Driver Support. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai
12

Kas yra Driver Support?

Driver Support yra legali programa, kuri gali pradėti jus nuolatos informuoti apie įvairias su jūsų kompiuteriu susijusias problemas. Tai yra daroma siekiant padėti žmonėms sužinoti apie pasenusius draiverius ir panašius sutrikimus. Vis dėlto, kartais atrodo, kad ši programa siekia ir dar vieno tikslo. Jis yra labai paprastas ir gana suprantamas – priversti žmones nusipirkti licencijuotą savo versiją. Tam ši programa savo pranešimus gali pradėti rodyti kiekvieną kartą vos tik iš naujo paleidžiate savo kompiuterį. Nors mes ir negalime teigti, kad Driver Support nesugeba užtikrinti reikiamo programų atnaujinimo, mes taip pat negalime garantuoti, kad ji į jūsų kompiuterį atsiųs būtent tuos draiverius, kurių jums reikia. Beje, jos pranešimai gali rimtai sutrikdyti jūsų kompiuterio darbą. Jeigu juos matyti jūs pradėjote visiškai netikėtai, tai reiškia, kad ši programa į jūsų kompiuterį įsiprašė kaip kitos programos priedas. Tokiu atveju jūs turėtumėte atsikratyti Driver Support. Tai padaryti galite žemiau pateiktų instrukcijų pagalba.

Kaip Driver Support gali atsidurti mano kompiuteryje?

Jūs galite atsisiųsti Driver Support iš įvairių svetainių, kadangi ši programa yra legali ir yra gaminama jau daugelį metų. Vis dėlto, tai nėra vienintelis metodas, kuris yra naudojamas šios programos platinimui. Ji jūsų kompiuteryje gali pasirodyti ir po kitos programos atsisiuntimo. Jeigu norite to išvengti, privalote atidžiai stebėti nemokamų programų atsisiuntimą, nes jos gali būti pripildytos jums visai nereikalingų priedų. Vienas iš tokių priedų ir yra Driver Support. Kad pamatytumėte šią programą, jūs turėtumėte visada rinktis Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Tai jūs turėtumėte padaryti kai siunčiatės kiekvieną nemokamą programą į savo kompiuterį. Beje, jūs taip pat turėtumėte nužymėti visas iš anksto užžymėtas varneles, kurios teigia, jog jūs sutinkate su DriverSupport atsisiuntimu. Jeigu to jau nepadarėte, šios programos pašalinimui jūs turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

Kaip pašalinti Driver Support?

Jei jūs jau atsisiuntėte Driver Support į savo kompiuterį ir norite pašalinti šią programą iš jo, tai padaryti galite šių instrukcijų pagalba:

  • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs; jeigu naudojate Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą ir kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program).
  • Suraskite Driver Support ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Driver Support šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Driver Support pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-driver-support.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis