SlimCleaner šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Kov 2017
SlimCleaner pašalinimas
Kas yra SlimCleaner?
Ar SlimCleaner patikima programa?
SlimCleaner yra legali, tačiau ne itin geros reputacijos programa, kurios veiklą kompiuteryje ekspertai dažnai apibūdina kaip ypač agresyvią. Prieš įsileisdami tokią programą į kompiuterį, atminkite, jog kai kurie kompiuterių saugumo įrankiai SlimCleaner indikuoja kaip potencialiai pavojingą programą (angl. potentially unwanted program). Programos, kurios patenka į šią kenkėjų kategoriją nekelia didelio pavojaus kompiuterio sistemai, tačiau gali turėti neigiamos įtakos jos sklandžiam veikimui. Be to, šis sistemos įrankis vartotojus erzina nuolat brukdamas pasiūlymus įsigyti pilną produkto versiją — SlimCleaner Plus. Norėdami pritraukti daugiau pirkėjų, programos kūrėjai reklamuoja SlimCleaner kaip galingą, debesų kompiuterijos principu veikiantį bei saugumą užtikrinantį sistemos pagalbininką, išbandytą ir naudojamą milijonų patenkintų vartotojų. Jei spėjote susidomėti, deja, turime jus nuvilti, kadangi reklamuojamos programos funkcijos toli gražu neatitinka realybės.
Atminkite — SlimCleaner yra išties nevykęs kompiuterio optimizavimo įrankis, kuris gali teikti klaidingą informaciją apie jūsų sistemos būklę. Dažniausiai vartotojai skundžiasi sulaukiantys programos pranešimų apie šimtus pasenusių Windows Registro įrašų, blogų failų ar panašių problemų, kurios gali būti išspręstos išskirtinai tik pilnos SlimCleaner versijos pagalba. Žinoma, tokie pranešimai rodomi tik programos pardavimo tikslais, nors iš tiesų, jokių problemų kompiuteryje gali ir nebūti. Prieš atverdami piniginę nuskenuokite kompiuterį kita antivirusine programa. Neabejojame, jog rezultatai jus nustebins. Tad jei šis virusas pateko į jūsų kompiuterį, verčiau jo pranešimus paprasčiausiai ignoruokite ir sekite straipsnio apačioje nurodytas instrukcijas, padėsiančias lengvai pašalinti SlimCleaner iš kompiuterio. Patikima programinė įranga, pavyzdžiui FortectIntego, padės tai padaryti greitai ir užtikrintai.
Kaip SlimCleaner kūrėjai platina programą internete?
SlimCleaner platinamas įvairiais būdais. Kai kurie jų įprasti, kaip pavyzdžiui oficiali programos svetainė, kiti — kenkėjiški. Kalbant apie pastaruosius, svarbu atminti, jog virusas gali plisti iššokančių reklamų pagalba arba keliauti kartu su kitomis nemokamomis programomis. Ypač vertėtų vengti reklamų, siūlančių nemokamai patikrinti sistemą ir pataisyti rastas problemas. Žinoma, nieko nėra nemokamo, o atsisiųsdami programas iš nepatikimų puslapių galite brangiai sumokėti sistemos stabilumo kaina. Kaip jau minėjome, SlimCleaner į kompiuterį įrašomas kartu su kitomis programomis. Kalbant konkrečiau, sutikimas įdiegti šią programą paslepiamas išplėstiniuose, taip vadinamuose Advanced, nustatymuose. Tokiu būdu, vartotojai, kurie skuba įrašyti naujas programas ir renkasi automatinį diegimą nieko neįtardami įsileidžia virusą į savo kompiuterius. Kaip jau supratote, programų diegimui tikrai verta skirti šiek tiek dėmesio.
Kaip ištrinti SlimCleaner iš kompiuterio?
Jei neseniai užsikrėtėte SlimCleaner virusu ir jūsų kompiuterį užpuolė bėdos, geriausias būdas jas išspręsti — tai pašalinti SlimCleaner iš sistemos. Norėdami ištrinti virusą patys, sekite žemiau nurodytas instrukcijas. Tačiau atminkite, jog visada turite galimybę palengvinti ir pagreitinti virusų šalinimą naudodami profesionalias antivirusines programas.
Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.
Rankinis SlimCleaner pašalinimas
Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows
Žemiau pateikiamose instrukcijose paaiškinsime, kaip panaikinti šį įtartiną sistemos optimizavimo įrankį iš kompiuterio:
- Spustelėkite Windows ikoną ir pasirinkite “Control Panel”
- Kategorijoje “Programs” spustelėkite pasirinkimą “Uninstall a Program”
- Programų sąraše raskite SlimCleaner ir spauskite “Uninstall/Change” mygtuką esantį lentelės viršuje.
- Patvirtinkite pasirinkimą spausdami “Yes” ir “OK”.
Norėdami pašalinti SlimCleaner iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:
- Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
- Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
- Sąraše raskite įrašus, susijusius su SlimCleaner ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
- Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
- Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
- Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:
- Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
- Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
- Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
- Viršuje spauskite Uninstall/Change.
- Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
- Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.
Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge
Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:
- Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
- Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
- Apačioje spauskite Uninstall.
Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:
- Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
- Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
- Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:
- Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
- Tuomet raskite On startup skyrių.
- Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.
Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:
- Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
- Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
- Pasirinkite Details.
- Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.
- Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
- Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
- Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
- Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
- Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:
Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
Instrukcijos Chromium Edge naršyklei
Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):
- Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
- Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
Išvalykite duomenis:
- Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
- Pasirinkite Privacy and services.
- Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
- Time range skiltyje pasirinkite All time.
- Spauskite Clear now.
Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):
- Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
- Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
- Pasirinkite Restore settings to their default values.
- Patvirtinkite pasirinkimą.
Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti SlimCleaner registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.
Jums rekomenduojama
Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu
Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.
Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.
Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas
Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.
Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.
Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa.