SlimCleaner šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Sau 2021

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Rankinis SlimCleaner pašalinimas

Kas yra SlimCleaner?

Ar SlimCleaner patikima programa?

SlimCleaner yra legali, tačiau ne itin geros reputacijos programa, kurios veiklą kompiuteryje ekspertai dažnai apibūdina kaip ypač agresyvią. Prieš įsileisdami tokią programą į kompiuterį, atminkite, jog kai kurie kompiuterių saugumo įrankiai SlimCleaner indikuoja kaip potencialiai pavojingą programą (angl. potentially unwanted program). Programos, kurios patenka į šią kenkėjų kategoriją nekelia didelio pavojaus kompiuterio sistemai, tačiau gali turėti neigiamos įtakos jos sklandžiam veikimui. Be to, šis sistemos įrankis vartotojus erzina nuolat brukdamas pasiūlymus įsigyti pilną produkto versiją — SlimCleaner Plus. Norėdami pritraukti daugiau pirkėjų, programos kūrėjai reklamuoja SlimCleaner kaip galingą, debesų kompiuterijos principu veikiantį bei saugumą užtikrinantį sistemos pagalbininką, išbandytą ir naudojamą milijonų patenkintų vartotojų. Jei spėjote susidomėti, deja, turime jus nuvilti, kadangi reklamuojamos programos funkcijos toli gražu neatitinka realybės.

SlimCleaner

Atminkite — SlimCleaner yra išties nevykęs kompiuterio optimizavimo įrankis, kuris gali teikti klaidingą informaciją apie jūsų sistemos būklę. Dažniausiai vartotojai skundžiasi sulaukiantys programos pranešimų apie šimtus pasenusių Windows Registro įrašų, blogų failų ar panašių problemų, kurios gali būti išspręstos išskirtinai tik pilnos SlimCleaner versijos pagalba. Žinoma, tokie pranešimai rodomi tik programos pardavimo tikslais, nors iš tiesų, jokių problemų kompiuteryje gali ir nebūti. Prieš atverdami piniginę nuskenuokite kompiuterį kita antivirusine programa. Neabejojame, jog rezultatai jus nustebins. Tad jei šis virusas pateko į jūsų kompiuterį, verčiau jo pranešimus paprasčiausiai ignoruokite ir sekite straipsnio apačioje nurodytas instrukcijas, padėsiančias lengvai pašalinti SlimCleaner iš kompiuterio. Patikima programinė įranga, pavyzdžiui ReimageIntego, padės tai padaryti greitai ir užtikrintai.

Kaip SlimCleaner kūrėjai platina programą internete?

SlimCleaner platinamas įvairiais būdais. Kai kurie jų įprasti, kaip pavyzdžiui oficiali programos svetainė, kiti — kenkėjiški. Kalbant apie pastaruosius, svarbu atminti, jog virusas gali plisti iššokančių reklamų pagalba arba keliauti kartu su kitomis nemokamomis programomis. Ypač vertėtų vengti reklamų, siūlančių nemokamai patikrinti sistemą ir pataisyti rastas problemas. Žinoma, nieko nėra nemokamo, o atsisiųsdami programas iš nepatikimų puslapių galite brangiai sumokėti sistemos stabilumo kaina. Kaip jau minėjome, SlimCleaner į kompiuterį įrašomas kartu su kitomis programomis. Kalbant konkrečiau, sutikimas įdiegti šią programą paslepiamas išplėstiniuose, taip vadinamuose Advanced, nustatymuose. Tokiu būdu, vartotojai, kurie skuba įrašyti naujas programas ir renkasi automatinį diegimą nieko neįtardami įsileidžia virusą į savo kompiuterius. Kaip jau supratote, programų diegimui tikrai verta skirti šiek tiek dėmesio.

Kaip ištrinti SlimCleaner iš kompiuterio?

Jei neseniai užsikrėtėte SlimCleaner virusu ir jūsų kompiuterį užpuolė bėdos, geriausias būdas jas išspręsti — tai pašalinti SlimCleaner iš sistemos. Norėdami ištrinti virusą patys, sekite žemiau nurodytas instrukcijas. Tačiau atminkite, jog visada turite galimybę palengvinti ir pagreitinti virusų šalinimą naudodami profesionalias antivirusines programas.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Malwarebytes.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis SlimCleaner pašalinimas

WindowsEdge

Ištrinkite SlimCleaner iš Windows sistemų

Žemiau pateikiamose instrukcijose paaiškinsime, kaip panaikinti šį įtartiną sistemos optimizavimo įrankį iš kompiuterio:

 1. Spustelėkite Windows ikoną ir pasirinkite “Control Panel”
 2. Kategorijoje “Programs” spustelėkite pasirinkimą “Uninstall a Program”
 3. Programų sąraše raskite SlimCleaner ir spauskite “Uninstall/Change” mygtuką esantį lentelės viršuje.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą spausdami “Yes” ir “OK”.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite SlimCleaner ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite SlimCleaner ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite SlimCleaner iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti SlimCleaner iš Microsoft Edge naršyklės.

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti SlimCleaner registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis