Interpol viruso šalinimas
Interpol viruso pašalinimas
Kas yra Interpol virus?
Interpolo virusas yra pavojingas virusas, kuris visiškai užblokuoja aukos kompiuterį už išgalvotus teisės pažeidimus ir tada paprašo aukos sumokėti baudą per Ukash arba PaySafeCard išankstinio mokėjimo sistemas. Šis virusas veikia naudodamas Interpolo elektroninio departamento pavadinimą. Daugiausia jo išpuolių pastebėta Europos ir Šiaurės Amerikos šalyse. Turėkite omenyje, kad jo rodomas perspėjimas, teigiantis kažką panašaus ‘Your IP is blocked due to at least one of the reasons specified below’, yra visiškai išgalvotas. Vietoj to, kad mokėtumėte baudą, mes rekomenduijame paprasčiausiai pašalinti Interpolo virusą iš savo kompiuterio. Tiesa, šio viruso šalinimas yra ypač sudėtingas dėl užblokuotos sistemos, todėl jei jūs neturite specifinių žinių apie sistemos architektūrą, naudokite automatines anti-malware programas ir atsikratykite Interpolo viruso.
KAIP GALIMA UŽSIKRĖSTI INTERPOLO VIRUSU?
Kaip ir kiti virusai, Interpolo virusas platinamas per melagingus laiškus, dažniausiai vadinamus paprasčiausiai šlamštu. Žinoma, jūs galite gauti šią infekciją per padirbtus atnaujinimus, nemokamas programas ir kitus failus, kurie buvo infekuoti Trojos arkliu, platinančiu šį virusą. Kai tik jis atsiranda sistemos viduje, jis užrakina sistemą taip, kad neįmanoma daryti nieko su kompiuteriu. Reikia pasakyti, kad jo rodomi perspėjimai atrodo tikrai neprofesionaliai, nes jie yra pilni gramatikos klaidų bei painioja valiutas naudojamas šalyse, kuriose gyvena viruso nusitaikyti vartotojai. Vis viena, yra didelė tikimybė, kad daugelis kompiuterių naudotojų bus apkvailinti šio viruso, kadangi kiekvienas būtų išgąsdintas radęs savo kompiuterį visiškai sustabdytą tokios teisėsaugos įstaigos kaip Interpolo departamentas.
Turėkite omenyje, kad Interpolas ar kitos oficialios institucijos nėrenka savo baudų tokiu būdu – jie neblokuoja kompiuterių ir neprašo atlikti mokėjimo per Ukash. Jei matote tokį perspėjimą, atlikite toliau išvardytus žingsnius ir pašalinkite Interpolo virusą:
KAIP PAŠALINTI INTERPOLO VIRUSĄ?
Jei jums taip pat būti atakavo iš Interpol virus, atlikite šiuos veiksmus, kurie padės jums pašalinti šią grėsmę iš savo kompiuterio:
- Pimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite FortectIntego arba kitą programą.
- Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
- Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
- Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
Jums rekomenduojama
Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu
Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.
Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.
Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas
Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.
Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.
Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa.