NotCompatible viruso šalinimas

NotCompatible viruso pašalinimas

Kas yra NotCompatible virusas?

Kas yra NotCompatible virusas?

NotCompatible virusas yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri buvo sukurta užkrėsti Android operacinę sistemą ir ją naudojančius įrenginius. Vos tik patenka į šią sistemą, šis virusas leidžia nuotoliniu būdu paversti užkrėstą įrenginį proxy serveriu. Beje, anot dalies kompiuterių apsaugos ekspertų, NotCompatible virusas taip pat gali veikti identiškai kaip ir itin pavojingas trojanas, žinomas pavadinimu Zeus trojan. Vos tik jis patenka į sistemą, jis įtraukia užkrėstą įrenginį į tinklą vadinamą „botnet“ (angl. robotų tinklas). Jei jūs nežinote, kas yra botnet, tai turėtumėte prisiminti, jos tai yra grupė užkrėstų kompiuterių, kurie yra valdomi hakerių ir gali būti panaudoti jų tikslų įgyvendinimui.

Kaip buvo išsiaiškinta, šis Android virusas gali lengvai paversti telefoną į melagingų laiškų platinimo serverį, taip pat paveikti įvairius „WordPress“ dienoraščius ar kaip nors kitaip paveikti telefone ar internete esančius duomenis. Taip pat buvo paskelbta ir tai, jog šis virusas gali būti naudojamas bankininių duomenų, asmenis identifikuojančios informacijos, ar kitokios svarbios informacijos pasisavinimui. Užsikrėtus šiuo virusu, jūs galite ne tik prarasti savo pinigus, bet ir pakenkti savo reputacijai. Tai gali nutikti tokiu atveju, jeigu hackeriai, pasinaudodami jūsų vardu, atliks Internete neteisėtus veiksmus. Šiuo metu tai turbūt yra viena iš pavojingiausių Android operacinėje sistemoje veikiančių virusų. Kaip buvo paskelbta, NotCompatible virusas jau paveikė milijonus įtaisų ir šis skaičius su kiekviena diena nenustoja augti. Jeigu pastebėjote, kad jūsų baterija pradėjo sekti per greitai, siūlome patikrinti jūsų įrenginį su Android antivirusine programa ir įsitikinti, kad jūsų telefonas nebuvo užkrėstas NotCompatible viruso.

Kaip NotCompatible virusas gali užkrėsti mano telefoną?

NotCompatible kenkėjiška programa yra skleidžiama naudojant tą pati metodą kurį naudoja dauguma įvairių internetinių virusų. Norint neužsikrėsti šiuo ir kitais virusais, jūs turėtumėte visada ignoruoti keistai atrodančius nepatikimus iš nežinomo siuntėjo gautus el. laiškus, iššokančius pranešimus ar žinutes, kurios rašo, jog jūs turėtumėte atsinaujinti kai kurias jūsų įrenginyje esančias programas. Daugumoje atvejų visi šie pranešimai prašys įsidiegti Flash grotuvą, parsisiuntimo padėjėją ar kitokias panašias programas ar jų atnaujinimus. Nepaisant to kaip patikimai gali atrodyti tokie pranešimai – jie siekia tik vieno dalyko: apgauti jus ir įdiegti kenkėjiškas programas į jūsų kompiuterį. Jeigu benaršant internete jums buvo išmestas toks pranešimas, labai tikėtina kad kažkas siekia į jūsų įrenginį įrašyti kenkėjišką programą. Taip pat, šiuo NotCompatible virusu ar kitais Android virusais galite užsikrėsti naršydami nelegaliose svetainėse, kurios buvo įtrauktos į šio viruso platinimo tinklą. Šitie saugumo ekspertų atradimai reiškia kad jūs turėtumėte nenaudoti Android telefono ar kito įrenginio turinčio interneto ryšį neapsaugoto, nes jūs niekada negalite žinoti ar būti tikri, jog jūsų programėlėse, el. paštuose ar tekstinėse žinutėse nesislepia virusas. Jeigu manote, kad esate paveiktas šios kenksmingos programos, vadovaukitės ištrynimo instrukcijomis pateiktomis žemiau.

Kaip pašalinti NotCompatible virusą?

Jei jūsų baterijos veikimo laikas pradėjo staigiai mažėti, būtinai patikrinkite ar nesate užkrėtęs savo įrenginio NotCompatible virusu. Dėl to mes rekomenduojame naudoti BullGuard Mobile Security. Tai galinga antivirusinė, kuri gali aptikti kenkėjiškus failus ir kitus viruso komponentus. Kartais virusai blokuoja antivirusinę programinę įrangą siekdami išvengti jų pašalinimo. Jei taip yra šiuo atveju, jums reikėtų pasileisti Android įrenginį į Safe Mode (saugujį rėžimą) prieš pradedant skenuoti telefoną su BullGuard Mobile Security:

  1. Raskite įjungimo mygtuką, paspauskite ir palaikykite jį keletą sekundžių, kol pamatysite meniu. Bakstelėkite Power off/išjungti.
  2. Kai išvysite dialogo langas, kuris siūlo jums paleisti savo Android įrenginį Saugiuoju režimu (Safe Mode), pasirinkite šią parinktį ir paspauskite OK/gerai.

Jei tai nepavyko – tiesiog išjunkite įrenginį ir vėl jį įjunkite. Kai jis taps aktyvus, pabandykite paspausti ir palaikyti meniu, ir garso mygtukus kartu, kol pamatysite Saugujį rėžimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis