Android Police viruso šalinimas
Android Police viruso pašalinimas
Kas yra Android Police virusas?
Kas yra Android Police virusas?
Android Police virusas (arba Android virusas) yra kenksminga kompiuterio infekcija. Ji pirmą kartą internete užfiksuota 2014 m. gegužės mėnesį. Nepaisant to, atrodo, jog šis virusas nesenai buvo atnaujintas ir net šiuo metu, kol rašome straipsnį, aktyviai plinta visame internete. Kai kurie žmonės mano kad tai yra tas pats ransomware kaip FTB virusas. Tačiau esminis skirtumas tarp Android Police viruso ir kitų ransomware infekcijų yra tas, kad šis Android virusas gali paveikti tik gudrafonus ir planšetes, kuriose veikia Andoid operacinė sistema. Kai kurie saugumo ekspertai taip pat pažymi, kad ši infekcija mažiau pavojinga.
Android Police virusas yra susijęs su Koler.A BKA trojos arkliu, kuris paprastai yra aktyvuojasi po apkrėstos programos įdiegimo į kompiuterį. Tokios apkrėstos programos plinta per įtartinus tinklapius ir failų dalinimosi svetaines, arba paspaudus reklamas, kurios liepia įsidiegti atnaujinimus video grotuvams ir panašiems sistemos atnaujinimams. Šiam trojos arkliui aktyvavusis, jis nieko nelaukdamas užrakina visą kompiuterio sistemą ir išmeta suklastotą policijos pranešimą, jog kompiuterio savininkas atliko rimtus kibersaugumo pažeidimus ir dėl to kompiuteris buvo užrakintas. Štai Android Police viruso pranešimo pavyzdys:
ATTENTION!
Your phone has been blocked up for safety reasons listed below.
All the actions performed on this phone are fixed.
All your files are encrypted.
CONDUCTED AUDIO AND VIDEO.
Šį pranešimą virusas pakoreguoja pagal kompiuterio vietą, galimai pasinaudoja GPS imtuvu įrenginyje ar pasinaudojant bevielio duomenų perdavimo paslauga Android operacinėje sistemoje. Žinoma, jog pranešimas gali atsirasti įvairiomis kalbomis. Beje, jis tariamai siunčiamas nacionalinio saugumo tarnybos arba GVU (Gesellschaft zur Verfolgung von Urheberrechtsverletzungen – tokia organizacija, kurios veikia yra sustabdyti autorinių teisių pažeidimus). Šio viruso tikslas yra įbauginti žmones, kad jie pastebėti pažeidinėjantys įstatymus, ir siūloma sumokėti 300 eurų baudą, kad kaltinimai būtų panaikinti. Gavę tokį pranešimą žmonės kaip mat pradeda svarstyti baudos apmokėjimo galimybes. Reikia nepamiršti, jog šią programą sukūrė sukčiai, kurie neturi nieko bendro su teisėsaugos institucijomis. Net jeigu ir sumokėsite išpirkos pinigų sumą galime ne tik prarasti tuos pinigus, bet ir visą kitą turtą esantį jūsų banko sąskaitoje, nes atskleisite savo bankinius duomenis kibernetiniams nusikaltėliams, kuriems šie pinigai tik padeda toliau vykdyti nusikalstamas veiklas.
Kaip Android Police virusas gali užkrėsti mano telefoną?
Yra daug įvairių būdų, kuriuos kibernetiniai nusikaltėliai naudoja norėdami platinti savo sukurtus virusus. Paprastai, Android Police virusas ir panašios infekcijos apkrečia kompiuterį lankantis nelegaliose arba pornografinėse svetainėse su mobiliaisiais įrenginiais. Tokių svetainių turinys gali būti labai įtartinas. pavyzdžiui aplinkui esančios reklamos gali siūlyti atsinaujinti programinė įrangą. jeigu tai pabandysi – užsikrėsi įvairiais trojos arkliais, arba šiuo Android Police virusu. Kai kurie tyrimai atskleidė kad ir nulaužtos programos gali apkrėsti mobilų įrenginį šiuo virusu. Daug mažiau tikėtina kad šiuo virusu apsikrėsi pirkdamas porgramas iš legalios aplikacijų pardavimo programos; Norėdami gauti mokamas programas nemokėdami pinigų rizikuojate apkrėsti savo įrenginį virusu.. Todėl, jeigu norite, kad jūs prietaisas būtų saugus, nesilankykite įtartinose svetainėse, nespauskite įtartinų reklaminių nuorodų, įspėjimų ar skelbimų. Niekada nesisiųskite programėlių iš įtartinūų šaltinių. Mes ypatingai rekomenduojame įsidiegti gerą antivirusinę priemonę ir ją laikyti atnaujintą.
Kaip pašalinti Android Police Virus virusą?
Jei įtariate, kad Android Police virusas užkrėtė jūsų mobilujį įrenginį, mes rekomenduojame jums patikrinti jūsų Android sistemą su BullGuard Mobile Security, kuriuo galima aptikti kenkėjiškus failus, kenkėjiškas programas ir virusus. Žinoma, rimtos infekcijos gali blokuoti antivirusines programas, stengdamosi išvengti aptikimo ir pašalinimo. Jei jūsų įrenginys užsikrėtė šiuo virusu, paleiskite Android „Safe Mode“ (saugiuoju) rėžimu prieš pradedant skenuoti programą su BullGuard Mobile Security:
- Raskite įjungimo mygtuką ir paspauskite jį keletą sekundžių, kol pamatysite meniu. Bakstelėkite parinktį išjungti.
- Pamačius dialogo langą, kuris siūlo jums paleisti savo Android Saugiuoju režimu, pasirinkite parinktį gerai.
Jei tai nepavyko, tiesiog išjunkite ir įjunkite prietaisą. Jam užsikrovus, pabandykite kartu paspausti ir palaikyti meniu ir garso reguliavimo mygtukus mobilaus įrenginio šone „Tyliau„, „Pagarsinti„, kad įjungtumėte telefone Saugujį rėžimą.
Jums rekomenduojama
Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu
Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.
Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.
Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis
Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą.