti dėmesį, jog dažnai, suklastotuose laiškuose galima rasti rašybos ar gramatikos klaidų.

Anonymous panaikinimas:

Atsižvelgdami į viruso sudėtingumą ir ypač agresyvų elgesį kompiuteryje turėtumėte nedelsti ir pašalinti Anonymous ir kompiuterio kaip įmanoma greičiau. Viruso panaikinimui naudokite tik patikimą anti-šnipinėjimo programą, kuri užtikrins jog virusas ištrintas sėkmingai ir jūsų operacinė sistema yra visiškai saugi. Problemų gali iškilti nebent tuomet, jei virusas bandytų antivirusinę programą blokuoti. Tokiu atveju sekite instrukcijas pateikiamas apačioje. Ištrynę grėsmę iš sistemos būtinai pasirūpinkite tolimesne duomenų apsauga. Geriausias būdas- laikyti duomenis išorinėse laikmenose.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Anonymous viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Anonymous naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Anonymous šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Anonymous pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Anonymous naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Anonymous pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Anonymous sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Anonymous prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunterCombo Cleaner arba Malwarebytes Malwarebytes.

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-anonymous-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Anonymous ransomware virus