„This PC Has Been Blocked“ viruso šalinimas - Lengvos pašalinimo instrukcijos

„This PC Has Been Blocked“ viruso pašalinimas

Kas yra "This PC Has Been Blocked" virusas?

„This PC Has Been Blocked“ virusas melagingais pranešimais gąsdina vartotojus

„This PC Has Been Blocked“ virusas — tai klastingas Trojos arklys, kuris patenka į sistemą nepastebėtas ir bando priversti vartotojus paskambinti apgavikų kontroliuojama techninės pagalbos linija. Šis naujo tipo kompiuterių techninės pagalbos virusų pavyzdys užblokuoja užkrėsto įrenginio ekraną ir rodo sufalsifikuotą sistemos saugumo pranešimą pranešantį, jog kompiuteris buvo užblokuotas, nes jame neva buvo pastebėti neįprasti procesai. Žinutėje taip pat teigiama, jog kompiuteris yra galimai užsikrėtęs virusais ir gali būti kontroliuojamas programišių. Todėl auka raginama kuo skubiau susisiekti su Microsoft specialistais nurodytu telefono numeriu 1-844-703-1130. „This PC Has Been Blocked“ pranešimai gali apgauti daugelį, tačiau jei pažvelgtumėte į juos atidžiau, netrukus pastebėtumėte rašybos klaidas, kurios gali padėti atpažinti neapdairių programišių darbelius. Turbūt nereikia nė sakyti, jog verčiau nurodytu telefono numeriu neskambinti. Antraip, programišiai gali bandyti iš jūsų išvilioti asmeninę informaciją, primygtinai piršti įvairias nereikalingas programas ar mėginti gauti nuotolinę prieigą prie kompiuterio. Todėl užsikrėtus „This PC Has Been Blocked“ virusu paskubėkite ir juo atsikratykite kaip įmanoma greičiau.

"This PC Has Been Blocked" viruso pavyzdys"This PC Has Been Blocked" virusas užrakina kompiuterio ekraną ir ragina aukas susisiekti su Microsoft ekspertais apsimetančiais programišiais.

Dar vienas „This PC Has Been Blocked“ viruso bruožas yra tai, jog jis keičia sistemos nustatymus tam, kad galėtu imtis veiklos įjungus kompiuterį. Darbalaukį blokuojantis langas automatiškai pasirodys vos užsikrovus sistemai ar vartotojui prisijungus prie savo paskyros. Be to, kenkėjiška programa taip pat gali blokuoti Task Manager ir dar labiau apsunkinti prieigą prie sistemos. Vis dėlto, ekspertams pavyko rasti keletą būdų, kaip apeiti darbalaukį blokuojantį langą ir pašalinti virusą iš sistemos. Tai galima lengvai padaryti antivirusinės įrangos, pavyzdžiui FortectIntego, pagalba. Svarbu paminėti ir tai, jog sukčiai mėgina aukoms įsiūlyti ir nuotolinės prieigos įrankį, leisiantį tariamiems ekspertams išspręsti kilusias problemas tiesiogiai. Sutikus, į kompiuterį atsiunčiama TeamViewer GmbH aplikacija. Tai legali programa tačiau programišių rankose ji gali tapti labai pavojingu įrankiu, todėl jokiu būdu jos neįjunkite ir nesusiekite su programišių kompiuteriais.

Kaip šis Trojos arklys platinamas?

Jokia paslaptis, jog virusai, tokie kaip „This PC Has Been Blocked“ į kompiuterius dažniausiai patenka programinių paketų pagalba. Todėl siunčiantis ir kompiuteryje įrašinėjant naujas programas, svarbu būti ypač atidiems: rinkitės tik patikimus ir saugius programinės įrangos atsisiuntimo šaltinius ir venkite Torrent’ų bei kitų nepatikrintų duomenų dalinimosi kanalų. Ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir laikytis atokiau nuo internete siūlomų Chrome, Firefox bei Opera įrangos atnaujinimų, kadangi jie dažnai platina panašaus pobūdžio kenkėjiškas programas.

„This PC Has Been Blocked“ užblokavo kompiuterį? Štai keletas būdų, kaip jį atrakinti:

Tam, kad pašalintumėte „This PC Has Been Blocked“ virusą pirmiausia turite atgauti prieigą prie kompiuterio pagrindinio ekrano. Yra keletas šio viruso versijų, tad tikėtina, jog kai kurios iš jų neturi greitųjų komandų blokavimo funkcijos. Tokiu atveju jums pasisekė, nes galite išbandyti keletą variantų, pavyzdžiui Alt + F4 komandą. Jei šis metodas nepadėjo panaikinti ekrano užrakto, galite bandyti ekrane esančiame įvesties langelyje suvesti šiuos kodus:

  • XP8BF-F8HPF-PY6BX-K24PJ-RAA00
  • 123456
  • nvdiagpuareshit
  • 30264410

Atgavę prieigą prie kompiuterio, „This PC Has Been Blocked” šalinimo imkitės nedelsiant! Tam jums gali prireikti profesionalios antivirusinės įrangos. Jos pagalba galėsite nuskenuoti visą sistemą. Nepatariame viruso šalinti rankiniu būdu, kadangi šio Trojos arklio kūrėjai yra tikrai apsukrūs ir programą gali paslėpti giliai sistemoje tad, tikėtina, jog jūs jo tiesiog nerasite.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis